2014 Kpss'ye Hazırlananlar

Konu, 'Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS' kısmında isletmekonomist tarafından paylaşıldı.

1. isletmekonomist

isletmekonomist Aktif Üye

Beğenilen Mesajları:
    29
    2014 kpss ye hazırlananlar burayaaa

2. Serkan

Serkan Mücadele Grubu Üyesi

Beğenilen Mesajları:
    130
    Ben matematik ile start verdim önerisi olan varmı

3. darkness666

darkness666 İİBF Uzman

Beğenilen Mesajları:
    104
    valla ben 2012ye hazırlandıgımda hepsini bi arada çalısıyodum birini bitirip de oyle digerine gecmedim

4. Serkan

Serkan Mücadele Grubu Üyesi

Beğenilen Mesajları:
    130
    matematikte eksigim varda o yüzden matematik ten başladım bitince toptan baslayacam bende

5. darkness666

darkness666 İİBF Uzman

Beğenilen Mesajları:
    104
    o zaman mantıklı benim mat temelim vardı ondan kasmadım pek

6. nicknick

nicknick Mücadele Grubu Üyesi

Beğenilen Mesajları:
    61
    hazirlananlarin allah yardimcisi olsun bende her an hazirlanmaya baslayabilirim

7. TUANA

TUANA Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah ben dershane destekli çalışıyorum çok az kişi alıyorlar yardım et Allah 'ım

8. Mustor

Mustor Endoplazmik Retikulum Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    549
    x yayıncılığın ders notlarını mutlaka edinin arkadaşlar

9. nicknick

nicknick Mücadele Grubu Üyesi

Beğenilen Mesajları:
    61
    bencede konu calistiktan sonra bi de ordan oku

10. buğra

buğra Üye

Beğenilen Mesajları:
    18
    Evde hazırlanıyorum bende ilk girişim olacak dershane yazılmadım aslında disiplin için yazılsam olurmuş ama neyse artık evde devam nasılsa vakit bol tüm gün evdeyim. Belirli bir standartı bir türlü yakalayamadım kimi zaman saatlerce çalışıyorum kimi zaman 2-3 gün kitap yüzü açmıyorum bakalım ne kadar böyle devam edecek.

11. desouza

desouza Üyeliği İptal Edildi

Beğenilen Mesajları:
    91
    evde hazırlanacaksan; kendini bir odaya kapat, bilgisayarı sadece eğitim amaçlı kullan, hafta sonları düğün,nişan,arkadaş buluşmalarını iptal et, bu maratonda pazartesinin cumadan ,cumanın pazardan farkı olmamalı,bunu uygulayabilirsen başarı gelecektir.Bir de en azından dersanelerin deneme sınavlarına katılmak çok yerinde olur.Kolay gelsin.

12. buğra

buğra Üye

Beğenilen Mesajları:
    18
    Teşekkür ediyorum. Aslında bu şekilde çalışmaktan rahatsız değilim sınavı gözümde büyütüp stres yaşamıyorum belli bir süre sonra zaten ister istemez tempo artacaktır rahat mod daha iyi geliyor benim bünyeye :)

13. desouza

desouza Üyeliği İptal Edildi

Beğenilen Mesajları:
    91
    Bence biraz büyütmelisin mevcut durumda bile kadro sayısı bakımından 2 yıl öncesine nazaran kaybımız çok büyük.2014-2016 daha zorlu olacağa benziyor.

buğra bunu beğendi.
  14. Muhti

Muhti Site Müdavimi

Beğenilen Mesajları:
    147
    Arkadaslar dersaneye gitmenizi oneririm. Hala gec degil. Dersleri ayni anda goturmeye calisin. Simdiden ezberlerinizi yapin. Sonradan zamaninizi ezbere degil de sinavlara ve soru cozumlerinize harcayin. Gunluk tekrar saatleriniz olsun. Haftada bir gun dinlenme gununuz olsun.

15. Ser

Ser Mücadele Grubu Üyesi

Beğenilen Mesajları:
    17
    2012 ye dersane ile hazırlanmıştım sınav umduğum gibi gitmedi ne yazık ki Türkçesi problemli olan bi kişi olduğumdan yetiştiremedim Dersanenin katkısı az buz olmaz hazırlanıyorsanız ve bazı derslerde probleminiz varsa bu ders matematikse eğer bunu kitaptan çalışarak gideremezsiniz muhakkak birinin size anlatması gerekir bu sebeple bi dersaneye yazılın derim ama sorun mat değilse evde rahatlıkla çalışılıp halledilecek bir sınav bunu sadece Gk Gy olarak söylüyorum. Alan için dersane sart ama ikisini bir arada götürmek çok zor alan birikim istiyor ne yazık ki :(

16. horoz28

horoz28 Site Müdavimi

Beğenilen Mesajları:
    248
    Bende az çok çalışanlardanım günde yarım saat falan :D matematiği yine %80 90 verimli şekilde yaparım sayısal mantıkta gelse el alışkanlığım ve severek yaptığımdan 24 25leri şu halimle bile zorlarım ama o türkçe yok mu o türkçe beni batıran o işte napsam başarılı olamıyorum.Dersaneye ocak gibi hızlandırılmışa yazılabilirsiniz cünkü haftada 3-4 gün gideceğin için daha sağlıklı oluyor sene basından başlayanlar haftada 2 gün zaman kaybı tabi bu benim görüşüm

17. kabardey

kabardey Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    tarih coğrafya anayasa için konu anlatım, soru bankası tavsiyesi alınır arkadaşlar :)

18. Kardinal

Kardinal Çare Drogbaydı

Beğenilen Mesajları:
    288
    Çoğrafya konu anlatımı, tartışmasız yediiklim
    Tarih konu anlatımı, tartışmasız data
    vatandaşlık konu anlatımı, tartışmasız data
    soru bankası tarih ve vatandaşlık data... çoğrafya için bilmiyorum :)

19. kabardey

kabardey Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Allah razı olsun :) coğrafya için uzman kariyerin adı çok geçiyo.bunları en kısa zamanda toplamak lazım :/

20. darkness666

darkness666 İİBF Uzman

Beğenilen Mesajları:
    104
    valla uzman kariyer konu anlatımını bilmem ama soru bankaları igrencti en son 2012 için diyorum cok sacma haddinden fazla gereksiz sorular vardı. tarih için nerdeyse çözmediğim yayın kalmamıstı ama. su yayın iyidir diye onermem konu anlatımı bi kitaptan çalısın soru bankası ne bulduysanız cozun ben 0 tarihle basladım sınavda 24 net yaptım 2012de

kabardey bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Misafirler şu kelimeleri aratarak bu sayfayı buldu:

1. evden kpss

,
  2. kpssye evde hazırlanmak zorunda olanlar

,
  3. kpss ye hazırlananlara tavsiyeler

,
  4. kpss a grubu hazirlananlar,
  5. kpss evde hazırlanmak,
  6. kpss a evde hazırlananlar