2015/1 kura sonucu bekleyenler buraya ;)

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Maliye
Eee arkadaslar 29 Haziran belgelerin son günüydü sizce kura ne zamn çekilir. herhangi bir duyum aln yada yorum yapcak olan varmi

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
valla bence ağustos 15 de işe başlarız bayramdan önce kura çekileceğini sanmam hatta kura çekimi 29 temmuzda bile (son gün) yapılabilir

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Ekonometri
kuradan önce hangi illerin ne kadar eleman alacağı duyurulur mu yoksa kurada mı belli olur

mehmets

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bende çok erken olacağı kanaatinde değilim. Son günlere kalabilir. Bu şekilde düşünme sebebimde evrak kontrolleri. 1000 kişinin evraklarını kontrol etmek çok kısa sürmez bence :)

Hakkımızda hayırlısı :)

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Maliye
Bende çok erken olacağı kanaatinde değilim. Son günlere kalabilir. Bu şekilde düşünme sebebimde evrak kontrolleri. 1000 kişinin evraklarını kontrol etmek çok kısa sürmez bence :)

Hakkımızda hayırlısı :)
bnce de gec olur ama say ile alakalı olcagini düşünmüyorum. 2013 alim sayısı cok daha fazla ve yanlis hatrlamiyosam 17. gun kura cekilmis. tabi dediğiniz gibi hakkımızda hayırlısı :)

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Maliye
Agustos basinda is basi yapariz bence ..Genelde kuralar 15-17 gun arasi cekilmis bayram haftasi veya bayramdan sonraki hafta aciklanir
insallah hocam ya valla bıktık artik bu bekleyisten :acpsnr: hala korkuyom bn bir sikinti cikcak die. benim şansım darbe olur kıyamet kopar savaş cikar ne biliyim artik ;(

dersah

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bir sıkıntı cikmaz arkadaslar bu hafta evraklar kontrol edilir eksik olanlari haftaya tamamlatirlar bayram haftasi veya sonraki hafta aciklanir..Bazi arkadaslara guvenlik sorusturmasi falan denmis ama bana sadece evraklar kontrol edilip temmuz ortasi aciklanir dendi..

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
insallah hocam ya valla bıktık artik bu bekleyisten :acpsnr: hala korkuyom bn bir sikinti cikcak die. benim şansım darbe olur kıyamet kopar savaş cikar ne biliyim artik ;(
valla benimde hiç şansım yoktur orada görev yerimi görmeden rahat edemiyeceğim hayırlısı ile görev yerimiz belli olsa da bir rahatlasak geçen rüyamda gördüm arefe günü kura çekiliyordu :)

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Maliye
bu durum canımı sıkıyo artik ya bekle bekle yoruldum. bir açıklama falan da yapmıyorlar.

pinklover

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Şimdi 29 temmuza kadar zaman geçerde o vakitten sonraya kalırsa gün nasıl geçer orasıda muamma

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Memur olmuşsunuz işte bekleyin yahu hani o kazanalim da bekleriz nidalari hani nerde. Bekleyin nolcak herşeyi son gününde yapan gümrük kuralı hemen mi yapacaktı. Siz gidin de.yedek işleri falan bitsin yeni ilan gelsin diye bekliyorum bakın bende aaa bu ne canım bidi bidi:)

pinklover

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Memur olmuşsunuz işte bekleyin yahu hani o kazanalim da bekleriz nidalari hani nerde. Bekleyin nolcak herşeyi son gününde yapan gümrük kuralı hemen mi yapacaktı. Siz gidin de.yedek işleri falan bitsin yeni ilan gelsin diye bekliyorum bakın bende aaa bu ne canım bidi bidi:)
O iş öyle olmuyor işte acaba bi sıkıntı çıkar mı düşüncesi insanın kafasını kurcalıyor valla :hhhhhh:
Memuriyet kesin desin kurayı 2 ay ertelesin ona bi sözüm olmaz işte kafam rahat tatil yaparım :D :D

pinklover

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Burası Türkiye hocam işe başlamadan hiçbir şeyi kesin sayamam ben buda benim bakış açım