2013/2 gümrük alım sonuçları

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
82 ile kapatmış... Aslında daha aşağıda bekliyorduk.... 90 puanlı arkadaşların sabrı kalmamış gümrüğü tercih etmişler inşallah kararları kesindir çünkü merkezde bu kişiler tercih yapabilirler.

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
malesef taşra da döner sermaye de 82lerde kapatmış. taşrada 92 puanla listeye giren var. kim o arkadaş çok merak ettim :D

maalesef aramızda öylesine bencil insanlar varki sırf kendilerini denemek için bile öylesine başvuruyorlar. daha önceki tapu sözleşmeli alımlarda da gene 92 ile başvuran olmuştu. yani hep aynı kişiler listelerde dolaşıp duruyorlar. A grubu için de durum aynı ne yazık ki. 87 puanı olan bir arkadaşım sene başında gelir uzman yardımcılığını kazandı sıkıldım dedi daha sonra SGK denetmen yardımcılığını kazandı şimdi de müfettişlik sınavına başvurdu mülakata kaldı yani mülakatı geçerse gene kurum değiştirecek. hani diyoruz ya bu yıl 11 bin kişi A grubundan atandı diye işin aslı öyle değil işte. 11bin kişilik kadro açıldı ama çoğunlukla aynı kişiler başvuruyor ve puanları yüksek olduğu için biz listeye bile giremiyoruz.
bu yüzden puanlar bir türlü düşmüyor. ama artık ciddi örgütlenmeli birşeyler yapmalıyız

tenekeci

Yeni Üye
mrb arkadaslar gumrukteki yedeklerde evrak teslimi yapacaklar mi yardimlariniz icin tsk

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi