2013/2 Kasım İSTANBUL yazacaklar, liste

hsndlk

Yeni Üye
bende 83,39 la istanbul sgk icrayı yazmayı düşünüyorum ama olur mu bilmiyorum inşallah bizim puanlarımıza düşer desouza :) sence başka nereleri uyar bize arkadaşım düşünmekten kafa kalmadı bende :s tecrübeli arkadaşlarda yorum yaparsa cok sevinirm.

hsndlk

Yeni Üye
ankaradaki bakanlıkların bizim puanımıza düşeceğini pek sanmıyorum.keşke düşse ama zor gibi.yoğunluk fln gözümde yol artık atanayımda razıyım yoğunluguna.sadece tayin sıkıntısı olan yerleri yazmayı düşünmüyorum onun haricinde inşallah bi yer gelir.tabi sanada arkadaşım hakkımızda hayırlısı olsun.

gutihaz

Yeni Üye
arkadaslar ankaradaki bakanlıklarla göç idaresi yani kısaca ankara merkez yazan yerler çakılı kadromu?

desouza

Üyeliği İptal Edildi
Bildigim kadarıyla göç idaresi iç işleri bakanlığına bağlı ve iç işleri çakılı değil.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
bakanlıklar çakılıdır tek anlarada bulunur fakat göç idaresi çakılı olmaz çünkü tüm illerde teşkilatlandı

düzeltme: bakanlıklardan kastım hani mesela kılavuzda enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı vardı o mesela ama içişleri çakılı değil

ceren

Yeni Üye
mrb benim puanım 80,86 kocaeli yalova sakarya illerini yazabiliyorum sadece gelme şansı sizce nedir? yorum yaparsanız çok sevinirim..

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
mrb benim puanım 80,86 kocaeli yalova sakarya illerini yazabiliyorum sadece gelme şansı sizce nedir? yorum yaparsanız çok sevinirim..
ceren çok zor bi ihtimal bu ama mücadeleyi arttırırsak destek olursakgöç idaresi içişlerini bize tamamen dondurursek son atamada yerleşme şansınız bayagı artacaktır

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
bundan sonra paylaşımlarımızı bilgi ve tecrübelerimiz bu site altında yapacağız bilginize sizin de bir sorunuz olursa başlıklara göre ya sorunuzu yoneltirsiniz ya da yoksa sizin sormak istediğiniz konu yeni konu açarsınız bizler yardımcı olmaya çalışırız

benimde suan cevabını merak ettiğim soru buydu valla kardesim:) umarım bizide kapsayacak bi düşüş olur..

getlucky

Site Müdavimi
Arkadaşlar bu ptt ve gümrüğe atananlar bizim önümüzü bir nebze de olsa açmadılar mı? Kaça kadar düşer sgk lar?