101 KULLANICI ONLİNE TWİTTER DA KİMSE YOK...

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
neden uzak duruyorlar twitter işinden aklım almıyor..100 kişi aynı anda yazsa şunu listeye girecez listeden gören o yazıyı tıklayıp yorum yazacak bedava ilan yapmış olacaz ama yok ne desek boş

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
haftada 3 gün çok hocam şuan hazirana çok var son aylarda yoğunlaştırırız şubata kadar haftada 1 gün sağlan etkinlik yeterli bunu düzenlememiz lzm

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
bak öğretmenler yine listeye girdi 2 günde 1 listedeler

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
bak öğretmenler yine listeye girdi 2 günde 1 listedeler
hocam ogretmenlerde durum cok farklı bunlar yılladır boyle organize ve her defasında giden gelen boslukları dolduruyo ve atanan da olsa sonra tweet su bu gorse destek oluyo biz de bu kültür henuz olusmadı sıkıntı orda

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
haftada 3 gün çok hocam şuan hazirana çok var son aylarda yoğunlaştırırız şubata kadar haftada 1 gün sağlan etkinlik yeterli bunu düzenlememiz lzm
katılmıyorum hocam eğer internet başında otururken 5dk ayırıp oraya yazı kopyalamaya üşenirse bu kadar kişi orada her akşam bıkmadan twit atıp listeye girmek için uğraşan insanların morali bozulur...öğretmenler her akşam uğraşıyor bu işe hadi onlar şubat için yakın diyelim geçen gün önlisanslar bile gündeme girdi...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam ogretmenlerde durum cok farklı bunlar yılladır boyle organize ve her defasında giden gelen boslukları dolduruyo ve atanan da olsa sonra tweet su bu gorse destek oluyo biz de bu kültür henuz olusmadı sıkıntı orda
öğretmenlerin sendika desteği var en başta çok çabuk organize olabiliyorlar iibflilerin birlik olmasının temellerini 2010 mücadele grubu attı biz pek ilerletemedik

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
öğretmenlerin sendika desteği var en başta çok çabuk organize olabiliyorlar iibflilerin birlik olmasının temellerini 2010 mücadele grubu attı biz pek ilerletemedik
en basitinden kızdığım anlayamadığım konu şu: forumda online sayısı 100 ün üstünde gözükürken twitterda bu sayı maksimum geçen gün oldu oda 57 olmuştu..forumda dolaşıpta bu etkinliklere katılmayanlara serzenişim...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
en basitinden kızdığım anlayamadığım konu şu: forumda online sayısı 100 ün üstünde gözükürken twitterda bu sayı maksimum geçen gün oldu oda 57 olmuştu..forumda dolaşıpta bu etkinliklere katılmayanlara serzenişim...
ya onu bende anlamıyorum ziyaretci olarak gözükenlerin bir kısmı bot galiba :D sanal ziyaretci yani 60 ziyaretci gözüküyorsa 30 u bot bence =)

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
akşam TT olmak bizi aşıyor sabah haberlerinde adımızdan söz ettirebiliyoruz Şu metin oluşturulsun ilan metni bütün herkes bulabi,ldği ulaşabildiği her yere yollasın metini gerekirse bi arkadaş söylemişti broşür bastırıp sokaklarda dağıtalım

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Çok güzel olayı özetlemişin aynen bizde paçayı kurtaran uğraşmıyor. Normalde aslında bu mucadele içinde olacaklar mezun olmamış sınava hazırlananlar olmalı malum 2 sene oncesinde kurumlar çıkartılmaya başladı ardından sayı azaltıldı 4 b den İİBF yavaş yavaş el çektiriliyor. 1 ay daha böle devam eder insanlar baktın bi hareket yok mücadele diye bi şey kalmaz kendi acımdan yani burada zaman harcıyorum özel zevklerimi bi kenara bırakıyorum üstüne bi de sinirleniyorum iki satır yazı yazmaktan aciz olunmaz kimsede bi şey kaybetmez dencek laf şu hani 350 bin atanamayan kişi nerde fix ben bu işin içindeyken böyle söylüyorsam onlarda söyler herkese iyi geceler