2015/2 Teiaş ve DHMİ

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Öğleden önce teiaş genel müdürlükle görüştüm.2015/2 merkezi alımında memur alımı yapacaklarını ve iibf kodlarını kullanacaklarını söylediler.kendi ilimi sordum maalesef alım yokmuş.Ankara genel müdürlüğe alım olacak.
DHMİ'nin 11 kadrosu olduğu ve iibf (4431 ve 4503) olduğu memurlar nette söylenilmişti.bizzat aradım 7 4001 4 iibf dediler fakat arayan başka bir arkadaşımada 4 taneninde sivil havacılık olduğunu söylemişler.bu konuda tartışmalı.maalesef :(

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
@Muhti bak teias memur alacakmış
Eüaş dan yok mu bi haber :D:D

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
boşverin eüaş ı teiaş a gelin siz :)

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
hocam tayin konusu sıkıntılı, genelde vermiyorlar ama adamını bulursan iş değişir tabi. Eş durumunda ise eşinin senin yanına gelememesi gerekiyormuş tayin olabilmen için. Maaşlar ise ilk 6 aydan sonra ortalama 2650 civarı

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
hocam tayin konusu sıkıntılı, genelde vermiyorlar ama adamını bulursan iş değişir tabi. Eş durumunda ise eşinin senin yanına gelememesi gerekiyormuş tayin olabilmen için. Maaşlar ise ilk 6 aydan sonra ortalama 2650 civarı
eş durumu bile sorun yani :) teiaş'ta olmayacak o zaman.inş. tcdd açar bari.

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
hayırlısı olsun o zaman hocam.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Gencler dhmi'den sonra girebileceginiz en iyi kit Teiastir. Ozellesmesi dusunulmeyen nadide kitlerdendir. Fransizlarla olan calismalarimiza gore ancak elektrigin uretimi ve dagitimi ozellesebilir. Fakat iletim konusu ulke guvenligini kapsadigi icin ozellesmesi mumkun olmayan bir alandir. Benim suan 6 aylik asaletim tasdik olmadan 2500. Asaletle beraber %8 zam gelir. Ocak %6 ve Haziran %5 zam ile birlikte 3100 Tlyi bulacaktir.
Kurum isleyisinde ise vatandasla muhatap olmadigin icin rahat olursun.

Tayin konusunda ise esin senin yanina gelebilir. Esinin senin yanina gelememe soz konusu ise senin es durumundan tayin istemek icin ugrasman gerek. Mudurun gonlunu yapican falan, araya hatir-gonul isleri girecek. Bu durum yillari bulabilir. Ayrica senin zaten tayin isteyemeyecegini bildigin halde neden buraya geldin diyerek de tas koyarlar onune.

Durum ozetle bu :)

S.R

VİP Üye
Gencler dhmi'den sonra girebileceginiz en iyi kit Teiastir. Ozellesmesi dusunulmeyen nadide kitlerdendir. Fransizlarla olan calismalarimiza gore ancak elektrigin uretimi ve dagitimi ozellesebilir. Fakat iletim konusu ulke guvenligini kapsadigi icin ozellesmesi mumkun olmayan bir alandir. Benim suan 6 aylik asaletim tasdik olmadan 2500. Asaletle beraber %8 zam gelir. Ocak %6 ve Haziran %5 zam ile birlikte 3100 Tlyi bulacaktir.
Kurum isleyisinde ise vatandasla muhatap olmadigin icin rahat olursun.

Tayin konusunda ise esin senin yanina gelebilir. Esinin senin yanina gelememe soz konusu ise senin es durumundan tayin istemek icin ugrasman gerek. Mudurun gonlunu yapican falan, araya hatir-gonul isleri girecek. Bu durum yillari bulabilir. Ayrica senin zaten tayin isteyemeyecegini bildigin halde neden buraya geldin diyerek de tas koyarlar onune.

Durum ozetle bu :)
çok güzel anlatmışsınız hocam. Alanı bırakıp B'ye giresim geldi :). Bi el atıverin de 2016 kasım'da Sakarya'yı açsınlar o zaman :D

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Öğleden önce teiaş genel müdürlükle görüştüm.2015/2 merkezi alımında memur alımı yapacaklarını ve iibf kodlarını kullanacaklarını söylediler.kendi ilimi sordum maalesef alım yokmuş.Ankara genel müdürlüğe alım olacak.
DHMİ'nin 11 kadrosu olduğu ve iibf (4431 ve 4503) olduğu memurlar nette söylenilmişti.bizzat aradım 7 4001 4 iibf dediler fakat arayan başka bir arkadaşımada 4 taneninde sivil havacılık olduğunu söylemişler.bu konuda tartışmalı.maalesef :(
siz hangi ildensiniz. toplam sayıyı, alacakları illeri falan sormadınız mı?

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar teiaş ta becayiş imkanı varmı?varsa ise başladıktan hemen sonra yapabiliyormuyuz ?