1 Kasım...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ozgeden.88 tarafından paylaşıldı.

1. Heisenberg

Heisenberg Allah Muhafaza Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    298
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    bırakın bu işleri islamiyet de mi çalmaya meşru kıldılar..adam öldürmeyi mi meşru kıldılar..her tarafa sadece kendi yandaşlarını doldurmaya mı meşru kıldı islamiyet..komşun açken 700.000 liralık saat mi takmayı meşru kıldı..islamı kullanmıyorlar,islamı kirletiyor bu adamlar..bizim savaşımız ağızlarından kitabımız eksilmezken kul hakkı yemekten hiç gocunmayanlarla savaşımız..bu ülkede islamiyet seçimlere girdi de bizim mi haberimiz yok..bi siz müslümansınız.. hepimizi kafiriz zaten..iki tane resim paylaşmakla müslüman olunmuyor..dinimiz size çalmayın derken aklınız nerdeydi..1150 odalı saray yaparken madencilere bir tane yaşam odası yapamazken aklınız nerdeydi..yerde madenci yakını tekmelerken şerefiniz neredeydi..insanlar açlıktan ölürken aklınız neredeydi ? kadınlar tecavüze uğrarken olsun etek giyinmesin diyecek kadar terbiyesizken aklınız nerdeydi. oğlun gemi filosu alırken neden haramdan bahsetmiyordun..akrabalara torpil kur-an da yazıyor derken neden susuyordunuz.. adamlar hz .Muhammed(sav) elçisi olarak erdoğan'ı yolladıığı dediğinizde neden konuşmadınız..şimdi bu adamlar dini yaşıyor..sizin dışınızda herkes kafir..çok şükür hepinizden de daha müslümanız !

2. Demhat

Demhat VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Kim kimle kavga ediyor anlamadım :D

3. cenk coban

cenk coban VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    318
    boş işlerle uğraşıyorsunuz. bize kadrolardan, verilecek ekmek kapılarından bahsedın.. Merakla süreci bekliyorum. bu donem ne olacak, yine tarih soruları evveliyat kıtabı gıbı mı olacak,mulakatlar 10 katına mı cıkacak ne halt edeceğız bız,mayıstakı sınava kadar kacımız atanabılecek, cok merak edıyorum...bunlara yogunlasalım çünkü biz zengini fakiri,torpili torpilsizi dindarı atestı olan KOCAMAN bir iibf ailesiyiz.Gerisi herkesin kişisel tercihi.aynı çatıda olduğumuzu unutmayalım...

Musa Or ve S.R bunu beğendi.
  4. sadeceüye

sadeceüye VİP Üye

Ödül Puanları:
    148
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    Allah bilir kimin kimden daha cok inanci oldugunu ne demk istedgmizi anlayn once dinle siyaseti ayirin bininci kez yaziyorum ayirin. Siyasetinz umrumda degil

ali20 bunu beğendi.
  5. duygulummm

duygulummm Site Müdavimi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Ortalık karışmış ne oluyor ya

6. aturhan

aturhan Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Devletin ümmetin bekası konusunda katılıyorum ama şöyle katılıyorum evet genel olarak toplumun refah seviyesi yükselecekse aynı düşüncedeyim ben önemli değilim ama bazı kesimlerin 2015 model arabalarını 2016 yla değiştirmeleriyse zenginin daha zengin fakirin daha fakir olup kağıt üzerinde kişi başına düşen milli gelir bu şekilde artacaksa bu refah düzeyi (bknz. gini katsayısı) ki bugune kadar görülen o ben daha önemliyim :) din ırk olayına gelince görüşüne saygı duyarım ama tarihin toplum olarak ders olması lazım bize şerif hüseyinde müslüman dı. (bknz. macmahon antlaşması) ne mutlu türküm diyene cümlesinden bu kadar korkmayın faşist bi söylem değildir faşist bi söylem olsa ne mutlu türküm diyene değil ne mutlu türk olana olurdu.

