2016/1 iktisat taban puan

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar 84.6 puanım var bölümm iktisat szce atanırmıyım ya da hangi kurumları yazmalıyım tabiki doğuda bi fikriniz varmı :uzgnm:

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar 84.6 puanım var bölümm iktisat szce atanırmıyım ya da hangi kurumları yazmalıyım tabiki doğuda bi fikriniz varmı :uzgnm:

onurbjk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar benim de 86,22 İzmir olma şansı nedir sizce..?

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Iktisat puan 85.35 hepimiz icin iyi bir atama olur insallah...

sezen celik

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar benim de 86,22 İzmir olma şansı nedir sizce..?
hocam kendini izmir diye şartlandırma bence.. ilk tercihin olsun tabi ki ama başka illeride düşün derim. neticede hepimiz biliyoruz ki izmir yüksek kapatıyor genelde

onurbjk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
hocam kendini izmir diye şartlandırma bence.. ilk tercihin olsun tabi ki ama başka illeride düşün derim. neticede hepimiz biliyoruz ki izmir yüksek kapatıyor genelde
Şartlandırma değil de maddi olarak büyük rahatlama olacak ondan yani :) ilk 3 atama toplamından çok vermiş olması umutlandırıyor sadece...

sezen celik

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İktisat
Şartlandırma değil de maddi olarak büyük rahatlama olacak ondan yani :) ilk 3 atama toplamından çok vermiş olması umutlandırıyor sadece...
Anladım hocam inşallah istediğin gibi olur.. Benim maalesef 83 puanım var merkeziden bişey beklemiyorum. PTT yedekte kaldım kyk dan da umudum yok :harika::kötü::kötü:

axakali

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
Olur bence senin izmir. Yani gelmesi lazim o puana. Pek umudum olmadigi icin kadrolara bakmadim hangi kurumlar kadro acmis izmire.

onurbjk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
Anladım hocam inşallah istediğin gibi olur.. Benim maalesef 83 puanım var merkeziden bişey beklemiyorum. PTT yedekte kaldım kyk dan da umudum yok :harika::kötü::kötü:
ptt-kyk hatta özelde bile maalesef mülakat büyük bir sorun... sizin bölüm neydi? çünkü bazı bölümlerde düşebilir o puanlara...

onurbjk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
Olur bence senin izmir. Yani gelmesi lazim o puana. Pek umudum olmadigi icin kadrolara bakmadim hangi kurumlar kadro acmis izmire.
sgk ve dsi var sadece.... kadro sayısı nispeten iyi...zaten izmire başka kurum da açmıyor nedense :)

axakali

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
sgk ve dsi var sadece.... kadro sayısı nispeten iyi...zaten izmire başka kurum da açmıyor nedense :)
Sgk gelir hocam bence dsi cok guzel bir kurum insallah o gelir ama zor gorunuyor. Pusuda bekleyenler bos birakmaz dsi yi.

sezen celik

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İktisat
ptt-kyk hatta özelde bile maalesef mülakat büyük bir sorun... sizin bölüm neydi? çünkü bazı bölümlerde düşebilir o puanlara...
İktisat hocam ama inanın ptt yedekte bile daha umutluyum merkeziden

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Sgk gelir hocam bence dsi cok guzel bir kurum insallah o gelir ama zor gorunuyor. Pusuda bekleyenler bos birakmaz dsi yi.
O puana çok rahatlıkla teiaş eüaş gibi maaşı dolgun kitler gelir ayrıca türkiye kömür işletmeleri var somaya sadece 15 kişi iktisattan alıyor rahat bir kurum ve kit olduğu için maaşı da iyi sgk ile puanına yazık edersin

onurbjk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
O puana çok rahatlıkla teiaş eüaş gibi maaşı dolgun kitler gelir ayrıca türkiye kömür işletmeleri var somaya sadece 15 kişi iktisattan alıyor rahat bir kurum ve kit olduğu için maaşı da iyi sgk ile puanına yazık edersin
ilk sıraya dsi yazıcam arkasına kendi şehrim diye mecbur sgk yazıcam başka kurum yok..... Bir de önümüzde ne kadar insan olduğunu bilememek insanı ikileme sürüklüyor....

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
ilk sıraya dsi yazıcam arkasına kendi şehrim diye mecbur sgk yazıcam başka kurum yok..... Bir de önümüzde ne kadar insan olduğunu bilememek insanı ikileme sürüklüyor....
Kurum önemli değil şehir önemli diyorsan o zaman ilk başa dsi arkaya sgk icra ve son olarak sgk normal memurluk la tercihi kapatırsın karşıyaka belediyesi zabıta memurluğu 4001 var gerçi gelmez ama ne olur ne olmaz en üste onu yazabilirsin bide iyte vardı galiba ama 90+ yds puanı istiyor

onurbjk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
Kurum önemli değil şehir önemli diyorsan o zaman ilk başa dsi arkaya sgk icra ve son olarak sgk normal memurluk la tercihi kapatırsın karşıyaka belediyesi zabıta memurluğu 4001 var gerçi gelmez ama ne olur ne olmaz en üste onu yazabilirsin bide iyte vardı galiba ama 90+ yds puanı istiyor
evet öyle düşünüyorum ben de.... 4001 ler zor artık belli bir puanın altındakilere... Derece filan yapmadıkça yani :)

2014

İyi Bilinen Üye
iktisat 84.516 puan ile branj sıralamam atananlar dahil edilmemiş hali 417. yaşıyacakmıyım doktor bey:(

2014

İyi Bilinen Üye
iktisatın son atamada ağırlıklı taban puanı kaç baz almak doğru olur. 84,9 ile atanan var tamam ama 1kisi. ama o kadro adetine göre o rakama inmesi bile bir ümit mi acaba. gümrük+ kyk + ptt nin 84 bandına etkisi 300 kişi olurmu sizce iktisat olarak baktigimizda. genele vurunca 1000 adet dermiyiz