1169 Sözleşmeli Memur Alımı

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Klavyesi olmayan arkadaşlar icin 1169 mübaşir alımı kaçmaz. üstelik ydh’den gih sınıfına geçirilen bir meslek kodu . lisans için 4001 ile alıyor. Önlisans için 3001 ile. Bölüm şartı yok, sertifika Yok. Değerlendirebilirsiniz arkadaşlar 10 katı çağırılıyor. Tek tercih hakkı var.kpss puanı 78 ve üzeri olan arkadaşlara hayırlı olsun. Başvurular 1-16 Temmuz’da...

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kadın pek almıyorlarmış. Eliyorlarmış bu doğru mu?
Neden almasınlar ben de çok duydum hep böyle bir şey söylüyorlar ama gerekçesi ne olabilir ki bence bu tamamen algı ve abartma. öyle olsaydı ilan şartında erkek olmak derdi bu görevi bayanlar pekala yapabilir ve çok da güzel yapıyorlar bu aslında komisyona kalmış bir şey bu nedenle bu tür şeylere kulak asmayın dedim

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
geçmiş yılların mübaşir taban puanları elinde olan var mı ben sadece 2017 yı bulabildim

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
geçmiş yılların mübaşir taban puanları elinde olan var mı ben sadece 2017 yı bulabildim

Bunun nedeni 2018 yılı itibariyle bölgeler alım yapıyor ve sonuçlar doğrudan değil T. C ile sorgulanıyor. O yüzden liste olarak yok ama biz bursadayız 82 üstü diye konuşuluyordu. Yeni atanan bir kaç gördüğüm muhabbetim olan mübaşir var görürsem puanını soracağım paylaşırım

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Kadın pek almıyorlarmış. Eliyorlarmış bu doğru mu?
Aslında kadın mübaşir kısıtlaması yok bildiğim gördüğüm kadın mübaşir sayısı 4 ama meslek olarak kadınlara özgü değil diye tercih edilmiyor sanırım çok ağır dosyalar var sırala çıkar taşı hakim ister avukat ister evrak atılacak olur sürekli çıkar dosyayı yerinden helede ağır ceza gibi yerse çuvalla dosyalar var belki yapı itibari ile kadınlar naif, ağır gelir diye düşünüyor olabilirler.

Eğer zaten 10 parmak varsa kesinlikle bu ikisi arasında zabit katibini öneririm ben bayan için,

Mübaşir için önyargıyı yıkmak sizin elinizde

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bunun nedeni 2018 yılı itibariyle bölgeler alım yapıyor ve sonuçlar doğrudan değil T. C ile sorgulanıyor. O yüzden liste olarak yok ama biz bursadayız 82 üstü diye konuşuluyordu. Yeni atanan bir kaç gördüğüm muhabbetim olan mübaşir var görürsem puanını soracağım paylaşırım
eyvallah hocam sağ ol :)

tuuba60

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Aslında kadın mübaşir kısıtlaması yok bildiğim gördüğüm kadın mübaşir sayısı 4 ama meslek olarak kadınlara özgü değil diye tercih edilmiyor sanırım çok ağır dosyalar var sırala çıkar taşı hakim ister avukat ister evrak atılacak olur sürekli çıkar dosyayı yerinden helede ağır ceza gibi yerse çuvalla dosyalar var belki yapı itibari ile kadınlar naif, ağır gelir diye düşünüyor olabilirler.

Eğer zaten 10 parmak varsa kesinlikle bu ikisi arasında zabit katibini öneririm ben bayan için,

Dediğinize binayen mübaşirlikte boy kilo şartı yok ama değil mi?

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kardeşim tek tercih olduğundan puan dağılımı farklı. Ortalama olarak 80-83 aralığında kapattığını söyleyebilirim.örnek olarak 81 şehirden 5 tanesi 84, 37tanesi 82 , 7 tanesi 85, 4 tanesi 77, 3 tanesi 75, 19 tanesi 81, 6 tanesi , 79 kapattı diyebiliriz . Tek tercih olduğu için bir şehir 83 ile kapatırken, başka bir şehir 81 ile veya 80 ile kapatabiliyor.

Vadi

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Neden almasınlar ben de çok duydum hep böyle bir şey söylüyorlar ama gerekçesi ne olabilir ki bence bu tamamen algı ve abartma. öyle olsaydı ilan şartında erkek olmak derdi bu görevi bayanlar pekala yapabilir ve çok da güzel yapıyorlar bu aslında komisyona kalmış bir şey bu nedenle bu tür şeylere kulak asmayın dedim
Kadın pek almıyorlarmış. Eliyorlarmış bu doğru mu?[/QUOTE
Son alımda mübaşirlik tercihi yaptım. Çook yakın bi hakim akrabamdan niye kafana göre iş yapıyorsun biz kadın mübaşir almıyoruz azarını işitmiş biri olarak belirtmek isterim ki evet ellerinden geldiğince kadın mübaşir almıyolar. Çok sağlam referansınız varsa deneyin şansınızı.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Klavyesi olmayan arkadaşlar icin 1169 mübaşir alımı kaçmaz. üstelik ydh’den gih sınıfına geçirilen bir meslek kodu . lisans için 4001 ile alıyor. Önlisans için 3001 ile. Bölüm şartı yok, sertifika Yok. Değerlendirebilirsiniz arkadaşlar 10 katı çağırılıyor. Tek tercih hakkı var.kpss puanı 78 ve üzeri olan arkadaşlara hayırlı olsun. Başvurular 1-16 Temmuz’da...
Bu çok güzel haber puanı kritik olan en azından şansını denemiş olur puanlarını kullanmış olurlar herkes için hayırlı olsun

Bjorm

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar bilgisayar ya da daktilo kullandığına dair belge istiyor ya. Örgün eğitim diploması yeterli olur mu yoksa transkript de mi lazım

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar bilgisayar ya da daktilo kullandığına dair belge istiyor ya. Örgün eğitim diploması yeterli olur mu yoksa transkript de mi lazım

Transkript isteniyor komisyonlarca

Cansıkıntısı1

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat

Seçimlerde dediğiniz etkenler göz önünde bulunduruluyor olabilir. Klavyem pek iyi değil İkm de düşünüyorum.

Cansıkıntısı1

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Kadınlar için İkm hakkında bilgi verebilecek çalışan İkm arkadaş var mı? Koşullar nasıldır?

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kardeşim tek tercih olduğundan puan dağılımı farklı. Ortalama olarak 80-83 aralığında kapattığını söyleyebilirim.örnek olarak 81 şehirden 5 tanesi 84, 37tanesi 82 , 7 tanesi 85, 4 tanesi 77, 3 tanesi 75, 19 tanesi 81, 6 tanesi , 79 kapattı diyebiliriz . Tek tercih olduğu için bir şehir 83 ile kapatırken, başka bir şehir 81 ile veya 80 ile kapatabiliyor.
eyvallah hocam çok saol :)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Geçen bilgi verecektim size

Bugün denk geldi son alımda kazanan mübaşir 84dü puanı ama benden düşük olanlarda oldu 81 falan vardı dedi.

Ancak o son alımdı şuanki ilk alım