2017/2 TİGEM 'e ATANANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Tigem ile ilgili her bilgi

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Tigem sartları nelerdir ? Maasi ? Basvuru icin nereye ulasacagz bilgisi olan varsa yazabilirmi ?

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Bilen birileri varsa lütfen bilgi versin. Atanan arkadaşlara hayırlı olsun. Bir de duyuru mu beklememiz gerekiyor evrak teslim için? Var mı süreci bilen?

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Bilen birileri varsa lütfen bilgi versin. Atanan arkadaşlara hayırlı olsun. Bir de duyuru mu beklememiz gerekiyor evrak teslim için? Var mı süreci bilen?
ben de baktım tigem anasayfaya ama henüz duyuru yok bekleyelim bakalım olmazsa ararız.bu arada hayırlı olsun atandık ya :)hangi şehre atandınız arkadaşlar

duruduru

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İşletme
Ceylanpınar Tigem e atandım sabah aradım lojman ve misafirhane varmış bir de cumartesi de mesai varmış

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben Sivas Ulaş'a atandım hocam hepimize hayırlı olsun :)

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ben de baktım tigem anasayfaya ama henüz duyuru yok bekleyelim bakalım olmazsa ararız.bu arada hayırlı olsun atandık ya :)hangi şehre atandınız arkadaşlar
Hocam bence nikleri değiştirin :) siz nereye atandınız hocam?

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben kurumu aradim yarin ilana cikacaklais evraklar icin. Posta yoluyla evrak teslimi yapabilirmisiz. Sonrasinda guvenlik sorusturmasi baslayacakmis 1 2 ay surermis. Sonra tebligat yapilip ise baslayis yaptirilacakmis. 399 tabi olarak calisacagiz.

duruduru

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İşletme
="Dayanamiyom artik, post: 469456, member: 11451"]hayırlı olsun hocam.her şey iyi hoş da c.tesi işi kötü olmuş :/ belki her il için öyle değildir[/QUOTE]
Hepimiz için hayırlısı olur inşallah. Belki farklıdır arayıp sormak lazım. Ceylanpınar Tigem çok büyükmüş

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Atanan arkadaslarim hayirli olsun . kac puanla atandiniz yazabilir misiniz

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Herkese hayırlı olsun arkadaslar.bursa tigeme atanan varmi

Hasan Tuna

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar 399 khk ya tabi sözlesmeli olarak Amasya ya atandim alacagımız ucret nedir bilen var mi

Dilemma

Sende Ali'nin yüreği yoksa Zülfikar neye yarar ?
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Allah utandırmasın,hayırlı olsun arkadaşlar :).inşallah bizlerde yazarız bir gün umudumuz her geçen gün tükensede ,burada bizimle beraber haber bekleyen arkadasların atanmaları umudumuz oluyor..tebrikler tekrar kolaylıklar dilerim

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben kurumu aradim yarin ilana cikacaklais evraklar icin. Posta yoluyla evrak teslimi yapabilirmisiz. Sonrasinda guvenlik sorusturmasi baslayacakmis 1 2 ay surermis. Sonra tebligat yapilip ise baslayis yaptirilacakmis. 399 tabi olarak calisacagiz.
hocam teşekkürler bilgilendirme için

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
="Dayanamiyom artik, post: 469456, member: 11451"]hayırlı olsun hocam.her şey iyi hoş da c.tesi işi kötü olmuş :/ belki her il için öyle değildir
Hepimiz için hayırlısı olur inşallah. Belki farklıdır arayıp sormak lazım. Ceylanpınar Tigem çok büyükmüş[/QUOTE]
doğrudur.en büyüğü ceylanpınar diye duymuştum o yüzden 10 yıl kalma zorunluluğu var sanırım