2016 KPSS Tarih Çalışma Sayfası

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Evet abiler ablalar acmis oldugum baslikla foruma bir heyecan gelsin istiyorum ve kirmizi kurdaleye kesrekten vatana millete foruma hayirli ugurlu olsun diyorum.. Sinava calisan arkadaslar cozemediginiz sorulari ya da enterasan buldugunuz bilgileri paylasma yerimiz olsun.. degerli forum uyelerimizinde desteklerini bekliyoruz efem...

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
İlk paylasim benden turkler ilk hangi bitkiyle tanismistir ve tarimini yapmisttir

Jelibon

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bugun hoca yug torenlerinin ahiret inancini kanitladigini soyledi,Osym boyle kabul ediyor imis.Yorum yapacak bilgilu arkadaslar?:hrkbuya:

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Tarihin pusulasında islam öncesi Türk devletlerinde ölen kişi için yas tutulması ve ölen kişi için merasim yapılması ölümden sonra yaşam olduğuna kanıt değildir yazıyor

Eğitim
Lİsans Üstü
Bölüm
İşletme
balballar kanıtlar ama yuğ töreni tek başına kanıtlamıyo diye biliyorum

Jelibon

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Tarihin pusulasında islam öncesi Türk devletlerinde ölen kişi için yas tutulması ve ölen kişi için merasim yapılması ölümden sonra yaşam olduğuna kanıt değildir yazıyor
Adam pegem hocasi,denemesini elestirdi.dersaneyi elestirdi.Osym kaynaklarında aliyor dedi.kaynaklara da guven olmuyor.

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
ölenin arkasından yas tutulması ahiret inancı ile alakalı değil,
ahiret inancını; kurganlar, ölünün eşyaları ile gömülmesi ve balballar gösteriyor

Jelibon

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Inkilapciya sordum az once eve yug toreni kanit dedi,meb kitabinda geciyomus.

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Inkilapciya sordum az once eve yug toreni kanit dedi,meb kitabinda geciyomus.
en iyisi meb kitabı almak , her hoca ve kitap şu basit şeye bile farklı yorum yapıyor, haliyle kafa bir milyon oluyor.

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Mumyalama kurgan ve balbal ahiret inancinin kanitidir yug ise kabul edilmiyor meb kitaplari icinde durum boyle diye biliyorum cunku anlatirken ustune basa basa soyluyorlar

Jelibon

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
en iyisi meb kitabı almak , her hoca ve kitap şu basit şeye bile farklı yorum yapıyor, haliyle kafa bir milyon oluyor.
Aof dahil sayisiz meb kitabi var hocam,kendi aralarinda celistikleri konular da cabasi,kitaplarin.Hayirlisi.

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Duyumların şahı olarak bilinen fakülte hangisidir

A fen edebiyat
B eğitim
C mühendislik
D iibf
E ilahiyat
Tabi ki iibf. Elli kurumdan dulum alıolar hep fiyaskoo. En son ptt 1000 dediler birisi 1500 dedi başkası 2000 dedi 7-8 ay ha bugün ha yarın dedik bekledik en son çıktı 170 iibf çıktı. şaaaa kimin yawww :)