2014 e hazırlananlar

2014 e hazırlanan arkadaşlar netleriniz nasıl geliyor?

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
zorlaşmış denemeler 2012 ye göre.83 neti geçemedim.çift dikiş yapmış biri olarak.gerçi 2012 ye hazırlanırken denemelerde 100 net yaptık ne oldu aldık 80 puanı

benim de pegemden 55 geldi herseyi unutmusum hiç birsey yapamadım ve panik oldum.. sen yine iyi net yapmıssın.. daha da yukselir o..

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
fem in sorularına baktım baya zor.2012 ye hazırlanrken fem i keyif olsun diye çözerdim şimdi mısırdaki resmi gazeteyi basan adamın ismini sormuş bir denemede ilk demiryolunuı hangi ülke yapmış vsvs alışagelmiş sorular değil

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
güzel özel ve özet not falanda olursa paylaşın arkadaşlar :)

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
ben feme kursa gidiyorum benim ilk denem berbattı 42 net ikinci deneme 70 net 3. denem yine 70 net bence bazı sorular çok ayrıntı ama bence moral bozmamak lazım çünkü bunlar ilk deneme

pegemin denemeleri kpss formatına göre biraz zor sayılır.şimdiye kadar 4 denemeye girdim 4üde zorluk seviyesi yüksek.ölçü olamaz bence.benim için denemelerden öğrendiğim soru tarzları ve yeni bilgiler net sayısından daha önemli şimdilik.(bu arada son pegem denemesi 85 net geldi).herkese çalışmalarında başarılar

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
yedi iklim 1 2 denemeye giren varmi? 1. deneme gy cok zor gelmisti surede yetmedi nette dusuktu.
2. deneme tam tersi geldi daha rahatti surede artti 89 net yaptik moral bulduk ama stabil bi durumumuz yok.
fem 1 ve 3 cozdum 3 zor geldi ozellikle mati.femin tarih zaten dillere destan 70 kusur netti tam hatirlamiyorm.
bide yargi 1 2 cozdm.yarginin denemeleri cok basit geldi kpss artik daha zor bence. 1. 85 net 2. 95 net geldi 2. ye bende sasirdim.
izmir murat dersanesine gidiyorum fakat bizim denemeler baslamadi ondan kendimi kiyaslayamiyorm cok kendimizce bisiler yapiyoz.burayi daha aktif kullanirsak cift dikisliler olarak faydali olcagni dusunuyorm

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
yedi iklim 1 2 denemeye giren varmi? 1. deneme gy cok zor gelmisti surede yetmedi nette dusuktu.
2. deneme tam tersi geldi daha rahatti surede artti 89 net yaptik moral bulduk ama stabil bi durumumuz yok.
fem 1 ve 3 cozdum 3 zor geldi ozellikle mati.femin tarih zaten dillere destan 70 kusur netti tam hatirlamiyorm.
bide yargi 1 2 cozdm.yarginin denemeleri cok basit geldi kpss artik daha zor bence. 1. 85 net 2. 95 net geldi 2. ye bende sasirdim.
izmir murat dersanesine gidiyorum fakat bizim denemeler baslamadi ondan kendimi kiyaslayamiyorm cok kendimizce bisiler yapiyoz.burayi daha aktif kullanirsak cift dikisliler olarak faydali olcagni dusunuyorm

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
2013 KPSS çözdün mü otur onu çöz durumunu görürüsün artık kısa soru mat ve türkçede beklememek lazım tarih net bilgi ağırlıklı coğrafya daha çok güncele dayalı yoruma bağlı ölçüt olarak en çok hangisi seni zorluyorsa onu çözerek hazırlan daha iyi olur senin için

sistem çok değişmiş arkadaşlar ve ben tarihten herşeyi unutmuşum hızlandırılmış kursa yazıldım inşallah yetiştirebilirim...ooff offf bizi de atasalardı ne olurdu sanki :S

yedek sprey

Üyeliği İptal Edildi
esas zor olan türkce mat ales tarzı uzun sorular var eski sistem ile alası yok tarih ful bilgi bilene 10 dkkya bitiyo 22d yaptım ama genel yetenekte daha cok soru cözmek lazım

karagulum

Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar lodos yayıncılık diye duydunuzmu nasıl bir kaynak sizce başka önerebileceğiniz kaynak varmı soru bankası olarak

yargı denemesi çözen var mı içinizde arkadaşlar.. türkçesi beni mahvetti hayatımın düşüşnü yaşıyorum bu nasıl bi sistem ya tuhaf tuhaf sorular