2015 /1 KURA SONUCU GÜMRÜK MUHAFAZA MEMURU ARKADAŞLAR BURAYA :)

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
İLETİŞİME GEÇELİM.İSTANBULA ATANAN ARKADAŞLAR NERDESİNİZ ? KONUŞALIM.

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Teşekkür ederim hepimize hayırlı olsun Adım şeyda Sağkol sadece İstanbul olduğunu biliyorum sizin adınız ne

anılcan

GTB Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Kura şehir kurası mı?

iibf2008

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İşletme
öncelikle herkese hayırlı olsun :) biraz sorularım olacak elazığ geldi yani 5. bölge görev süresi 2 ya da 3 yıl olur değil mi? bir de havaalanı mı yoksa içgümrük mü yerimizin neresi olduğunu tam olarak nasıl öğrenebiliriz? son olarak da eğitim almak için Ankara'ya gitmemiz gerekecek mi? şimdiden teşekkürler bilgileriniz için :)

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
öncelikle herkese hayırlı olsun :) biraz sorularım olacak elazığ geldi yani 5. bölge görev süresi 2 ya da 3 yıl olur değil mi? bir de havaalanı mı yoksa içgümrük mü yerimizin neresi olduğunu tam olarak nasıl öğrenebiliriz? son olarak da eğitim almak için Ankara'ya gitmemiz gerekecek mi? şimdiden teşekkürler bilgileriniz için :)
öncelikle hayırlı olsun .doğu hizmeti 3 yıl diye biliyorum. Atandığınız bölgeden neresi olduğunu söylenecekmiş. eğitim için ya ankara ya da atandığınız şehir olabiliyormuş.bildiklerim bu kadar .

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
istanbulda çalışan muhafaza memuru olaydı sorularımızı sorardık malum büyük şehir gözümü korkutuyo benim :)

fthblt

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ben de burdayim adım fatih..benim de kafama takilan gorev yerimizin tam olarak neresi olacagi.bi de bize lojman vermez bunlar değil mi :)

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben de burdayim adım fatih..benim de kafama takilan gorev yerimizin tam olarak neresi olacagi.bi de bize lojman vermez bunlar değil mi :)
lojman tabiki yok ,kira fiyatları çok yüksek .bölgeye gidip tayin olacağın yeri öğreneceğiz. kısaca şuan hiçbirşey belli değil maalesef

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İktisat
Benimde istanbul arkadaşlar ev arkadaşı arıyorum Bahçelievler Bakırköy halkalı civarı 2+1 var kafamda malum kiralar baya yüksek,muhafaza memuru olarak başlıcam bugün yarın en geç cuma Gidicem İstanbul'a sanırım.ankaralıyım içkim sigaram yoktur:)özelden mesaj atabilirsiniz iletişimede geçebiliriz