2016 Kpss Kaynakları

SHaNS1986

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İktisat
IMG_0217.JPG IMG_0218.JPG IMG_0222.JPG Arkadaşlar merhaba Elimde olan 2016 kpss kitaplarını ihtiyacı olan arkadaşlara göndermek istiyorum. Coğu Kitap Sıfır bazılarıysa fazla olmamakla beraber çözülmüş.
Not: Gümrük Bakanlığı kura çekiminden sonra İsteyen arkadaşlara Kitapları yollayacağım. Kargo alıcı ödemeli Ptt kitap gönderiminde %50 indirim vardı sanırım en uygunu hangisi olursa onunla yollarım.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Siyaset Bilimi
Ekli dosyayı görüntüle 10706 Ekli dosyayı görüntüle 10707 Ekli dosyayı görüntüle 10708 Arkadaşlar merhaba Elimde olan 2016 kpss kitaplarını ihtiyacı olan arkadaşlara göndermek istiyorum. Coğu Kitap Sıfır bazılarıysa fazla olmamakla beraber çözülmüş.
Not: Gümrük Bakanlığı kura çekiminden sonra İsteyen arkadaşlara Kitapları yollayacağım. Kargo alıcı ödemeli Ptt kitap gönderiminde %50 indirim vardı sanırım en uygunu hangisi olursa onunla yollarım.
Sa kardeşim şu alanları bana yollar mısın

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SHaNS1986

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İktisat
Ve Aleykum Selam Alan kitaplarını pazartesi yollarım hocam bilgilerinizi pm ile iletin.
Diğer Gk-Gy bir arkadaşa rezerve durumda Kuradan sonra yollayacağım eğer istemezse yazan diğer arkadaşlara yollayabilirim.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Siyaset Bilimi
Ve Aleykum Selam Alan kitaplarını pazartesi yollarım hocam bilgilerinizi pm ile iletin.
Diğer Gk-Gy bir arkadaşa rezerve durumda Kuradan sonra yollayacağım eğer istemezse yazan diğer arkadaşlara yollayabilirim.
Yok kardeşim gk gy bende çok var zaten alanı alsam yeter

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hunter1154

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
Gk-gy istemeyen olursa alabilirim

SHaNS1986

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İktisat
Kitapların hepsi yollanmıştır. Admin arkadaşlar konuyu silebilir ya da kitleyebilirler.