2014-2016 Mücadele Grubu

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında İİBF tarafından paylaşıldı.

1. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Evet Arkadaşlar Sonuçlar açıklandı... Vakit kaybetmeden İİBF'nin hakkını savunacak kadroları oluşturmamız lazım...

Öncelikle Hangi arkadaşlarımız Grup temsilcileri olacak bunu belirleyelim... Bu grubun içinden bir başkan seçelim...

ve geçmişte olduğu gibi kesinlikle grubu bölmeden bütün kararları ortak alarak etkinlikler düzenleyelim...

Bizler siteye ait gerek internet sitemiz gerek Facebook ve Twitter hesaplarımızı grubun hizmetine açmaya hazırız.

2012 döneminde gazete ilanı için toplanan meblağdan iadelerden sonra 1300'e yakın bir meblağ kaldı bu hesabıda mücadele grubuna aktaracağız...

Elimizden geldiğince maddi olarak grubu desteklemeye çalışacağız...

Bu başlık önerilerinizi bekliyorum... Geçmişteki yanlışları ve doğruları konuşmakla başlayalım

Bu gruba kim başkanlık yapmalı önerileri alalım...

Etkinlikleri tartışalım...

Buyrun yorum sizin.

Yelken ve Kafkaslı bunu beğendi.
  2. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    öncelikle mücadele edecek kardeslerime simdiden kolay gelsin. mücadele ruhunu özümseyecek insanların gelmesini umut ediyorum. laf üreten değil çözüm üreten, mücadele eden üyeler gerekiyor. kendi adıma burada atanmasını istediiğim kisiler var onlarda atanırsa mutlu olurum.

Bu yol zorlu bir yol . Mücadeleden vazgeçilmezse bir sonuç alınacağını bu forumdaki bir avuç insan pttnin son alımında matematik kodunu çıkartırarak gösterdi.

çok fazla söz söylemeye gerek yok kendi adıma 2012-2014 sürecini iyi gözlemledim, yer yer buradaki arkadaslara elimizden geldiğince destek olduk. Yeni gelenlere basarılar.

Yelken ve Kafkaslı bunu beğendi.
  3. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    Hayırlı uğurlu olsun :)
    Madem geçmişteki hatalardan bahsedildi ilk ben başlayım. 2012 döneminde yüksek puana sahip olduğunu düşünen çok kişi rehavete kapıldı sonu hüsran oldu. Bu sefer de herkes sıralamasının iyi olduğunu düşünüp seviniyor ama bir detayı atlıyorlar. Bu seferki sınavda öğretmenler alan bilgisi daha çok puan getiriyor diye p3'ün getirisi az diye alan sınavına yoğunlaştılar ve p3'teki sıralamalarımızın iyi olmasının nedenlerinden birisi öğretmenlerin olmayışı. Bu seferki sıralamalarda önümüzdekilerin çoğu İİBF mezunları. Muhteşem 7'liyi görünce siz de bunun farkına varacaksınız

4. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Yenı donem hepımız ıcın hayırlı olsun inşallah. Yenı donemde mucadelede aktıf olmaya calısan daha cok kısı olacaktır kanaatındeyım gecen sene kı husran hepımıze bunu ayan beyan gostermelıdır.

yuppi26 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş