‎08.11.2012 / CHP İstanbul M.V Melda Onur ile Görüşme

idil

Üye
Mücadele Grubu
Katılım
31 Eki 2012
Mesajlar
17
Beğeniler
10
#1
Merhaba arkadaşlar,

Bugün Ankara Grubu için oldukça verimli bir gündü.
Saat 14:30'da Melda Hanım ile randevumuz vardı. Melda Hanım'a başta 3001-4001 kadroları olmak üzere ve Lise mezunu ile denk tutulduğumuz kurumlarla ilgili bilgi verdik. Bahsi geçen konular arasında İş ve Meslek Danışmanlığı kadroları, Yurt Kur kadroları ve basın desteği de vardı.

Vekilimizin bize yaklaşımı çok çok iyiydi. Yansıta bildiğimiz konulardaki haklılığımızın kendisi tamamen farkında.

Bunların dışında kendisine bütçe görüşmelerini ve kasım atamasında 1000 kişilik kadro söylentisini dile getirdiğimizde sağ olsun hemen Müslim Sarı'yı aradı ve sorunlarımızı dile getirmesini rica etti.

Müslim Bey ise bütçe görüşmelerinden kısa bir süre ayrılarak tekrar bizimle görüştü. 26 Kasım günü Maliye'nin nihai bütçe görüşmelerinde söz hakkı alabileceğini ve -bir aksilik olmazsa- İİBF'nin sorunlarını dile getirebileceğini iletti.

Arkadaşlar günümüz evet güzel geçti ama Vekillerimizin özellikle bizlerden istediği tek şey organize olmamız. Bunu da inşallah yavaş yavaş gerçekleştiriyoruz.

Randevu alan arkadaşlarımıza, çabalayan herkese çok teşekkürler.

Vekillerimizle aktif olarak görüşmelerimiz devam edecek.
 
Katılım
7 Kas 2012
Mesajlar
5
Beğeniler
3
#3
çok güzel çalışmalar yaptınız kutlarım iibf organize olma açısından daha yeni yeni faaliyet içinde ama güzel yarınları doğru gidiyoruz çok iibf"li var artık görmezden gelinemeyecek bir kitleye ulaştı er yada geç bir şeyler yapılması gerekecek tekrar tebrikler..
 

idil

Üye
Mücadele Grubu
Katılım
31 Eki 2012
Mesajlar
17
Beğeniler
10
#5
Hepimizin emeği var. İnşallah MaNaS'ında dediği gibi çok daha iyi olacak.
 
Katılım
1 Kas 2012
Mesajlar
6
Beğeniler
1
#7
Sesimizin duyulması, kamuoyu yaratmak pat diye olacak işler değil. Adımlayarak alıyoruz yolları. Vekillerle iletişime geçmek ise bunun ilk adımları. Merhaba deyip gazetecilerin önüne çıkaracak halleri yok bizi vekillerin. İnsanlar bakkal dükkanı işletmiyor orda. Bizim onların güvenini kazanmamız lazımki vekiller bizim arkamızda dursun. Müslim Sarı öğretmenlere "siz benim arkamda durun yeter ki" diyordu hep tweetlerinde. Bizse vekillere daha yeni arkamızda durun diyebiliyoruz. Aradaki fark bu.

Yapılan görüşme İİBF adına güzel bir gelişmedir. Melda Hanımı twitter' da yazdıklarıyla biliyorum samimi bir insan olduğunu düşünüyorum. Mücadelimize saygı duyuyor en başta. Ucundan tutabildik bir şeylerin, umarım kendimizi unutturmayız ya da tam tersi bıktırmayız. Ben inanıyorum ki sahalara hızla giren Ankara grubumuz güzel işlere imza atacak. Buradan hepsine sevgiler :)
 
Katılım
14 Kas 2012
Mesajlar
2
Beğeniler
0
#8
arkadaşlar ankara grubu çok önemli . teşekkür ederiz bu görüşmeler için ama daha çok ses getirecek kişilerle görüşme yapmamız Lazım.. durmamalıyız ..
 
Üst