2.Eylemi Gerçekleştirdik

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında Adalet.Lazım tarafından paylaşıldı.

1. Adalet.Lazım

Adalet.Lazım İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Bu sefer daha kalablıktı.gelenlere helal olsun,bişey yapmış olmanın gururuyla eve dönduler.biz sokaktayken burda kaçla atanırim başlığı acmaya devam edenlere de helal olsun kendine yakışanı yaptılar.

Protestodan sonra kesk ve eğitim sen genel sekreteri bizi kabul etti.

Kesk genel sekreteri sıklıkla dpb ile görüstüğünü,durumları kendisinin de dile getireceğini soyledi

Etkinliğe ait fotolari ve yapilacak calismalari face de "kpss madurları platformu" sayfasında be tweeter kpssmadurlarısesiniyukseltiyor tag inda paylaşıyoruz.Vekillerden randevular alinıyor,hergun belli uç muhattaba tweet atmak gibi etkinlikler yapilacak ve hem sayfadan hem tag dan duyurulacak.en azından merak edenlere duyurulur.

2. betimlemeツ

betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Tamam helal olsun diyeceğim laf sokuyorlar gerisini de okumadim zaten. Yapıyorsanız kendiniz için yapıyorsunuz. Benim için değil. Laf sokarak hayır işi yapılmaz. Kendiniz için yaptiginiza göre gideyim atama başlığına.

betül t bunu beğendi.
  3. Adalet.Lazım

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Valla ilginçtir uğrasanların tamami bu atamada atanma ihtimali zaten cok yuksek olan 85 üstü kisiler.ona ramen kendiniz için uğrasiyosunuz yaziyosanız diyecek lafım yok.

Ozge S bunu beğendi.
  4. betimlemeツ

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Puanlari düşüktür yüksektir demedim. Siz laf soktugunuz sürece Bana göre bencilsiniz.

5. Adalet.Lazım

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    bi de zaten senden takdir almak için eylem yapmadığimiz gibi buraya konu acma sebebim de bu değil.kendin için,haklılığın için bisey yapmak istiyosan buyur gel demek,buralarda "of ya bu isler nolcak"baslikları bi ise yaramaz demek icin yaZiyoruz sağa sola

6. betimlemeツ

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Tamam arkadaşım sen anlamamakta ısrarcısın ben seni anladim da sen beni anlamadin anlamak istemiyorsun. Ben sustum. Yaptığınız şey güzel bir başarı takdir hakkınız tebrik hakkınız ama bunu laf soktugunuz sürece benden alamayacaksiniz. İnsanlar tercih döneminde zaten huzursuz hangi başlıkta olacaktı. Doğru düzgün yaz anlat. Sana laf diyenin oflayanin karşısına geçeyim. Sus diyeyim. Ama başından beri üslubunuz değişmedi değişmez. Nedir yani ya. Düzgün ve kibarca saygıyla anlatamaz mısınız? Şimdi bir sürü tartışma olur. Susayim ben.

7. Adalet.Lazım

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Actiğim başlıgı ve yazıyı bi daha okudum kimseye hakaret etmemişim.en fazla sitem diye yorumlanacak sözler etmişim.kusura bakma benim boyle bişeye hakkım var.bu uslupla da devam edicem.herkesi memnun etmek diye bisey yok.benim haklı olduğum seyleri kıvırıp bukerek soyleme huyum da yok.valla ayrica ben de sıkıldım,tartışmaya devam etmiyorum

himmis bunu beğendi.
  8. Muhti

Muhti VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    448
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Dostum siteminde sen de haklısın. Fakat bu sitede şöyle bir olay oluyor, onu açıklayayım. Bu sitedeki üyelerin haberi yokken bir eylem yapılıyor ve eylem yapıldıktan sonra nedense haberimiz oluyor. Bu da kimi zaman sitemli kimi zaman irite edici açıklamalarla yapılıyor. Birden fazlaca tepki almanızın sebebi budur. Yoksa kişisel algılamayınız lütfen.

9. muhammedoz

muhammedoz Aktif Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Karadeniz Teknik Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Eylemlerin konusu tamamen merkezi alım dışına çıkarılan memurluklar yönünde olmalıdır. Alımlar 2000 yılındaki gibi olmalıdır. Eş dost yandaş kayıracaklar diye sistemi mahvettiler. 3500/3500000:: 0,001 bu nedir arkadas

Ozge S bunu beğendi.
  10. Ozge S

Ozge S Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    öncelikle teşekkürler biz çalışanları da temsil etmiş oldunuz. kasım atamasına kadar sürdürülürse bu mücadele sürekli olarak kişi sayısı artacaktır. Sonuç alınabilir bence. Daha çok yayın yapılabilir daha çok duyurulması gerekir diye düşünüyorum zamanla çoğalacaktır buna da inanıyorum. daha çok yetkileye ulaşmanın da fayda sağlayacağını düşünüyorum .Herkese tekrar teşekkürler.

muhammedoz ve elyesailyas bunu beğendi.
  11. elyesailyas

elyesailyas VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Niğde Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    tebrikler güzel bir başarı ve dikkat çekici devam ettiği sürece muhattap alınacaktır diye düşünüyorum. yalnız birbirimizi kırmayalım burda böyle güzel şeylerlerden sonra.ayrıca bu eylem kendi aramızda bir sosyal aktiviteye dönüştürülebilir ordaki arkadaşlar hem kaynamış olur hem eylem sonrası bir cay icer bu böyle sürdükce yolu ankaraya düşenlerde katılabilir ,bir eylenceye dönüştürülebilir bu eylemler kendi aramızda bir piknik yada bez sofra üstünde kahvaltı keyfi ,,,,

Sayfayı Paylaş