2012-2014 Döneminin En Büyük Kazanımı İİBFLİLER.NET

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bu dönem rezillik ortada en önemli kazanım iibfliler.net oldu google aramalarındada üst sırada çıkıyor önümüzdeki 2014-2016 dönemi dahada canlanacaktır... Şuanda tartışmasız memurlar.netten sonraki en iyi kpss forum sitesi önümüzdeki dönem en iyisi olur

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
temeli biz attık bizden bu kadar bundan sonrası gençlerimizin işi...

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Amacına ulaşması için biraz daha zaman lazım. kısır tartışmalar yerine olumlu fikirler üretilmeli ki en azından bir işe yarama umudu var.

Herkes aynı gemide , bunu unutmamak gerekir.

Yeni gelenlere şimdiden kolay gelsin arada aklımıza gelirse girer bakarız nedir durum diye...

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Iıbf ye operasyon 2011 temmuzda gumrugun merkezı atamadan cıkmasıyla basladı ve ozamandan berı her sey tersıne gıdıyor 2010 da soruları bınlerce kısı yuruttu onun ıcın 2011-1 de hem secım hem de bu sesler azalsın. Dıye kadro torba yasalar cıkarıldı ama calanların sınavı ıptal olmadıktan sonra 20 bın kadro versen ne yazar. Is bıtıncede durumumuz ortada bundan sonrada duzelme olmaz.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Platformu bazı uygulamalarla daha faydalı hale getirmek istiyorum... Bunun için ne yapılabilir onu düşünüyorum.

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Sınavdan sonra üyelikler hızla artacaktır...foruma sahip çıkacak,takip edebilecek güvenilir,tecrübeli,yol göstereblecek editörlere de ihtiyaç duyulabilir...Hemen bu noktada @Adversary aklıma geliyor önerebileceğim.malum.nette kendisine kızmış,kırmış olabilirim.Hakkını helal et @Adversary ... O da orda bizleri savundu ancak malum.net'in çıkarlarına ters geldiği için bizleri yeterince savunamadığını sandık...Kendisi ve site yönetimi kabul ederse sonuna kadar editörlüğünü desteklerim.Ayrıca üye sayısı artınca forumun Alt yapısını geliştirmek gerekebilir...Forumun gelir durumu ne durumda bilmiyorum ama reklam alınması faydalı olabilir...

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Platformu bazı uygulamalarla daha faydalı hale getirmek istiyorum... Bunun için ne yapılabilir onu düşünüyorum.

Not paylaşım sayfaları ve a grubu kurum kurum düzenlemelidir...

Not paylaşımı için bir kaç editör gerekli ki güncelliğini korusun.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
nasıl olacak tam bilgilendirirseniz...
Hocam öncelikle alan grubu için özel bir bölüm açılmalı sonra maliye, iktisat vs dersler için hem soru paylaşım yrleri hemde not paylaşım başlıkları oluşturulmalı...

Daha sonra gelir uzman yard. vergi müf gibi başlıklar oluşturulup sınava girenlerin soruları tartışabilecekleri ve sonucu takip edecekleri sayfa oluşturulmalı tıpkı ptt sayfaları gibi.

Not paylaşımı konusu önemli yönetici arkadaşlar bu konuda insiyatifi ellerine almalılar.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bence herşeyden önce bu kıza bir arkadaş bulunması lazım ne zaman açsam bu reklam çıkıyor...

ben ilk defa görıyorum ilgı alanı meselesı demek kı :D bana genelde eğitimle ilgili reklamlar geliyor ama bende sabah sabah epey guldum :D

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Hocam öncelikle alan grubu için özel bir bölüm açılmalı sonra maliye, iktisat vs dersler için hem soru paylaşım yrleri hemde not paylaşım başlıkları oluşturulmalı...

Daha sonra gelir uzman yard. vergi müf gibi başlıklar oluşturulup sınava girenlerin soruları tartışabilecekleri ve sonucu takip edecekleri sayfa oluşturulmalı tıpkı ptt sayfaları gibi.

Not paylaşımı konusu önemli yönetici arkadaşlar bu konuda insiyatifi ellerine almalılar.
Mevcut A Grubu başlığını açalım Sınavlar gibi ayrı bir bölüm mü oluşturalım hocam. Bu konudaki alt başlıklarına kadar bana yardımcı olursanız bahsettiğiniz sistemi ayarlayabilirim...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
bence herşeyden önce bu kıza bir arkadaş bulunması lazım ne zaman açsam bu reklam çıkıyor...

Rahatsız edici olan reklam bölgelerini iletin kaldırabiliriz. Bu bahsettiğiniz şikayet reklam üzerinden mi yoksa reklam yeri üzerinden mi bildirirsen yardımcı olurum.