2014 Halk Bankası Müfettiş Yard. Alımı

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
http://www.halkbank.com.tr/images/articles/Halkbank_Haberler/2014_muf_yard_sinavi_28052014.pdf

d) 01.01.1985 ve sonrası doğumlu olmak,

e) Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan; Ekonomi (İktisat), İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi,
Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, Aktüerya, Bankacılık, Finans,
Risk Yönetimi, Muhasebe ve bankacılık mesleği ile ilgili diğer bölümlerinden veya Hukuk Fakültelerinden veya
Mühendislik Fakültelerinin Endüstri, İşletme, Matematik ve Finans Mühendisliği bölümlerinden veya bunların
yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki denklerinde mezun olmak ya da sözlü sınav
sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencisi olmak,
Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren Mühendislik bölümlerinden veya bunların yetkili makamlarca
tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki denklerinden mezun olup, bu fıkranın birinci bendinde yer alan
dallarda yüksek lisans derecesi almış olmak,

TOPLAM 240 SORU 60 İNGİLİZCE 60 GK GY 120 ALAN

yaptımolacak

Site Müdavimi
Bu kadar sinav ne icin gişe için mi? Dalga gecmisler resmen yok ingilizce yok alan alti üstü giseci olucan

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Bu kadar sinav ne icin gişe için mi? Dalga gecmisler resmen yok ingilizce yok alan alti üstü giseci olucan

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu sınav müft. yard. servis görevlisi bir altta ilan

Azizshagrath

Tonight is the night
Mücadele Grubu
müf.yrd. toplam kaç kişi alıcaklar