1 Kasım 2014 SMMM Staj Başlatma Sınavı

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Haberim yoktu. Giren arkadaşlardan güzel haberler gelir umarım. Herşey iibf için...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ben girdem ama hiç çalışmadan girdim o yüzden orta derecede geçti zor değil gibiydi sınav çalışan yapmştr

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Umarım istediğin yere atanırsın.

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
geçmiş yıllara ait soruları nerede bulabiliriz acaba

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
oha gy de 20 de 6 yanlış çıkmış pehh

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
toplam 65-70 arası net gelecek bana oda sınırda kalacak galiba 55-60 arası puan

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme

ozncan

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Maliye
hevesle 2015 takviminin açıklanmasını bekliyorum bu sınavı kaçırdım :(

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Psikolojimizin bozulması için elinden geleni yapan sevgili tesemere seslenıyorum. Yanlış sorularını iptal etme doğru say! 1 Kasımda sınava girdim açıklanmasını beklıyorum. Öyle bır sınav haline geldıkı sankı maaşımızı onlar verecek mukellefı onlar bulacak bagkuru onlar taıracak istihdam edılen personelı onlar bulacak yazıkya yazık. Neyse açıklansın artık 1 Ocaga kadar süre uzadı dıyorlar bılmem ne 1 Ocakta kaybeden Marttakı sınava nasıl hazırlancak off. of

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Psikolojimizin bozulması için elinden geleni yapan sevgili tesemere seslenıyorum. Yanlış sorularını iptal etme doğru say! 1 Kasımda sınava girdim açıklanmasını beklıyorum. Öyle bır sınav haline geldıkı sankı maaşımızı onlar verecek mukellefı onlar bulacak bagkuru onlar taıracak istihdam edılen personelı onlar bulacak yazıkya yazık. Neyse açıklansın artık 1 Ocaga kadar süre uzadı dıyorlar bılmem ne 1 Ocakta kaybeden Marttakı sınava nasıl hazırlancak off. of
kaç netiniz var hocam

ozncan

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Maliye
sınavda başarılı olan staja başlayan arkadaşlardan bir ricam olacak ayrı bir başlıkta kaynaklarınızı ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız ? yok ulu orta paylaşmam diyorsanız : ozncn@outlook.com

ozncan

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Maliye
birde video set olayı var ne dersiniz ?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
sınavda başarılı olan staja başlayan arkadaşlardan bir ricam olacak ayrı bir başlıkta kaynaklarınızı ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız ? yok ulu orta paylaşmam diyorsanız : ozncn@outlook.com
ben kazandım ama pek çalışmadım açıkcası örgn mezun birisinin kolayca geçebileceği bir sınav

ozncan

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Maliye
üstat hangi kaynaktan çalıştın nelere ağırlık verdin yazar mısın istersen mail adresine ... kaynağa ihtiyacım var örgün mezuniyetim ama tırsıyorum ve neye nasıl neyle çalışmam gerektiğini tam kestiremiyorum .

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
üstat hangi kaynaktan çalıştın nelere ağırlık verdin yazar mısın istersen mail adresine ... kaynağa ihtiyacım var örgün mezuniyetim ama tırsıyorum ve neye nasıl neyle çalışmam gerektiğini tam kestiremiyorum .
dediğim gibi ben pek çalışmadım şu kitap üzerindeb baktım biraz: http://www.kitapdenizi.com/kitap/88158-SMMM-Staja-Baslama--kitabi.aspx

az çok alana çalıştıysan sorular basit gelir çıkmış soruları incele hangi alandan zayıfsan ondan başla 2014 yılı soru vevaplarına burdan ulaşabilirsin: http://www.tesmer.org.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=317

ben biraz genel muhasebeye çalıştım; sınavdan 1 gün öncede muhasebe denetim muhasebe standartları gibi derslere baktım geçtim.

sınavı gözünde büyütme 100 alan 20 genel yetenek soruları var yanlış doğruyu götürmüyor ben 53 alan - 14 gk doğrusuyla 60,5 la geçtim