2013-KPSS/2 Tercih Listesi

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Bize yaşatılan bu hezimetin ve adaletsizliğin kat be kat fazlasını yaşarlar inşallah :mad:

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Herkes sen ben gibi olsa iktisadi idari bilimler fakültesi nin önüne kimse tutamaz hala millet memurlar net e takılıyor

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Kesinlikle arkdaşlar her türlü emek bilgi paylaşım bağlantı ne varsa kesmeliyiz bunu, zaten farkındaysanız nerdeyse sessiz sakin kaldı o forum inşallah tam keseceğiz :)

burası da çok karışık kuruşuk ama ,bir düzen getirilsin her yerden bir karakter fırlayacak gibi ekran ,çok göz yoruyor

horhoto

Aktif Üye
Mücadele Grubu
yav bunla zamanla aşılır zorluklara katlanmadan başarıya ulaşamayız biraz sabırlı olun

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
şu 2013/2 açıklansın da bi güncel puan sıralaması yapalım şurada. bakalım kim kalmış, kim gitmiş.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
şu 2013/2 açıklansın da bi güncel puan sıralaması yapalım şurada. bakalım kim kalmış, kim gitmiş.
aynen güzel bi liste yapalım en yenisinden.
memurlarda cvp olarak şunu yazıyorum nasıl olmuş?

artık burada değiliz İİBF ailesi olarak ortak çıkarlarımızı daha iyi savunan bir platforma geçiyoruz ve tüm bilgilerimiz, tecrübelerimizle ve sizin desteklerinizle çok daha iyi kadrolar için İİBF ailesini ayaklar altına aldırmamak için haydi gelin bize katılın.

ADRES: http://www.iibfliler.net/

goktug_kutluk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
28 inden sonra tercihlerimizi burdan paylaşıp analiz edelim memurlar.netten değil kimse oradi tercihlerini bildirenlere yorum yapmasın umduğunu bulamayan buraya gelip değerlendirme alırsa işte o zaman bu site canlanmaya buraya doğru gelmeye başlarlar alışkanlıklarını yıkmak istiyorsak orada yorum ve başlık açmamak ve analizleri burda yaparsak merak sarıp buralara gelmeye başlayacaklardır arkadaşlar.

horhoto

Aktif Üye
Mücadele Grubu
o iş bende kardeş bak nasıl çekicem insanları buraya memurlar nette yaptıgım listeyi buraya taşıyıcam burdan devam edicez bu arada sitede bilgi akışı kesilince herkes farketmiştir sönük kaldı forum

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
28 inden sonra tercihlerimizi burdan paylaşıp analiz edelim memurlar.netten değil kimse oradi tercihlerini bildirenlere yorum yapmasın umduğunu bulamayan buraya gelip değerlendirme alırsa işte o zaman bu site canlanmaya buraya doğru gelmeye başlarlar alışkanlıklarını yıkmak istiyorsak orada yorum ve başlık açmamak ve analizleri burda yaparsak merak sarıp buralara gelmeye başlayacaklardır arkadaşlar.
aynen kardeşim ve hani memurlardaki açılan başlıklara cvp olarak mesela ben söyle bi taslak hazırladım ;

artık burada değiliz İİBF ailesi olarak ortak çıkarlarımızı daha iyi savunan bir platforma geçiyoruz ve tüm bilgilerimiz, tecrübelerimizle ve sizin desteklerinizle çok daha iyi kadrolar için İİBF ailesini ayaklar altına aldırmamak için haydi gelin bize katılın.

ADRES: http://www.iibfliler.net/

goktug_kutluk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
çok güzel fikir ben tercih işlemleri bittiğinde puanımı ve tercihleri burada açıklayacağım herkesede bunu söylersek meraktan hepsi gelecek memurlar.nette umduğunu bulamamalı başlık açana kimse ilgilenmezse ve buraya yönlendirse kesin gelecektir.:)

M

Misafir Kullanýcý

Misafir
Merhabalar puanım 80,09892.Tüm Türkiye'yi yazabilirim. Sizce nasıl bir sıralama yapmalıyım? Hoş herkes puanla çok zor atanman diyor ama ben gene de tercih yapmak istiyorum.

goktug_kutluk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
bu atamada çok çok zor ama haziranda inşallah iyi kadro ile 79 bile atanan arkadaşlarımız olur sen yinede her atama dönemi tercihini yap bu atamada yüksek ihtima gelmiceğini düşünürsek son atamayı bir yandan bekle bir yandan kadro mücadelesine katıl çünkü riskli gruptasın bir yandanda kpss ye hazırlanmayıda ihmal etme senin için en hayırlısı bu görünüyor
Merhabalar puanım 80,09892.Tüm Türkiye'yi yazabilirim. Sizce nasıl bir sıralama yapmalıyım? Hoş herkes puanla çok zor atanman diyor ama ben gene de tercih yapmak istiyorum.