2012 Yılında Yılın Rektörü Seçilen Hasan İbicioğlu Hakkında:

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Kafkaslı tarafından paylaşıldı.

1. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    Özgeçmişini okuyunca dikkatimi çekti paylaşmadan edemedim
    Yılın Rektörü Seçilmesi ile ilgili haber: SDÜ Rektörü 'Yılın En İyi Rektörü'Seçildi - 13 Haziran 2012, 17:05
    SDÜ Rektörü 'Yılın En İyi Rektörü'Seçildi
    Türkiye Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu üyeleri, yılın en iyi spor, medya, sağlık, üniversite gibi temsilcilerinin seçilmesi ve ödüllendirilmesi projesi kapsamında SDÜ Rektör İbicioğlu'nun 'Yılın En İyi Rektörü' seçildiğini açıkladı.

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) 'Türkiye Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu ve 2012- 2013 Strateji Belgesinin Hazırlanması Toplantısı'na ev sahipliği yaptı. Yönetim kurulu üyeleri, toplantıdan önce Doğu Yerleşkesi yemekhanesinde, SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Numan Tamer ile buluştu. Türkiye’nin umudu gençlerin kendi öz dinamikleriyle barışık, sosyal donanımlara sahip olması ve bilgi teknolojilerini iyi kullanabilmesi gerektiğini söyleyen Rektör İbicioğlu, “Türkçemizi güzel konuşmalıyız. Kültürel dinamiklerimizi çok iyi değerlendirmeli, elimizdeki güzellikleri başka medeniyetlere ulaştırabilmeliyiz. Yeni Türkiye’nin mimarları olan siz gençlere büyük sorumluluklar düşüyor. Donanımlarınızı ve iletişiminizi artırın. Sadece iyi çocuk olmak yetmez bunun yanında bir de liyakatli olmanız gerekir; aksi takdirde bağnazlaşırsınız. Dünyanın Türkiye’ye ihtiyacı var” dedi.
    Türkiye Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu üyeleri de, YÖK ile Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle sosyal sorumluluk kriterleri göz önünde bulundurularak yılın en iyi spor, medya, sağlık, üniversite gibi temsilcilerinin seçilmesi ve ödüllendirilmesi projesi kapsamında Rektör İbicioğlu’nun 'Yılın En İyi Rektörü”' seçildiğini, proje ödül töreninin önümüzdeki günlerde İstanbul’da yapılacağını belirttiler
    Rektör İbicioğlu’nu makamında ziyaret eden yönetim kurulu üyelerine hediyelerinin verilmesinin ardından 'Türkiye Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu ve 2012- 2013 Strateji Belgesinin Hazırlanması Toplantısı'na geçildi .

Bu da en çok dikkatimi çeken nokta oldu: O da bir İİBF mezunu :) İşte özgeçmişi http://kisisel.sdu.edu.tr/sablon3/D...e559 98c908893eec95b11eea56046c99be2c0709e81

İİBF'lilerin her yerde olmasına rağmen neden hâlâ 350bin İİBF mezunu görmezden geliniyor ve İİBF mezunlarının potansiyelinden yararlanılmayıp bu kadar kişi işsizliğe mahkum ediliyor

Serkan bunu beğendi.
  2. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938

Yol verin, yol verin gençlik yürüsün

3. isletmekonomist

isletmekonomist Aktif Üye

Ödül Puanları:
    18
    puhahahah :D bu rektör gidici söyliyim :D

Kafkaslı bunu beğendi.