*2017-18 Yılı PTT Net Maaşları Aylara Göre*

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
1850 kusurdu sanirim ama es oldu mu degisiyor diye biliyorum.

emrah türk

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
İktisat
Bende bu sene es durumundan istanbuldan elaziga istemeyi dusunuyrm tayini siz es durumundanmi istediniz hocam es durumnda zorluk oluyormu ptt de
Valla ben 6 aydır istiyorum personel yok diye yollamadilar araya vekilde girse bakan da girse personel gelsn yollariz diyorlar bakalım bu yeniler gelsin inşallah gideriz

ssiibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bozok Ünv.
Bölüm
İktisat
Benm esim kamuda 4b tayin hakki yok hocam acaba bu etkilermi yani red cvbi cikma olasiligi varmi ben nufusu kazandm hemde memleketime cok yakin sirf es durumu yuzunden gitmedm inlsh ptt de zorluk olmaz
Valla ben 6 aydır istiyorum personel yok diye yollamadilar araya vekilde girse bakan da girse personel gelsn yollariz diyorlar bakalım bu yeniler gelsin inşallah gideriz

emrah türk

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
İktisat
Benm esim kamuda 4b tayin hakki yok hocam acaba bu etkilermi yani red cvbi cikma olasiligi varmi ben nufusu kazandm hemde memleketime cok yakin sirf es durumu yuzunden gitmedm inlsh ptt de zorluk olmaz
Benimde aynı durum cakili kadro eş hatta yazı çıkardım başka yere tayin hakkı yok diye ama yinede bekletir personele bağlı varsa hemen onaylar yoksa beklersiniz benim gibi şansınızı deneyin personel gelince

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
tablo güncellendi

ssiibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bozok Ünv.
Bölüm
İktisat
Peronel fazlaydi ama iki tane yeni sube acildi hocam bakalim hayirlisi inlsh. Birde tayin donemi nezamn bilgnz varmi
Benimde aynı durum cakili kadro eş hatta yazı çıkardım başka yere tayin hakkı yok diye ama yinede bekletir personele bağlı varsa hemen onaylar yoksa beklersiniz benim gibi şansınızı deneyin personel gelince

♧~Onur~♧

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Mustafa Kemal Ünv.
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Bu liste giseciler için mı geçerli yoksa dağıtıcılar için mı.