2014/1 TKİ kazananlar....

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında kpss16 tarafından paylaşıldı.

1. kpss16

kpss16 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    tki genel müdürlüğünün sitesinde acıklama yapacaklarını soledıler ancak hala bı acıklama yok ve tebligat yollıcaklarmıs o da yok suanlık bir bilgisi olan var mı

2. bridge

bridge Üye

Ödül Puanları:
    18
    bizde aradık tkiyi somaya yerleşenler, gelecek hafta tebligat yapılacak ve duyuru yayınlanır dediler siteyi takip ediyoruz bir açıklama, duyuru yok. diğer kurumlar gerekli evrak ve tarihleri açıkladılar biz bekliyoruz bakalım

3. adaymemur39

adaymemur39 Üye

Ödül Puanları:
    18
    anlamadim tki nin tebligat olayini.benim bildgim once gerekli evraklar istenir.merkeze gotrrsun.sonra tebligat beklersin ve tebligat eline geldigi andan itibaren 15 gun suren olur...memurluktab istifa edicem su belirsuzlik yuzunden istifa edicegim tarihi bilemedim.

4. bridge

bridge Üye

Ödül Puanları:
    18
    tkide sonunda duyuruyu yaptı. bekleyen arkadaşlar için 12 ağustosta ankaradayız gerekli evraklar diploma, nüfus cuzdanı, 12 fotograf

kpss16 bunu beğendi.
  5. nordicman

nordicman Üye

Ödül Puanları:
    8
    Beklemekten kurtulduk.

12 ağustosta Ankara'ya gittikten sonra 15 gün içerisinde işe başlayabiliyoruz değil mi?

6. bridge

bridge Üye

Ödül Puanları:
    18
    inş öyle olur zaten 1 ay sonra ankaraya çağırıyorlar.

7. adaymemur39

adaymemur39 Üye

Ödül Puanları:
    18
    evet 15 gunluk surec basliyo ankaraya gittikten sonra..aradim onu sordum ben de...

nordicman bunu beğendi.
  8. nordicman

nordicman Üye

Ödül Puanları:
    8
    Soma'ya ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz.

9. adaymemur39

adaymemur39 Üye

Ödül Puanları:
    18
    ben onuncu gunu gibi gtmeyi dsnuyom tapuda cok yoruldum...iyice bosaltmam lazim kafayi...

nordicman bunu beğendi.
  10. bridge

bridge Üye

Ödül Puanları:
    18
    ben şu an çalışmıyorum zaten yeter bu kadar tatil ankara evrak tesliminden sonra fazla uzatmam o hafta giderim. ankarada tanışırız zaten soma memur gurubu olarak. bizim atamalar evrakların ankaraya teslimiyle tamam mı olacak ki fazla bir evrak istememişler, diğer kurumlara bakıyorum sgklı çalışma varsa dökümü, sağlık raporu, sınav ve yerleştirme sonuç belgeleri vs.

11. kpss16

kpss16 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    sagluk raporu ıstenmemesi iyi olmus bazı kurumlar tam teşekküllu rapor ıstıyor bı hayli yorucu oluyordu

12. adaymemur39

adaymemur39 Üye

Ödül Puanları:
    18
    simdi yine de bize tebligat gelecek mi..nasilsa anasayfada acikladilar gerekli bilgileri o yuzden sordum.

13. adaymemur39

adaymemur39 Üye

Ödül Puanları:
    18
  14. bridge

bridge Üye

Ödül Puanları:
    18
    enerji üretiminden termik santrallerin özelleşmesinden bahsediyor ki çoğu son aşamasına gelmiş zaten. bu kurumlara alım olmadı şimdilik bizi ilgilendiren kısmı yok. BU arada yerleşen arkadaşlar ne yapıyorsunuz kalma işini araştıranınız var mı yer ayarlayanınız oldumu. soma için misafirhanelerin pek kullanışlı olmadığı(sadece yatak dolap varmış, lavobo banyo oda da değil katlarda ortak kullanılıyormuş) yazılmış gören arkadaşlar tarafından yakınlarda olup gidip görenler oldumu? ben netten kiralık baktım eşyalılar bana en makülü gibi geldi

15. adaymemur39

adaymemur39 Üye

Ödül Puanları:
    18
    ben memleketten butun ev esyalaimi getirtcem. eve cikmaliyim en kisa zamanda.bi kac gun misafirhanede kalirim artik ev bulana kadar.

16. nordicman

nordicman Üye

Ödül Puanları:
    8
    Uyum sürecini atlatana kadar misafirhanede kalacağım, sonrasında eve geçmeyi ben de düşünüyorum.

17. bridge

bridge Üye

Ödül Puanları:
    18
    galiba aramızda evli yok, bekar misafirhanelerini düşündüğümüze göre. somaya gidince ilk iş ev aramak olacak gibi. bende eşyalarımı alıp gelecem ve ankaradan direk somaya geçmeyi düşünüyorum tabi hemen başlayabilirsiniz derlerse. yoksa git gel yapmak istemiyorum. eşyalı ev bulabilirsek ne al birde eşya işiyle uğraşmayız ama kiralar eşyasızlara göre yüksek oluyor tabi

18. bercey

bercey Üye

Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar bende ilk etapta misafirhanede kalmayı sonrasında ev kiralamayı düşünüyorum.bekarım zaten.ELİ den bir abimiz faceden ulaştı bana.isim listeleri gitmiş kuruma. Sağolsun kafamda soru işaretleri olan bazı konularda bana yardımcı oldu.barınma sorununun ilk etapta sorun olmayacağını bunları kafama takmamamı söyledi.sen gel yardımcı oluruz dedi.Personel,muhasebe,satın alma,pazarlama satış,idari işler gibi şubelerde değerlendirileceğimizi söyledi.Ankara da tanışacağız zaten yinede iletişimi koparmayalım arkadaşlar.

nordicman bunu beğendi.
  19. bridge

bridge Üye

Ödül Puanları:
    18
    atanma tebligatı geldi arkadaşlar başka eline ulaşan varmı? yazılı belgelerle 12 ağustos saat 10da ankarada olunuz deniliyor.

20. adaymemur39

adaymemur39 Üye

Ödül Puanları:
    18
    Benım de geldi bugun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş