2017/2 PTT Atananlar Memnuniyet Anketi

İlk İzlenim Olarak Ptt Çalışma Şartlarından Memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    43

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bi nabız yoklayalım :D

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ben hiç memnun değilim

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yanlış oy kullandım benimkini dikkate almayin:huhuu:

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Çalışan degilim ama..sabah dagitici geldi memnunmuş ısinden ;D kitaplarımı zamanında getiriyor ptt çalisanlarindan memnunum ayrıca o kadar evrakı ayrı ayrı göndermekten yıldırsamda kızıl saçlı abla hep güler yuzlu ..bıyıklı dagitici abiye selam olsun

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Çalışan degilim ama..sabah dagitici geldi memnunmuş ısinden ;D kitaplarımı zamanında getiriyor ptt çalisanlarindan memnunum ayrıca o kadar evrakı ayrı ayrı göndermekten yıldırsamda kızıl saçlı abla hep güler yuzlu ..bıyıklı dagitici abiye selam olsun
399 ludur o :)

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
onu kendi adıma söyledim evet kavgalı dövüşlü geçen günler oluyor ama şimdiye dek memnunum çok şükür
Issizlikten iyi birde nerede çalıştığına ve is arkadaslarina bakar kargo posta gise mi parasal gise mi tek kişilik sube mi iki kisilik sube mi buna gore görüşler degisir hatta yogunluga göre daha cok değişir.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben mesela ne memnun ne de değilim işaretledim. arkadaşlık ortamı iyi ve iş olarak biraz az memnuniyetsizlik ve gece kargo işi olması nedeniyle kötü bir durum

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Issizlikten iyi birde nerede çalıştığına ve is arkadaslarina bakar kargo posta gise mi parasal gise mi tek kişilik sube mi iki kisilik sube mi buna gore görüşler degisir hatta yogunluga göre daha cok değişir.
haklısın şartlara göre değişiyormesela ben kargodayım memnunum ama @Barış Özdemir bar dediği gibi akşam üstü geç gelenler çok can sıkıyor onlar yüzünden geç çıkmak zorunda kalıyoruz yoğunluktan şikayetçi değilim ama geç gelmelerinden şikayetçiyim

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Sabahtan akşama kadar kargo ile parasal gişe arasında mekik dokurken, başımda her şeye bağırıp çağıran, ilk günden beri 4 ay sonra olumsuz rapor yazarım diye beni tehdit eden insan müsveddesi bir müdür bozuntusu varken nasıl memnun olayım? Hiç kimse işsiz günleri ne çabuk unuttun şimdide iş mi beğenmiyorsun demesin lütfen. Yaşamayan bilmiyor....