7. ali20

ali20 Misafir

serif hüseyinin yaptıgı hatayı bütün araplara yıkamam ya da bütün müslümanlara yıkamam.varsa bir hatası onu Allah cezalandırır.arapları yükseltmiyorum yanlıs anlasılmasın sadece bir ırkı yükseltmek ve asagılamak bana göre değil.insaallah hepimizin refah seviyesi yükselir.tesekkür ederim gösterdiğiniz saygı için her arkadasta göremiyorum.

sadeceüye ve elyesailyas bunu beğendi.
  8. aturhan

aturhan Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    yok yanlış anlaşılmasın türk ateist ingiliz müslüman kıyaslamanızdan yola çıkarak o örneği verdim ve arapların türklere yanlışı bu şerif hüseyin olayı değildir sadece tarihte birbirini yıkan türk devletleri var da birbirini satan arkadan vuran hiç görmedim hocam ona istinaden :)rica ederim kalp kırmaya gerek yok :)neyse konu a partisi b partisiydi galiba tarihe döndü iyi gecelr hocam :)

9. ali20

ali20 Misafir

:) tamam hocam istisna diyelim hüsni zan yapmayalım :) hepimiz aynı gemideyiz.insaallah iibfli arkadaslarım içinde her sey güzel olur.hayırlı geceler :)

10. scarface

scarface VİP Üye

Ödül Puanları:
    118
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Anadolu Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Bu baslik kavgadan baska bi fayda saglamaz.

11. ozgeden.88

ozgeden.88 VİP Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Diğer
    Bişey olmadı olmaz da zaten sonuç belli konuştuk ve bitti. GAYET DE SEVİYELİ OLDU TARTIŞMA YANİ. bir gün öncesinden 657 yi düzenleyecez kamuya alımları kısıtlayacaz diyen parti yüzde 50 aldı hala kpss DE KADRO GELİR Mİ MÜLAKATLAR ŞÖYLE Mİ OLUR BÖYLE Mİ OLUR DİYE SORGULAMA YAPILIYOR. siz mi çok zekisiniz ben mi çok aptalım arkadaşlar bi deyiverin hele. Bu tablodan iibf ye 5000 kadro gelir gibi bir sonuç mu okumalıyım?? Lütfen cevap verin.

tolga taşcı ve simge işkil bunu beğendi.
  12. ozgeden.88

ozgeden.88 VİP Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Diğer
    bu arada doğum gününüz kutlu olsun ya telaştan kutlayamadım... nice mutlu yaşlara.

13. memuriyetderdi

memuriyetderdi VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    ÇEKO
    Arkadaşlar yaşınız 25in üzerinde hala israil amerika diyorsunuz. İsrail Amerika bu ülkeyi kucağına almış hala üzülecek edebiyatı. Mevcut siyasal ortamda üzülücek birileri var onlar da biziz emekçiler, garibanlar. Artık hayal dünyasından çıkın biraz büyüyün. Bu seçim sisteminde bu adı "demokratik" sistemde kaybeden hep biziz kazanan hep onlar. Kim gelirse gelsin ister 400le 500le gelsin bu düzende değişen sadece isimler

14. iibfmaliye

iibfmaliye Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    Kadro falan hayal olacak . Sembolik kadrolar bizi bekliyor yeniden.

ozgeden.88 bunu beğendi.
  15. onur klm

onur klm VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    118
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    Adamları inandırmışlar ya israil abd karşıtı olduklarını. Filistin kazanır diyor hahajahahah. Bu hükümet cumhuriyet tarihinde israil ile en büyük ticaret anlaşmalarını yapan hükümet. Suriye sınırındaki mayınların temizlenmesi için koca sınır hattını İsrail'e 49 yıllığına kiralayan hükümet. Sayın Cumhurbaşkanı yahudi cesaret madalyalı tek cumhurbaşkanı. Filistin'i bırakın. Suriye'de eli kanlı örgütlere para ve silah gönderip oranın ateşine odun taşıyan, Büyük ortadoğu projesine hizmet eden de kendileri. Güle güle kullanın.

16. thepunisher

thepunisher İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Karadeniz Teknik Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    kuranı ve hz Muhammedi örnek alsaydın şuanda çok farklı şeyler konuşuyor olurdun . senın kımı ornek aldıgın çok açık ortada. siyaset girmeyeceğim diyorsunda senın konusmaların yuzunden allanıp budaklandı bu kadar .hizmet mi evet hizmet dağa taşa üniversite yaptılar evet yaptılar cemaatle bir olup azz olan bizim kadroları da torpılle doldular hizmet !!! bızım evın onunu de yol yaptılar valla ona rağmen nasıl bır ınsanım da düşünmedim . nasıl düşünemedım arap şeyhi ölünce yas ılan edıp !! somada o kadar ınsan olupte çok guzel olduler dıyen ınsanların yonettıgı guzel ulkeme yapılan hızmetı !!! nasıl düşünmedim şeriat sevdalısı saltanat sevdalısı kişilerin 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIN da somurtarak oturan yuzlerın yaptıkları hizmetleri !! nasıl düşünemedim kendi oğlu askere gitmemiş birisinin şehit babasına karaktersiz diyenlerin hizmetlerini !! geldikleri günden belli ülkenin hemen hemen bütün kurumlarının özelleştirmiş veya yabancılara satılmış dolar 3 tl oldugu ülke parası düştüğü halde ihracatı azalmış mıllı gelıri azalmış ( şimdi bişey yok gibi ama gelecek nesıllere nasıl bir ülke kalacagını borclanma dersi alan birisi az çok bilir işine gelirse tabi ) ama çok guzel yollarımız oldu nasıl düşünemedim hizmetleri pardon . Ermenek halkı da maden şehitlerini unutmadı %51-Şanlıurfa halkı Suruç'un intikamını aldı %61...Kurtuluş Savaşı'nın temellerinin atıldığı Samsun Atasına sahip çıktı %61.Maden şehitlerini unutmayan Soma'dan akpye tokat gibi cevap %49.Rize halkı Hesleri protesto etmek için ayaklandı %76.. SONUÇ OLARAK LANET OLSUN BANA Bİ SÜRÜ HİZMET YAPMIŞLAR BEN Bİ TANESİNİ DE GÖREMEMİŞİM ÖZÜR DİLERİM . boşuna dememişler seven değil ........bari düşünme yetini kaybettin oku kardeşim oku

17. sinoplu

sinoplu Güzel düşün güzel yaşa Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
  18. ali20

ali20 Misafir

19. ali20

ali20 Misafir

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de BaşbakanAhmet Davutoğlu'nun asgari ücret ve emekli maaşlarıyla ilgili vaadini bir otelde düzenlediği basın toplantısında hatırlattı. Çelik, İktidara geldiklerinde asgari ücretin 184 lira olduğunu hatırlattı ve emekli maaşı ve asgari ücret konusunda ciddi iyileştirmelerin vadedildiğini şu sözlerle hatırlattı:

"Şu anda ise bu ücret bin liraya çıktı. Asgari ücret, aralıktaki komisyonda kamu kesimi tarafından bin 300 lira olarak teklif edilecek. Yanımıza ya işçileri ya da işverenleri alacağız veya ikisini birden alacağız ve ittifak yapacağız. Eğer ittifak olmazsa bize bir tarafın desteği yetiyor. Böylece asgari ücret bin 300 lira olmuş olacak. Bu konuda kararlılığımızı sürdüreceğiz."

20. thepunisher

thepunisher İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Karadeniz Teknik Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    bide siyaset yapmıyorum diyor arkadaş yaa . o zaman da 184 lirayla kaç kilo et alındığını şimdi 1000 veya 1300 lirayla kaç kilo et alıngını da anlattı mı . zor birader zor Kanuni Sultan Süleymanın oğlunu üldürdüğünü 600 yıl sonra diziden öğrenen topluma bugunleri anlatmak için 1000 yıl geçmesi lazım . bence asgeri ücret düşürülsün makarna hepimize yeter,biraz bulgur,biraz ekmek, sokakta yatarız.Tayyibe bir saray daha yapalım 3. köprü manzaralı itibarımız önemli istikrar önemli :D

mervenil ve ozgeden.88 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş