2013/2 Kasım Ataması kısa bir bakış

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında seeding tarafından paylaşıldı.

1. seeding

seeding Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    Kasım atamasında ilk göze çarpan yaygın taban puanın 84 olmasıdır ve 83 altına inmekte zorlanması oldu.Doğuda ünü kadrolarına daha önceden de öngörüldüğü üzere 82'lerden de yerleşenlerin olması söz konusu

2. seeding

Ödül Puanları:
    43
    görünen o ki 83 , 82 ve 81'lerin gitmesi için rahat rahat atanabilmesi için sağlam bir kadroya ihtiyacımız var !!!

3. edirneli

edirneli Üye

Ödül Puanları:
    8
    işletme ,83.25 puanı elimde patlayacak diye korkar oldum artık.. ümidim kalmadı..

4. seeding

Ödül Puanları:
    43
    umudunu yitirme,yaygın taban puan 83'e evrildi... çakılı kadrolar 82'yi görmeye başladı ancak 84 ve üstü epey puan olması ne yazık ki hayal kırıklığı yarattı...

5. seeding

Ödül Puanları:
    43
    tabanın 83 olduğu epey bir kadro göze çarpıyor...haziran alımında seçici olmazsan atanırsın

6. Pr1sonbreak

Pr1sonbreak Üye

Ödül Puanları:
    8
    Puanların bu denli artma sebebi kadro açan kurumların çeşitliliği ve son atama korkusu olduğunu düşünüyorum. Yüksekler ortaya çıktı ancak halen A grubu alımları etkisi görmede zorlanıyoruz kadro azlığından dolayı. Haziran atamasındaki kadro sayısını arttırma çalışmalarından başka bir lükse sahip değiliz. Durumun ciddiyeti kavranmalı artık. A grubu etkisinin 82-77 bandında etkili olduğunu düşünüyorum ama ne yazikki bu band atamalara girmede zorlandı. Haziranda bu durumun değişeceğinden eminim. 1500 kadro gelmesi tabanın 81,5+ olacağı kanaitindeyim. 2500 kadro 80+lerin olur. Kadro mücadelesinin düzenli ve etkin sürdürülmesi bi süpriz yaratıp 2500+ kadro getirecek bence.

kpss16 bunu beğendi.
  7. seeding

Ödül Puanları:
    43
    İİBFnin en dipte olduğa herkes hemfikirdirsanırım…BAKIN BURASI ÇOK ÖNEMLİ; 1,5 senedir alım yapmayan iç işlerinin iibf’ye dönmesi aslında bir kırılma noktasıdır...BUNUN FARKINDA OLALIM !!! Ben 4001denvazgeçmiyorum ama iibfnin sesini de duydum mesajıdır…lütfen bu mesajı iyiyorumlayalım… Nüfus yarıya yakını İİBF aldı...Göç işleri bize göz kırpıyor 2014 haziran alımı için...ÖNÜMÜZDE FIRSAT VAR..BU DA ANCAK İİBF KADRO HAREKETİYLE MÜMKÜNDÜR !!!

kubranur302 ve kpss16 bunu beğendi.
  8. intifada

intifada Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    Arkataslar kasim atamasi verilen kadro sebebiyle bizim icin yok hukmundedir... o yuzden konusmaya ustune yorum yapmaya gerek yok.. biras siyasi davranin..

9. ottovonbismarck

ottovonbismarck Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    sevgili ve saydığer İİBF li kardeşlerim haziran alımlarında sevinebilmek için tek çare tek yürek tek bilek ve tek ses olmak. bu zamana kadar hükümet sözcülerinin ağzından sürekli öğretmen lafının çıkması bu grubun organize bir şekilde hareket etmesidir. bizim de aynı şekilde davranmamız gerekmekte. ben başkaca bir çıkar yol göremiyorum.

kpss16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş