2017/2 TİGEM 'e ATANANLAR

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Aralık, Iğdır a yaklaşık 50 km uzaklıkta Ermenistan ve Nahcivan a sınır. Nüfus 6000 civarı. Bizim kapıya da 40 km uzaklıktaydı. Tigem çiftliği de Dilucuna 10 km uzaklıktaydı ama orda memurun yapacağı bir iş yok , sadece hayvanlar ve onlarla ilgilenen personeller vardı gördüğüm kadarıyla, kırmızı bir sürü inek vardı. O yüzden Aralık merkezde çalışırsın büyük ihtimal. :)
Emin misiniz hocam aralık merkezde kuruluşu yok diye biliyorum.idari bina lojman falan hepsi ciftlikte diye biliyorum

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Bugün arayan oldu mu arkadaşlar? çarşamba 2 hafta olucak ya neyi bekliyolar

suleyman birkeser

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Valla anlamadim yaa bu kurumlar niye byle yapiyor

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Aradim sayfayı takip edin diyor baska da bir sey yok.talimati bekliyoruz dedi

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Nihayet yayınlamışlar. Arkadaşlar belgelerle ilgili bilgiye ulaşan buraya yazabilirse birbirimize yardımcı olalım.
Adli Sicil Arşiv Kaydı Belgesi e-devletten çıkarılan oluyo mu yoksa adliyeden mi almamız gerekiyor?
Bilgisayar İşletmeni / Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak atanan adayların MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası ya da Bilgisayar dersi gördüğünü içeren transkript getirmeleri sertifika fotokopisi oluyo mu?
bunlar hakkında bilgisi olan var mı

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Nihayet yayınlamışlar. Arkadaşlar belgelerle ilgili bilgiye ulaşan buraya yazabilirse birbirimize yardımcı olalım.
Adli Sicil Arşiv Kaydı Belgesi e-devletten çıkarılan oluyo mu yoksa adliyeden mi almamız gerekiyor?
Bilgisayar İşletmeni / Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak atanan adayların MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası ya da Bilgisayar dersi gördüğünü içeren transkript getirmeleri sertifika fotokopisi oluyo mu?
bunlar hakkında bilgisi olan var mı
Ben aradim arkadaslar adli sicil kaydi belgesink e devletten alabiliyoruz zaten.herhangi bir onaya gerek kalmiyor ordan alinca.bilg islt icin de transkript veya artik lazim olmayacaksa aslini yollayabilirsiniz aslini yollamam derseniz de noter onayli yollamaniz gerekecek.guvenlik sorusturmasi kisminda son bolum onlar tarafindan doldurulacak ayrica fotoğraf yapistiracaz

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben aradim arkadaslar adli sicil kaydi belgesink e devletten alabiliyoruz zaten.herhangi bir onaya gerek kalmiyor ordan alinca.bilg islt icin de transkript veya artik lazim olmayacaksa aslini yollayabilirsiniz aslini yollamam derseniz de noter onayli yollamaniz gerekecek.guvenlik sorusturmasi kisminda son bolum onlar tarafindan doldurulacak ayrica fotoğraf yapistiracaz
Teşekkürler hocam.

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar az önce aradım kurumu. E-devletten alınan hiç bir belge olmaz, hepsi kurumlardan alınmalı dedi. Adli sicil kaydını adliyeden askerlik belgesini adliyeden dedi. Bir arkadaşa olur demişler bana olmaz dediler bilginiz olsun.

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar az önce aradım kurumu. E-devletten alınan hiç bir belge olmaz, hepsi kurumlardan alınmalı dedi. Adli sicil kaydını adliyeden askerlik belgesini adliyeden dedi. Bir arkadaşa olur demişler bana olmaz dediler bilginiz olsun.
Bende yarin belgeleri götürecektim söyledigin icin tesekkür ederim. Yalniz çok saçma edevletten alinanda gecerli olmasi lazim aslinda.

Hasan Tuna

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Amasya gökhöyük atanan var mı?

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Ne saçma ya.e devletin amacı o zaten.neye inanicaz biz şimdi

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Aradım ben de tekrardan. E devletten aldigimiz olmuyormuş.gidip adliyeden aldim mecbur

umut8

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Güvenlik soruşturması formu pdf formatında iniyor. Bunu nasıl doldurabilirim?