2015/1 geri sayım

ahmet toprak

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Secimden sonraya kalacak bence ama umarim senin ki dogru cikar

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
inşaallah kadrolar haziranın ilk haftası seçimden önce açıklanır.
Olaya karamsar bakmak şuana kadar yaşanılanlardan dolayı hayli normal. Lakin 2013/1 merkezi ataması için yaşanılan her gelişme birebir 2015/1 için de yaşandı. Seçim dönemine girdik ve emin olun bu kadar karamsar olmaya gerek yok. Haziran ayı merkezi atamanın ortalaması ne ise aşağı yukarı o gelecektir. yani 16 bin ile 19 bin arası hadi bunu genişletelim 15-20 bin arası diyelim. Seçim öncesinde muhakkak açıklayacaklar kadroyu. Zira empati kurun siz ne yapardınız ?

Dipnot: 2014/1 sgk alım yapmadı. Min. 400 alım sadece sgk dan bekliyorum. Üni'ler haziran atamasını sever. Zira gelecek olan personel yeni eğitim öğretim yılına hazır şekilde girer. Kitlerden beklentim 50 civarı. ünilerden 150 civarı. Sağdan soldan gelecek alımlarla 1000+ olacaktır.

87 puanla olaya o kadar karamsar bakıyorum ki artık ben bile bu durumdan rahatsız oldum.

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Olaya karamsar bakmak şuana kadar yaşanılanlardan dolayı hayli normal. Lakin 2013/1 merkezi ataması için yaşanılan her gelişme birebir 2015/1 için de yaşandı. Seçim dönemine girdik ve emin olun bu kadar karamsar olmaya gerek yok. Haziran ayı merkezi atamanın ortalaması ne ise aşağı yukarı o gelecektir. yani 16 bin ile 19 bin arası hadi bunu genişletelim 15-20 bin arası diyelim. Seçim öncesinde muhakkak açıklayacaklar kadroyu. Zira empati kurun siz ne yapardınız ?

Dipnot: 2014/1 sgk alım yapmadı. Min. 400 alım sadece sgk dan bekliyorum. Üni'ler haziran atamasını sever. Zira gelecek olan personel yeni eğitim öğretim yılına hazır şekilde girer. Kitlerden beklentim 50 civarı. ünilerden 150 civarı. Sağdan soldan gelecek alımlarla 1000+ olacaktır.

87 puanla olaya o kadar karamsar bakıyorum ki artık ben bile bu durumdan rahatsız oldum.
hocam ben empati kurduğumda çıkan sonuç şu: eğerki alım fazla olacaksa seçimden önce açıklanır.fazla alım olmayacaksa seçimden sonraya kalır.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
hocam ben empati kurduğumda çıkan sonuç şu: eğerki alım fazla olacaksa seçimden önce açıklanır.fazla alım olmayacaksa seçimden sonraya kalır.
Anlaşılan 400 mv için girmiyorsun seçime :)
Şayet seçime iktidar iken giriyorsan bunu sağlamlaştırmak için bir takım paketler hazırlarsın. Ayrıca şuana kadar başarılamamış bir hedef koyuyorsan (400 vekil) en küçük ayrıntıyı bile atlamazsın.

3,5 milyon falan hikaye yok öyle bir rakam. Ama atanamamış ve hayatını bu atamalara endekslemiş yaklaşık 500 bin insan var. 4 kişilik aile olsa eder sana 2 milyon insan. Bunların yaklaşık %40-45 i bir önceki seçimde iktidar partisine oy vermiş ama şuan için olaki atama sayıları düşük olursa bu oran %20-25 lere düşer.

Bence bu riske edilemez bir durum

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Kadroların açıklanması: tekirdağ 59
Tercihlerin başlamasına : osmaniye 80

Tarsuslu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
İki türlü de plakalara inmişiz. Haydi hayırlısı. İlk sayım pek hayırlı olmamıştı, bu olur inşallah.

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Oğuzhan Çakır' Alıntı:

Bende umutsuz olmaktan o kadar skıldm ki artk ne olacaksa olsun diyorum. 87.4 puanla herkes olur endiselenme diyor. Bir giriyorm malumnete yerle bir oluyor tüm umutlarim. Sonra diyorum secim var 400 mv istiyorlar bu kadar risk alamazlar diyorum. Kafam bir milyon oluyor dusunmekten.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bende umutsuz olmaktan o kadar skıldm ki artk ne olacaksa olsun diyorum. 87.4 puanla herkes olur endiselenme diyor. Bir giriyorm malumnete yerle bir oluyor tüm umutlarim. Sonra diyorum secim var 400 mv istiyorlar bu kadar risk alamazlar diyorum. Kafam bir milyon oluyor dusunmekten.
87,7 ile birebir aynısını yaşamaktayım.

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bolumunuz nedir?

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans