2015/2 Gümrük alımını bekleme salonu

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
2015/1 atamalarındakiler yerleştiğine göre artık 2015/2 gümrük alımını bekleyen arkadaşlarla bu başlık altında toplanabiliriz

bülent oğuzha

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Maliye
toplanalımda kimsenin bir yakını yok mu bu gümrükte.benim güvenim kalmadı ptt den sonra kimseye ne zaman olur bu atama bir bilgisi olan paylaşsın cıldırcam böyle giderse

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Boşuna su an icin beklemeyin hocam minimum 2.5 ay var daha ilanin cikmasina. Önce asillerin ise baslamalarinin son günü dolsun da (10-15 agustos) sonra yedekleri arayip belgeleri hazirlayin desinler de (23-30 agustos) sonra da kuralari ceksinler atama onayimiz ciksin (eylül 15) ardindan ikinci ilan için calismalar baslasin ki bu da en erken eylul sonu ekim başı olur

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Ders çalışmaya baslayacaksaniz burada soru güncel bilgi paylasacaksaniz iyi bir sayfa olur ancak torpil kavgası yok particilik tartismalari olursa verimli olmaz. Herşeyi bırakıp güzel bir çalışma ortami bekleme salonu yaparsaniz burayi herkes mutlu olur;))

@BeyazıT eylül sonunu bulmaz bence ortasi çıkar. Yedek işlemleri daha kısa sürede biter sayı az sonuçta

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Ders çalışmaya baslayacaksaniz burada soru güncel bilgi paylasacaksaniz iyi bir sayfa olur ancak torpil kavgası yok particilik tartismalari olursa verimli olmaz. Herşeyi bırakıp güzel bir çalışma ortami bekleme salonu yaparsaniz burayi herkes mutlu olur;))

@BeyazıT eylül sonunu bulmaz bence ortasi çıkar. Yedek işlemleri daha kısa sürede biter sayı az sonuçta
Yaa genel olarak şimdiye kadar hep yedeklerin kurası çekilip atama onayının çıkması asillerden 2 ay sonra olmuş :) Bunun en büyük nedeni ise başlamayan,merkeziye giden,ilini beğenmeyen kişilerin yasal süre olarak son tarihe kadar beklenmesi =( Tebligatlar 15-20 günde ulaşıyormuş 15 günde işe başlama süresi olunca kafadan kurası çekilenlerin 15 ağustosa kadar vakti var denilebilir. Geriye kalan 1 ayda da işte yedeklerle iletişime geçme,belge toplama süresi,belge kontrolü,kura duyurusu,atama onayları derken toplamda 2 ayı buluyor hep o yüzden eylül 15 dedim :)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Doğruda evrak teslim on beş gün sonrası kura çok beklenmez çünkü evrak sayısı az olacak inceleme olayı falan kısa sürecek ayrıca ben seni eylül 1 memur yapmaya çalışıyorum sen.uzatma pesindesin :D istemiyorsan bilelim yani:) hahhaha eylül 15te bir.buçuk aylık maaş alacaksın ahanda yazdım buraya:D:D:D

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
2015/2 muayene memuru alımında 350 kişi alınacak, sizce taban puan kaça düşer arkadaşlar bir tahmini olan var mi

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
2015/2 muayene memuru alımında 350 kişi alınacak, sizce taban puan kaça düşer arkadaşlar bir tahmini olan var mi
Hayırdır nerden geldi bu bilgi :D Tahmini olarak verilen izinlerden yola çıkıyorsan hayal kırıklığı yaşanır :)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat

beren27

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
off beklemeye bile korkar olduk,bu da ptt ye dönmez inşallah,:acpsnr:

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Boşuna su an icin beklemeyin hocam minimum 2.5 ay var daha ilanin cikmasina. Önce asillerin ise baslamalarinin son günü dolsun da (10-15 agustos) sonra yedekleri arayip belgeleri hazirlayin desinler de (23-30 agustos) sonra da kuralari ceksinler atama onayimiz ciksin (eylül 15) ardindan ikinci ilan için calismalar baslasin ki bu da en erken eylul sonu ekim başı olur
Ben eski alimlara baktimda kardeşim genelde agustos gibi çıkmış yedeklerin beklenmesi çok uzun surer forumlarda biri 20 ağustos 10 eylul gibi çıkar demiş bazı çalısanlara bayramdan sonra alim olucak denmis hayırlısı olsun hakkımızda

esru

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Gümrük alımını dört gözle bekliyorum :krnz:

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben eski alimlara baktimda kardeşim genelde agustos gibi çıkmış yedeklerin beklenmesi çok uzun surer forumlarda biri 20 ağustos 10 eylul gibi çıkar demiş bazı çalısanlara bayramdan sonra alim olucak denmis hayırlısı olsun hakkımızda
Valla 2013 ten beri yapılan alımlara bakıyorum da kardeşim tabi beklentinize balta vurmak istemem ama Eylül sonu,Ekim başından önce de beklemeyin ilanı bana sorarsanız :) 24-27 eylülde kurban bayramı onun dönüşünde ilan verilebilir.
Sizin dediğiniz senaryo keşke olsa da bir yedek olarak sevinsem ama işin oluru o :)

Saint

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Süreç uzun olduğu için ilanın ağustos sonu eylül başı çıkacağını düşünüyorum

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
İlla bana araştırma yaptırdınız haa :D Alın size 2013 alımı tarihleri bu yılki alımı da tahmin edebilirsiniz.

2013/1 alımı sonuçların açıklanması 20 Nisan
2013/1 kura çekimi 3 haziran
2013/1 atama onayları 7 haziran
2013/1 yedeklerin atama onayları 6 ağustos

2013/2 ilan tarihi 13 eylül
2013/2 mülakat tarihleri 1 ekim-1 kasım
2013/2 mülakat sonuçları 22 kasım

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Tamam arkadaşlar ya ilan ocakta çıksın 2016 yilinda çıksın arkadaşlar bi başlık açtım pisman oldum

biibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Balıkesir Ünv.
Bölüm
İşletme
Tamam arkadaşlar ya ilan ocakta çıksın 2016 yilinda çıksın arkadaşlar bi başlık açtım pisman oldum
Hocam sakin :) gümrük bekleyenler icin güzel bi baslik olmus. Ne zaman cikarsa ciksin yeter ki bizim icin ciksin. Kazananlar listesinde adimizi gorelim insallah

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Bir şey olmuyorsa yaa olmaması gerek..asdassa şaka şaka :D
Ulan nasıl bir günah işledik biz. KPSS tarihinini en şanssız İİBFlileri olduk.