2. Üniversite Öğrenimi İçin Fikir Alışverişi?

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
öğretmenlik ya da 2 yıllık sağlık bölümü okumak istiyorum.ama şimdi pdr,okul öncesi kazanırız 4 yıl sonra onlarda kadro gelmezse ne olacak.sağlık, eşit ağırlık-tmden yazabiliyor mu.sağlığında çalışma şartları zor deniyor malum öğretmenlik yatış.

var mı okuyan yada okumayı düşünen.martta ygs var baktım atamalar marta kadar berbat gidiyor giricem artık.sgk da çalışan teyzeoğlum ilahiyat kazandı.dersane arkadaşım sınıf öğretmeni kendisi ben atanamam dedi okul öncesi kazandı bu yıl :(

arkadaş radyolojiye başladı yaş 32, hukuk da düşünebilirsin, pdr kazanması zor aslında okunur ama 4 sene.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İkinci öğretimi varsa ziraat mühendisliği. 50lerle atanıyorlardı geçmişte, şimdi 75 alan adam yani ben puandaki bir adam elini kolunu sallayarak atanıyor.

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
öğretmenlik mi sağlık mı seçmek mantıklı ne dersiniz forum ahalisi

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Sağlık. Bugün baktım özel üniversitelerde att bölümü 8 bin lira ücreti. 2 sene okusan toplamda 25 bin lira ancak masraf olur. bu adamlar özelde 3000 lira maaşla çalışıyor. 1 senede masrafını çıkartıyor.

güzel ticaret bence.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
bence oku bende işletme mezunuyum ama mühendislik bitirmeyi düşünüyorum...memur işletme ci kpssb den 2100 tl ise mühendis kpssb den 2900 üstü maaş alıyor..bilmiyorum denicem yalnız değilsin yani

A

ali20

Misafir
ilahiyat 2.snıfım insaallah 3yıl sonra öğretmenim.ama alımlar ne alemde olur onu kestirmek zor :)

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
en iyisi hiç okuma kardeş her gün daha kötüye gidiyor memleket benim şimdiki aklım olsaydı 2 yıl muhasebe okuyup hemen kpss ye girerdim ama geçti borun pazarı