Bizi Takip Edin
Follow us on Twitter Follow us on Facebook Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree3Beğeni

Konu: 2014 kpss zor mu olur kolay mı ?

İİBF Uzman samyelialttantire43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim puan 83,53 atanırım gözüyle bakıyorum ama sen bence a grubunu kovala bu hırsla kesin girersin a grubundan bir yere

Üye homelesscowboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı samyelialttantire43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim puan 83,53 atanırım gözüyle bakıyorum ama sen bence a grubunu kovala bu hırsla kesin girersin a grubundan bir yere
    a grubu düşünmüyorum usta dil alan falan uzun süreç iibf ii bi yere atanım mühendislik veya teknikerlik düşünüyorum

İİBF Üyesi eyzün_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı izmirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle birşey dikkatimi çekti. zorluk derecesi genelde üniversiteye giriş sınavıyla paralel gidiyor. ben 2012de kpss'ye hazırlanırken kardeşim ygs ve lys'ye hazırlanıyordu ve ygs'de türkçe paragrafları uzun çıkmıştı ve kardeşim de dahil olmak üzere çoğu insan Türkçe yüzünden sınavı yetiştirememişti. 2012deki kpss'de de Türkçe soruları normalden uzun gelmişti ve çoğu insanı Türkçe oyaladığı için zamanı yetiştirememişlerdi.
    aynı fikirdeyim ben de.
    bi tahmin yapmak için ygs ve sonraki sınavlara bakmak gerek.
    ayrıca güncelden illaki son birkaç ay içinde olanlardan 1 soru geliyor.
    2012 Türçkesi beni de yaktı. yine kolay bir sınav olmayacaktır.

Üye sradaninsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2006 dan beridir hepsini çözdüm ve bu gün bitti. her sene daha zorlamışlar bence. 2011-2012 bir istisna olabilir ama pek bir fark yok sanki.2013 te zaten bir tek anamıza küfretmemişler. 2014 ünde zor olmasını bekliyorum ama daha nasıl zor olacak aklım ermiyor

İİBF Uzman Muhti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2014 Ygs'ye girdim. Türkçe çok fazla uğraştırıyo insanı. Hatta resmen 3 şık arasında kaldığım oldu. Matematik bana göre çok zor geldi. Saçma saçma rakamlar işlemler.. Ales'e giren arkadaşlarımdan daha normal diyene bile rastlamadım, hepsinin ortak düşüncesi zor olması. Bir diğer sorun ise şu: kamu sektörü küçülmeye gidiyor. Kadrolar eskisi gibi fazla fazla verilmiyor. Bir de sınava giren sayısı her yıl artınca haliyle sınavlar daha da zorlaşıyor.

MB

Bookmarks