İİBF 26 Nisanda Alanlara İnecek

Konu, 'İİBF Haber Merkezi' kısmında Serkan tarafından paylaşıldı.

 1. Serkan

  Serkan Site Müdavimi Mücadele Grubu

  Kayıt:
  30 Ekim 2012
  Mesajlar:
  443
  Beğeniler:
  209
  Ödül Puanları:
  93
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Bursa
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Anadolu Ünv.
  Bölüm:
  ÇEKO
  [​IMG]


  Sendikamızın kadro mücadelelerinde desteğini esirgemediği İİBF mezunları 26 Nisan 2013 (Cuma Günü) tarihinde eylem kararı aldı.

  Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuşâ€™u makamında ziyaret eden grup temsilcileri Mehmet Yorgan, Özkan Işık ve Çağatay Gürler 26 Nisan 2013 tarihinde gerçekleştirecekleri eylem için sendikamızdan destek istediler.

  Sayıları 350 bine ulaşan İİBF mezunlarının kadro sıkıntıları daha önce sendikamız aracılığıyla duyurulmuş ve mücadelelerinde kendilerine destek verilmişti. İİBF Mezunları, mezun sayılarının 350 bin olmasına rağmen kendilerine bu sene verilen kadro sayısının 722 olmasının adaletsizlik olduğunu, hak ettikleri kadroların kendilerine verilmesi için eylem düzenleyeceklerini bildirdiler.

  Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, “Haklı mücadelenize kararlılıkla devam ettiğiniz sürece, Türk Büro-Sen sizlerin yanında olmaya devam edecektir. Siz yeter ki mücadele etmekten vazgeçmeyin. Hakkınız olan kadroları alabilmeniz için maddi ve manevi tüm desteğimizi sizlerden esirgemeyiz” dedi.

  Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, İİBF’lilerin sorunlarını kamuoyunun dikkatine sunmak üzere, 26 Nisan 2013 Cuma günü saat 12:00’de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı önünde gerçekleştirilecek olan eylemde konuşma yapacaktır.

  Sendikamız daha önce de İİBF’lilerin DPB Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş ile beraber MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, MHP Kütahya Milletvekili Prof. Dr. Alim Işık, AKP Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, AKP Grup Başkanvekilleri, Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Genel Başkan Yardımcımız Cafer Seçer’in eşliğinde CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve SGK Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Kuruca ile görüşmelerini sağlamıştı.

  Kitlesel basın açıklaması 26 Nisan 2013 tarihinde, Saat 12:00’de, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı önünde gerçekleştirilecektir.

  Türk Büro-Sen olarak hak arayışlarında İİBF Mezunlarının yanında olacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.


  Kaynak : TÜRK BÜRO-SEN

  Kaynak 2 İİBF mezunları 26 Nisan'da eylem yapacak - Memurlar.Net
   
  Kafkaslı bunu beğendi.
 2. yamur

  yamur Üye Mücadele Grubu

  Kayıt:
  23 Mart 2013
  Mesajlar:
  77
  Beğeniler:
  13
  Ödül Puanları:
  8
 3. rngl

  rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

  Kayıt:
  23 Mart 2013
  Mesajlar:
  2.349
  Beğeniler:
  1.545
  Ödül Puanları:
  238
  Cinsiyet:
  Erkek
  Bölüm:
  İşletme
  bu eylem kaç gündür verdiğimiz mücadelenin vücut bulmuş hali olacak inşalah çoğunluğun katılımı ile...
   

Sayfayı Paylaş