2015 ocak ayı 15.000 yeni öğretmen ataması

knox

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
Hayırlı olsun arkadaşlar, hükümetimiz aşırı mağdur öğretmen arkadaşlarımıza 15000 yeni kadro müjdelemiş. Yamulmuyorsam 5 ay gibi bir sürede 60.000 gibi bir kadro verilmiş oldu bu şekilde.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25552097

Not: Yanlış anlaşılmak istemem. Kimsenin kadrosunda gözümüz yok, ancak ortada bir adaletsizlik var gibi.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yakinda öğretmen atamalarıni yilda 3e çıkarırlar.ondan sonra da butcede sıkıntı var sizden de sadece 3kisi alcaz...ben buna bile sasirmam artik...

black cat

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
15000 e az demişler 40000 istiyorlarmış aslında:eek:

nidal

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
biz kös kös oturmaya devam edersek 200 kadroyu bile aratırlar daha bizler bu 15.000 in acısı da bizden çıkar

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Sanırım devlet kademesi iki bölümden oluşuyor. Milli Eğitim ve Emniyet. Onun haricinde kurum ve kuruluş mevcut değil.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Asgari ücretli çalışandan daha çok ağlayan, " Toplumun en ağlak kesimi" yine hedefi gözünden vurmuş

Kuzenim büyük sevinçle abi alım olacakmış bana gelir mi diye aradı, onunda adına sevindim ama yinede sevemedim gitti bu öğretmen alımlarını ve zırlamalarını

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
İİBF den 4 yıldır atanmayı bekleyen biri olarak tekrar üniversite sınavına girip öğretmenlik okusaydım şimdi öğretmendim.

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
acaba diyorum 4 yıl sonra aynı şeyleri söylememek için şimdiden üniversite sınavlarına hazırlansam mı? Ne de olmasa Türkiye'de okudukça geri gidiyoruz. Belki okur okur tekrar çocukluğuma dönerim. (Espiri yapmaya çalıştım ama oldu mu biliyorum :) )

sami

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Ünv.
Bölüm
İşletme
Sayın Maliye bakanı diyo 74.000 personel alacaz Sayın Sağlık bakanı diyor 22.000 sağlık personeli alacaz Sayın Adalet bakanı diyor 13.500 personel alacaz Emniyet alıyor her sene 10.000 Sayın MEB bakanı şubat ataması yok diyor Sayın Başbakan diyor ocakta 15.000 öğretmen alımı kimse de çıkıp demiyor ki EY İİBF liler sizede kadro verecez yazık günah ya lisans sınavına girenlerin(1.118.046) kişinin yaklaşık 400.000 i iibfli :( :( :(

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Sevgili İibfli arkadaşlarım. İyi organize olmaktan ve sesimizi çıkarmaktan başka çıkar yolumuz yok. Lütfen herkes kovuğundan çıksın. Ankara'da bulunan arkadaşlar iyi organize olup bu işi tüm iibf li kardeşlerimiz için üstlensin. Hepimiz aynı şey için mücadele ediyoruz. Uzak illerde olan arkadaşlarımız da manevi olarak destek olsun. Tüm mücadele platformlarını destekleyin lütfen. Yüksek puan alan arkadaşlar bugün atanamama endişesi taşıyan bir numaralı fakülte mezunlarıyız. Düşük alan, yüksek alan, atama bekleyen tüm kardeşlerim haydi el ele.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Asgari ücretli çalışandan daha çok ağlayan, " Toplumun en ağlak kesimi" yine hedefi gözünden vurmuş

Kuzenim büyük sevinçle abi alım olacakmış bana gelir mi diye aradı, onunda adına sevindim ama yinede sevemedim gitti bu öğretmen alımlarını ve zırlamalarını
Bende dil ucuyla arkadaşların ogretmenler gununu kutladim.sirf sonra kutlamadin demesinler diye..elim bi turlu gitmedi yazmaya :confused: bende iyice irite oldum şu ogretmenlerden...

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bende dil ucuyla arkadaşların ogretmenler gununu kutladim.sirf sonra kutlamadin demesinler diye..elim bi turlu gitmedi yazmaya :confused: bende iyice irite oldum şu ogretmenlerden...
olunmayacak gibi değil ki iyi yapmıssın kutlamakla ama

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
acaba diyorum 4 yıl sonra aynı şeyleri söylememek için şimdiden üniversite sınavlarına hazırlansam mı? Ne de olmasa Türkiye'de okudukça geri gidiyoruz. Belki okur okur tekrar çocukluğuma dönerim. (Espiri yapmaya çalıştım ama oldu mu biliyorum :) )
benjamin button gibi desene :D
4 yıllık için kaybecek zamanın var mı? 2 yıllık güzel bir bölüm okuyup kendini kurtarmaya bak

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
ntvde iki sendika başkanı vardı bugün öğretmen atamaları konuşuluyordu tabi.bi tanesi İİBF MEZUNLARIN ÇEKTİĞİ SIKINTILARI 10 BELGESEL YAPILSA ANLATMAK ZOR dedi.çok şaşırdım haliyle. :D(ismail koncuk değil diğeri söyledi adını hatırlayamadım)

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Ne zaman ogretmen atamasi olsa zamlar ardisira geliyor bu millet bunun bedelini odemek zorunda degil
Meb butcesini ogretmenlere harciyacagina gitsin ogrencilere harcasin