2017/2 TİGEM 'e ATANANLAR

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ÖSYM 2017/2'yi açıklayalı 139 gün (4 ay 19 gün)
Son evrak teslimi tarihinden itibaren 116 gün (3 ay 26 gün) oldu.

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
ÖSYM 2017/2'yi açıklayalı 139 gün (4 ay 19 gün)
Son evrak teslimi tarihinden itibaren 116 gün (3 ay 26 gün) oldu.
Hocam ben bi kere aradigimda ik daki bayan gecen senekiler 6 ay bekledi dedi. Yine 6 ayda aciklarlarsa şasirmam.

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam ben bi kere aradigimda ik daki bayan gecen senekiler 6 ay bekledi dedi. Yine 6 ayda aciklarlarsa şasirmam.
Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek deniyor değil mi buna. Bir tane işini düzgün yapan kurum kuruluş insan yok sanırım bu ülkede.

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek deniyor değil mi buna. Bir tane işini düzgün yapan kurum kuruluş insan yok sanırım bu ülkede.
Hocam siz başka kurumu seçmeyecek miydiniz? Orası başlatana kadar mi tigemde calisacaksiniz.
Bende gümrügü kazandim.onu tercih edicem. Bu gidisle tigemden önce ise baslatacaklar sanirim.

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam siz başka kurumu seçmeyecek miydiniz? Orası başlatana kadar mi tigemde calisacaksiniz.
Bende gümrügü kazandim.onu tercih edicem. Bu gidisle tigemden önce ise baslatacaklar sanirim.
Ben de Dsi'ye atandım hocam yedeklerden. Dediğiniz gibi tigem'den önce başlatacaklar. Yani aslında çok da problem olmaz bu saatten sonra ama şu yaptıklarıyla bile kurum sanki kendini belli etti gibi.

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben de Dsi'ye atandım hocam yedeklerden. Dediğiniz gibi tigem'den önce başlatacaklar. Yani aslında çok da problem olmaz bu saatten sonra ama şu yaptıklarıyla bile kurum sanki kendini belli etti gibi.
Banada sira gelmisti yedekten dsiden feragat ettim keske etmeseymis :( kurum cevap bile verme geregi duymuyor ya sanki oraya atanan biz degiliz bizden gizliyorlar.

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Banada sira gelmisti yedekten dsiden feragat ettim keske etmeseymis :( kurum cevap bile verme geregi duymuyor ya sanki oraya atanan biz degiliz bizden gizliyorlar.
Neden feragat ettiniz? Kurumla ilgili sıkıntı mı varmış? Açıkçası hiç bir kurumun nasıl olduğunu bilmiyorum.

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Tigem de sözleşmeli değil mi? Evet maaş baya fark var ama ben de rotasyon ve ilçe olmasından dolayı soğudum.
Tigem 399 khk ya bağlı sözleşmeli DSİ 4B li hocam ikisi biraz farklı yani. Ama DSİ daha iyidir bencede kendi memleketinizde kalacaksiniz en azindan tigem 5-6 yil sonra nereye yollayacak belli degil. Özelleşecek mi belli degil. DSİ daha kurumsal bir yerdir gibi geliyor.

Banada dsi konya merkez gelmisti yedeklerden. Memleketim degil diye feragat etmistim, dsi de yer degistirmek zor oluyomus diye. Allah'tan raportörlükte oldu da kurtuldum tigemden. Bende rotasyon olayindan dolayi cok mutsuzdum cunku.
Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun ne diyelim.

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Tigem 399 khk ya bağlı sözleşmeli DSİ 4B li hocam ikisi biraz farklı yani. Ama DSİ daha iyidir bencede kendi memleketinizde kalacaksiniz en azindan tigem 5-6 yil sonra nereye yollayacak belli degil. Özelleşecek mi belli degil. DSİ daha kurumsal bir yerdir gibi geliyor.

Banada dsi konya merkez gelmisti yedeklerden. Memleketim degil diye feragat etmistim, dsi de yer degistirmek zor oluyomus diye. Allah'tan raportörlükte oldu da kurtuldum tigemden. Bende rotasyon olayindan dolayi cok mutsuzdum cunku.
Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun ne diyelim.
Aynen öyle hocam. Hayırlısı olsun da işte bir başlayabilirsek inşallah. Saçmasapan beklemelerle geçiyor ömür.

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İşletme
Ne zamandır kimse bişey yazmıyor. Açıklandı da herkes benden saklıyor hissine kapılıyorum. Akıl sağlığımızı kaybedecez Allah korusun.

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bugün beni arayıp hayırlı ettiler. Yarın gidip başlayabilirsin dediler. En geç tebligat ulaştıktan 15 gün sonra başlamam lazımmış. Sizleri de aradılar mı ?

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Beni kimse aramadı. Herkesi arayacaklar mı acaba? Tebligat mı gelecekmiş? İlan yayınlanacak mıymış arkadaşlar?

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İşletme
Bi de bu sayfaya nolmuş böyle anlamıyorum. Mesaj yazan çok kişi vardı. Açıklanmaya başlamış yavaş yavaş kimseden ses çıkmıyor.

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İşletme
Başlayan arkadaşlarım izlenimlerini paylaşabilirler mi. Nasıl bi iş ortamıyla karşılaştınız. Kurum hakkında ne düşünmektesiniz.