1 Kasım...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ozgeden.88 tarafından paylaşıldı.

1. ozgeden.88

ozgeden.88 VİP Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Diğer
    Selam Gençlik. Sayfa yönetimi ne der bilmiyorum ama seviyeli bir şekilde paylaşırsak düşüncelerimizi sorun olmaz bence. Vatana Millete hayırlı uğurlu olsun. En çok kadro verecek olan iktidar olsun İnşallah:):)

mervenil bunu beğendi.
  2. iibfmaliye

iibfmaliye Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    Koalisyon görülüyor kendi fikrim inşallah hak eden hak ettiğini elde eder. Ülkemiz için hayırlısı olsun.

ozgeden.88 bunu beğendi.
  3. ozgeden.88

ozgeden.88 VİP Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Diğer
    En çok biz hakettik ders çalıştık yetmedi mülakata çalıştık yetmedi sosyal medyada çalıştık. Ne yapıp ne edip hakettiğimizi almalıyız atanmalıyız.

beren27 bunu beğendi.
  4. Mehmet Aksu

Mehmet Aksu Muhafaza Memuru Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    20151101_073802.jpg

Gidecez tabi gittiği yere kadar :harika::harika::kötü:

scarface, Gökhan60 ve ozgeden.88 bunu beğendi.
  5. Mehmet halil

Mehmet halil İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    İibf ahalisi olarak fire vermeyelim,üç dört kere kontrol edip öyle basalm Eveti işaallh bizi bu hale düşürenlerden ebediyen kurtuluruz

scarface, Gökhan60 ve ozgeden.88 bunu beğendi.
  6. ali20

ali20 Misafir

insaallah ilk önce devlete millete dinimize hizmet eden bir parti ikinci olarak tüm hakeden iibfli kardeslerimi atayacak bir iktidar kazanır :) koalisyon olmasında terörist partisi dısında herhangi bir parti tek basına iktidar olsun.koalisyon ülkenin bitişidir.son 5 ayda görüldüğü gibi.

sadeceüye, malefiz ve Ceyce bunu beğendi.
  7. Mehmet halil

Mehmet halil İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    ülkenin ...getirsinler ama müslüman olsunlar ,bismillah deyip ırza gecsinler yani sorun yok dimi ,5 aydır koalisyonmu ülkeyi yönetti tek partimi yada tekkişimi

kayzer ve Gökhan60 bunu beğendi.
  8. dpuzede

dpuzede VİP Üye

Ödül Puanları:
    168
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Dumlupınar Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Doğum günüm :D bugün de bize kadro vermeyenlerin, 657yi değiştirmeye kalkanların, hakedene hakkını vermeyenlerin yenilgisini görmek en büyük hediye olacak :)

9. ali20

ali20 Misafir

arkadasım niye saldırıyorsun hayırdır ? parti ismimi verdik ? hangisi hayırlıysa o olsun dedik.baslık sahibi desaygı cercevesinde tartısalımdedi senin derdin ne ?

10. S.R

S.R VİP Üye

Ödül Puanları:
    148
    Son 5 aydaki koalisyon kurulsaydı da erken seçime gidilmeseydi daha iyi olacaktı bence. Tek parti bi yere kadar iyi ama bi yerden sonra artık güç bende anlayışıyla iyice dikta rejimine dönmeye başlıyor. Birbirinin saçma kararlarını frenleyecek partilerin koalisyon kurması iyidir.

aslii bunu beğendi.
  11. ali20

ali20 Misafir

denetleme olacksa muhalefet daha aktif olmalı.daha fazla parti girmeli meclise.yoksa bakanlık verilmesi denetlemenin artacagını garantilemez.cok uzak değil.15 sene önce koalisyonla yönetiliyorduk.

12. Gökhan60

Gökhan60 VİP Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Abant İzzet Baysal Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    bu haram saltanatına dur demek her sene en büyük mağduriyeti yaşayan tüm iibfli kardeşlerimin görevidir. Türkiye'nin bu haramilerden mutlak suretle kurtulması gerekmektedir. Yapılan yolsuzlukların, aymazlıkların, pişkinliklerin, personel alımlarındaki usulsüzlüklerin, insanların masumane duygularını suistimal etmenin mutlaka hesabı sorulmalıdır. Devletin tüm imkanlarını kendi menfaatleri için seferber eden bu zihniyetten mutlaka hesap sorulmalıdır. Vereceği oy konusunda kararsız olan arkadaşlarım en azından hangi partiye oy vermemesi gerektiğini noktasında net olmalıdır. Herkese saygılar.

