2015 Yılında Kit'lere Personel Alımıyla İlgili Bilgi Veriyorum

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
kamu iktisadi teşebbüslere, gelecek yıl ; 2014 yılında işten ayrılanların %75i kadar yeni personel alınacak

günaydın :) görüşmek üzere ben kaçar

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
kitlerde azalma olmayacak gibi geçen yıllarla aynı

aslında bu %75 olayı 657lere de verilse atama patlaması olurdu ancak galiba yine 657 ve üniversitelerde 74 bin kontenjan dışında hak verilmeyecek gibi :(

(NTV'de alt yazıda görmüştüm ayrılanların %75i kadar yeni personel alınacakmış seneye)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
kitlerden kaç kısı ayrılıyorkı :)

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
ayrılan derken...emeklilik istifa ölüm...v.s mi yoksa sadece istifa mı

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
peki kasım ataması ile yerleşenler en erken işbaşı ocakta yaparlar onlar 2014 diyemi gecer 2015 diemi
evrakların teslımı ıle baslıyor sanıyorum memurıyet ama kurumdan kuruma farklılık gosterıyor bu ıse baslama meselesı bazıları cok hızlı bazıları cok yavas.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Şansımız var mı o zaman? puan yorumlariniz nedir arkadaşlar?
kitler için mi puanın kaçtı kı kitlerin hepsıde aynı degıl valla hangısınde cok yer bosalıyor alımları nasıl olacak bakmak lazım

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
2013 Kasım-Aralık neyse işte mülakattı da çalışmaya hak kazandınızdı geçti, ben 2014'te başladım mesela.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
kitler için mi puanın kaçtı kı kitlerin hepsıde aynı degıl valla hangısınde cok yer bosalıyor alımları nasıl olacak bakmak lazım
Puanim 87 kasımda zor diyorlar kit için. Ne bileyim ya bıktım iyice. Kafamda bi yer oturtamiyorum. Belirsiz durumlardan da nefret ediyorum. Bi kurum bulsam hah burası desem oturup bekleyecem. Kadro az gelecek. İibfye az gelecek . Hep korku hep stres. Yangın var diye bagirasim var valla!!!!

oh be azıcık rahatladim :)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Puanim 87 kasımda zor diyorlar kit için. Ne bileyim ya bıktım iyice. Kafamda bi yer oturtamiyorum. Belirsiz durumlardan da nefret ediyorum. Bi kurum bulsam hah burası desem oturup bekleyecem. Kadro az gelecek. İibfye az gelecek . Hep korku hep stres. Yangın var diye bagirasim var valla!!!!

oh be azıcık rahatladim :)
şşşşştt sessiz :)
sen öyle diyorsan biz ölek kardeşlik ;) düşünme geç kasıma ne kaldı ki düşünüp kafayı yeme kurumların ne yapacağı belli olmuyor ama hazıranda garantı olabılır kit mevzusu tabı kitler alım yaparsa !

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
şşşşştt sessiz :)
sen öyle diyorsan biz ölek kardeşlik ;) düşünme geç kasıma ne kaldı ki düşünüp kafayı yeme kurumların ne yapacağı belli olmuyor ama hazıranda garantı olabılır kit mevzusu tabı kitler alım yaparsa !

İnsan azda olsa rahatliyor ama:) hazirana kalma diyenlere direnemiyorum artık. İşte tek korkum alım yaparsa mevzusu :eek:

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
İnsan azda olsa rahatliyor ama:) hazirana kalma diyenlere direnemiyorum artık. İşte tek korkum alım yaparsa mevzusu :eek:
şöyle düşünmeli illa kasım dersen son atamadaki 82-83 ile aynı yere gelirsin ama kit falan filan ben seçicem mecbur olmayacağım hiçbir kadroya diyosan haziranı bulabilir tabi ki seçim senin ;) :harika:

sami

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar normalde emekli olanların yerine aynı kadro gelmiyor mesela 2014' te 100.000 emekli oldu ise 2015 te yerine 100.000 kişi alınmıyor %50 si alınıyor hatta bi ara sayın maliye bakanımız mehmet şimşek bu %50 yi %60 a çıkarabiliriz diyordu