2017/2 TİGEM 'e ATANANLAR

umut8

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
He indiği şekliyle doldurulmuyor yani. Tamam hocam sağ olun.

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar guvenlik sorusturmasida en altta bir kisim var nufus cuzdan suretini onaylayan ad soyad vs yazan kisim orda muhur imza diyor onu bizmi doldurtacagiz

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar herkes posta ile mi yolladi belgeleri. Kuruma giden ya da sartlarını ögrenen var mı? Maasi vs... Herkes kit diye soguttu resmen

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar herkes posta ile mi yolladi belgeleri. Kuruma giden ya da sartlarını ögrenen var mı? Maasi vs... Herkes kit diye soguttu resmen
Hocam ben Ptt kargo ile yolladım. Şartlar olarak da malum rotasyon varmış yerine göre 4 sene bile kalamıyormuşsun. Gideceğimiz şehirler ülke şartlarına bakarsak torpille oluyormuş falan. Lojman imkanı iyi oluyormuş genelde. Maaşı 3000 tl civarı deniyor. Bir de nereye baksam kurum şöyle kötü böyle kötü diyorlar. Mesela çiftliğin içinde lojman var ki müdür her istediğinde yanına çağırsın vs demiş birisi. Ama yani ordaa kalmak zorunda değilsin sonuçta git başka yerde kal diye düşünüyorum artı müdürün pazar günü çiftliğe geleceğini falan da pek sanmıyorum. Bir de biz orada memur olarak çalışacağız neden pazar günü beni çağırsın ineğe bak diye çağırır mı o da garip geldi. Sağdan soldan duyduklarımı toparladım hocam :) Bu ülkede şu kurum da süper diyen birini de duymadım açıkçası. Zaten ülkede iyi giden bir şey olmadığı için çok şaşırılacak bir durum yokturdur diye düşünüyorum

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaslar orayi muhtar onayliyormus bugun beni kurumdan aradilar gs kagidina imza atmamissin bide muhtara orayi onaylatmamissin diye tekrar gonderttiler kagitlari
Ben elden teslim ettim muhtar falan onaylicak denmedi. Icisleri mulakatinda da gs kagidi verirken orayi bos olarak vermistik. Muhtar ne alaka anlamadim yani.

Ben karacabey tigemede gittim.müdür ve personel sefi ile tanistim ikiside cok iyi insanlardi bence. Nette yok müdürler çiftligin ağasi gibi bilmem ne söyleniyor ama pek sanmiyorum. En azindan karacabey güzeldi. Gidip görünce icim daha cok rahatladi. Nette kötüleyenler genelde mühendis veteriner sanirim, onlarin calisma sartlari daha zor olabilir. Benim tek derdim rotasyon. Oda malum ciftlikler hep uzak yerlerde.esimin isyerinin şubesinin olmadigi yerler. Öyle yerlere yollamazlar umarim. Ayrica genelmüdürluge atananlara rotasyon yok sanirim. Bu da ayri bir haksizlik. Belki benim kpss puanim ondan daha yuksek.ben sirf bursa istedigim icin burayi yazdim.ama ben sehir sehir dolasicam ankaradakiler yerlerinde kalicak. Rotasyonunda belli bi kurali yok anladigim kadariyla.kimi nereye yollayabilirlerse. Bilmiyorum hayirlisi bakalim. Artik atandik bi kere gidip yaşayip görecegiz.

taktastt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar orayi muhtar onayliyormus bugun beni kurumdan aradilar gs kagidina imza atmamissin bide muhtara orayi onaylatmamissin diye tekrar gonderttiler kagitlari
hocam nüfus için vermiştim ben öyle bir şey söylenmedi. 22 sinde evraklar ulaşmış benim arayan soran da olmadı. Ordaki her çalışan farklı mı konuşuyo ya evrak tesliminde de önce e devlet oluyo dediler sonra olmaz dediler enteresan

suleyman birkeser

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Valla bende biyerlere vermistim daha once hic muhtar falan demediler burda anlamadim sabah aradilar bi daha gondrdim

suleyman birkeser

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam nüfus için vermiştim ben öyle bir şey söylenmedi. 22 sinde evraklar ulaşmış benim arayan soran da olmadı. Ordaki her çalışan farklı mı konuşuyo ya evrak tesliminde de önce e devlet oluyo dediler sonra olmaz dediler enteresan
Bilmiyorum ki hocam e devletten bende evrak cikardim yolladim onlara bise sylemediler