13. S.R

S.R VİP Üye

Ödül Puanları:
    148
    Aktif muhalefet için koalisyon şart. Yoksa muhalefet hangi öneriyle gelirse gelsin reddediliyor. İktidar istediği kadar saçma öneriyle gelsin kabul ediliyor.

ali20 bunu beğendi.
  14. ozgeden.88

ozgeden.88 VİP Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Diğer
    meclise daha fazla parti girmesi için barajın kalkması lazım kendine güvenen insan o acımasız barajı kaldırırdı hem kaldırmayıp sonra da çok parti meclise girmeli derseniz samimi olmaz.

ali20 bunu beğendi.
  15. efrasiyab alper

efrasiyab alper Yeni Üye

Ödül Puanları:
    58
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Anadolu Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    bir ülkede fakülte mezunları inşallah maşallah gibi arap zırvalarıyla konuşuyorsa, birde kendine Türk diyorsa orası ülke değil cehalet bataklığıdır...

kayzer bunu beğendi.
  16. ali20

ali20 Misafir

benim Türklük kimliğimden önce Müslüman kimliğim vardır.benim inancım bu elhamdülillah müslümanım inanca saygı lütfen.konustugun kelimelerin cogu arapca zaten.efrasiyab sözcüğü de farsçadır.bence konusmadan önce bir düşünmek lazım ne diyorum ben diye.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Kasım 2015
  17. moment1044

moment1044 VİP Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Anadolu Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    @ali20 kardes seni hep buralarda görüyorum. yorumlarında 1. din 2. siyaset hükemet desteği.

sen kpss ye girdinmi atamalarla ilgileniyomusun. burdakiler gibi magdurmusun kadro istyomusun bu kadar az kadroya herkes gibi isyan ediyomusun hiç bilmiyorum öle bi yorumnada denk gelmedim?

fener şike diye salladın dedim akpnin 17 25 aralık olayi ile ayni cvp da vermedin. sen neycisin??

herkes herseyi yazabilir düşünebilir söyleyebilir bişe dememde burdaki toplanma amaci belli burda herkes ekmeğinin derdinde hakki olanin derdinde memur olup bi hayat kurma yuva derdinde. senin sürekli alim dişi sadece din ve akp övgün beni sinir ediyo acikcası başka mecralarda dile getirsen daha hayirli.

ha şimdiden cvp da vereyim bn akp flan demedmde dersin bi msjinda onu demişin. burdakiler salak değil kardeşim kimsenin akli ile alay etme

Muhti, beyhan soylu, mervenil ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  18. kasemandoni

kasemandoni VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    oy kullanmadım ama gördüğüm kadarıyla seçime katılım hayli yoğun. sokaklar bayram günü gibi. bu manzarada seçim sonucu ne olur bilinmez. herkesin kendince bi kırmızı çizgisi, bi kutsalı var ona göre oy kullanır ya da kullanmaz, saygı duymak gerekir sonuca.
    temennim iyi olan kazansın :)
    devlete hizmet etmesine gerek yok. zaten devletin kendisini seçmiyor muyuz?
    dine hizmet etmesine de gerek yok. din zaten insanlara hizmet için var. zaten kendisi bir hizmet mekanizması.
    millete hizmet etsin yeter. tabi ayırım yapmaksızın.

son olarak, oy pusulanızın kenarına "İİBF" yazın farrkındalık yaratalım. :acpsnr::krktm::ssrtcbya::koptum::komik:

19. mervenil

mervenil VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Dokuz Eylül Ünv.
    Bölüm:
    ÇEKO
    ağzına sağlık hislerime tercüman olmuşsun.ali 20 nin yorumlarını okuyunca akp vekil aday adayı imam hatiplilere sesleniyo gibi hissediyorum :) allah iyi yapsın

20. sadeceüye

sadeceüye VİP Üye

Ödül Puanları:
    148
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    Dinine düskun birini nasil hemen akpli dye etiktlysnz oyle olabilr ya da olmayablr kimseyi ilglndrmz. Zaten Allahdan korkan biri de hak yiyenlere vrmez. İnsaAllah masaAllah arap zirvasiymis peeh niye fakulte meznu olunca musluman olunmuyr mu nerelere getrmssn muhabbeti yarin bigun istedgn bisey oldgnda insaAllah demckmsn. Dinle siyaseti siz karistirmayin once

Ceyce ve elyesailyas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş