1 Sene Sonra Farkına varış...

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
9 Şubat 2013 Arşivinden Memurlar.Net'i kınadığımız mesaj aklıma geldi... Aslında hiçbir şey değişmemiş... Ancak ne yaptılarsa bilmiyorum geçen sene farkına varamayan bir çok arkadaşımız birçok şeyin farkına varmış...

KINIYORUZ!

Geçtiğimiz günlerde bir haber kanalında 2 saat boyunca İİBF kadro sıkıntısı gündeme getirilmiştir.

Halkın %50sine yakın iki partiden, iki milletvekilinin, on binlerce üyesi olan sendika başkanının katıldığı programdan, Memurlar.net’te hiçbir alıntı yapılmaması site yönetiminin mağduriyetimize olan bakış açısını bir kez daha gözler önününe sermiştir.

Mücadele grubumuzdaki arkadaşlarımızın mağduriyetimizin kamuoyunda duyurulması için 2 dakikalık bir televizyon programı olsa bile saatlerini yollarda geçirmesi memurlar.net’in bu konudaki hassasiyetimizi anlamasına yetmemiştir.

Bir grup editörün Türk Eğitim-Sen resmi dönüştürdükleri memurlar.net İİBF sorunlarını sürekli olarak görmezden gelmiştir.

Milyonların Takip ettiği sitelerini kendi çıkarları doğrultusunda kullanan site yönetimi, unutmamalıdır ki, görmezden geldikleri her sorun katlanarak büyümektedir.

Atanamayan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunlarının yüzbinleri aşması Meclis içindeki siyasilerin sorumsuzluğu kadar, kendilerininde bugüne kadar üzerine düşen “tarafsız medya” görevini yerine getirmemesinin bir sonucudur.

Bilinmesini isteriz ki

Yıllar sadece fakülte mezunlarımızın mağduriyetini arttırmamış, Çıkarcı, Yandaş, Kaypak zihniyete karşı olan Öfkemizide arttırmıştır.

Site yönetiminin uyguladığı medyacılık(!) anlayışı aslında bizlere alternatif portalların desteklenmesi gerektiği gerçeğini bir kez daha göstermiştir.

Çünkü Taraf olanlar bertaraf olmaya mahkumdur.
Kaynak : İİBF'lilerden memurlar.net'e kınama! - GAZETEKAMU - KAMU

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Hocam aslında bu bir birikim patlaması oldu herkes farkındaydı az çok ve bu son kasım ataması ile beraber üstüne gelen karşıt alımlar sanırım fitili ateşledi.Bir de oradaki önemli isimlerle beraber milleti buraya sürükleyince çok şükür burdayız :) Adversaya kalsa 50 kişi gelecektik buraya sonra bir şey olmayacak dönecektik geri... Ama ilk taşınma adımımızdan sonraki tespitlerime göre şu anda yaklaşık 400 kişi yeni üye oldu gibi... Ve inşallah bu daha başlangıç :)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Memurlar.net çok büyük bir kitleyi kaybediyor. Haber bile yenileyemez haldeler. İİBF'yi hiçe sayanlar hiç olmaya mahkumdur.

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Taraf tutan elbet bir gün bertaraf olabileceği ihtimalini de göz ardı etmemeliydi, inşallah daha çok çekerler...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Tercih robotu yapılmalı bu sitenin, dpbninki 4001siz de yapılabilen. Yaşasın temiz hava sahası!

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Soyleki, ben mart sonunda kadrolarin azalacagi duyumuyla basladim, tam 8 ayda hic iyi haber gelmedi.. Yani bi bir birikim. Seneye 2014 e girecek arkadaslarada ayni problem olacak. 4 alim toplami 3000 u zor gorecek..

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Anlaşılan biz farkındalık yaratmak için o kadar zaman boşa kürek çekmişiz Serkan. İnsanların bilinçlenmesi, birbirini uyarması için birbirini teşvik eden, gaza getiren kitlenin burdan yeni haberdar oluşuyla her şey değişti :)
Şu forumda kendi kendimize yazıp hiç cevap alamadığımız zamanlar bitti :)