2013 / 2 İcra Memurları Bilgi Paylaşımı

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında desouza tarafından paylaşıldı.

1. desouza

desouza Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0

2. zülfikar

zülfikar Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Hadi paylasalim.Ne paylasalim?

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. desouza

desouza Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    Henüz başlamadınız sanırım, tebligat sürecinde misiniz ?

icracı @JBSay nikli bir arkadaş daha vardı forumda...tecrübelerinizi aktarırsanız forumdaşlara da faydalı olacaktır.

4. JBSay

JBSay Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    valla desouza biliyorsun bende başlık açtım ama katılım yok gibi bir şeydi..kazanan kimse yok buralarda..açıkçası şuan memurlar nette bir başlık var oradan iyi kötü ilerliyoruz..yani bir 8-10 arkadaş var..iibfliler net pek bu anlamda ilerlemedi..bakıyorum hep aynı başlıklar var ptt süreci başlıkları.. pttciler net gibi bir şey oldu :D ataması yapılanların başlığı yok..

5. iibfliozlem

iibfliozlem Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    cuma günü evrak teslımı sona erdi malum ,bu hafta da komısyon incelicekmiş.20sinden sonra arayın dedı telefonda konuştuğum görevli. ismimiz sisteme düşünce tebligatı beklemeye gerek yokmuş hemen başlayabilirmişiz.yılbaşına yetiştirmeye çalışcaklarmış.bekliyoz bakalım hepimiz için hayırlısı ınsallahh

6. iibfliozlem

iibfliozlem Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    dün tekrar aradım arkadaşlar,yılbaşına yetiştirmeye çalışcaz dedıler evraklar hala ıncelenıyormuş.yılbaşına yetişmezse yılbaşından snra başlayacağız galıba.gecen yıl, yıl başında başlamıstı atanan arkadaşım

7. iibfliozlem

iibfliozlem Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    memurlar nette bu konuyla ilgili yorumlar var ancak burda yok.ankarayı aradım az önce,isimleriniz sisteme düştü atandığınız il müdürlüğünü arayın dediler atandıgım müdürlüğe daha düşmemiş isimler.heralde bugün yarın düşer.bekleyen arkadaşlara duyurulur

8. iibfliozlem

iibfliozlem Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    bekleyen arkadaşlar atandığınız il müdürlüğünü arayın, isimler sisteme düşmüş. hepimize hayırlı olsun inşallah. Rabbim bekleyen veya hazırlanan arkadaşlarımıza da 2014te gönüllerinden geçenleri nasip etsin

Sayfayı Paylaş