2017/2 TİGEM 'e ATANANLAR

suleyman birkeser

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben elden teslim ettim muhtar falan onaylicak denmedi. Icisleri mulakatinda da gs kagidi verirken orayi bos olarak vermistik. Muhtar ne alaka anlamadim yani.

Ben karacabey tigemede gittim.müdür ve personel sefi ile tanistim ikiside cok iyi insanlardi bence. Nette yok müdürler çiftligin ağasi gibi bilmem ne söyleniyor ama pek sanmiyorum. En azindan karacabey güzeldi. Gidip görünce icim daha cok rahatladi. Nette kötüleyenler genelde mühendis veteriner sanirim, onlarin calisma sartlari daha zor olabilir. Benim tek derdim rotasyon. Oda malum ciftlikler hep uzak yerlerde.esimin isyerinin şubesinin olmadigi yerler. Öyle yerlere yollamazlar umarim. Ayrica genelmüdürluge atananlara rotasyon yok sanirim. Bu da ayri bir haksizlik. Belki benim kpss puanim ondan daha yuksek.ben sirf bursa istedigim icin burayi yazdim.ama ben sehir sehir dolasicam ankaradakiler yerlerinde kalicak. Rotasyonunda belli bi kurali yok anladigim kadariyla.kimi nereye yollayabilirlerse. Bilmiyorum hayirlisi bakalim. Artik atandik bi kere gidip yaşayip görecegiz.
Valla ben ceylanpinardaki memurla konustum aynen o da hic kotulemedi 5 yildir ordaymis hatta iyi rahat dedi ama muhendisler ve veterinerler skntili brz ddi en guzel yani lojman misafirhane falan ddi olanaklari iyi dedi

Hasan Tuna

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben vazgectim arkadaslar bu kurumun calisma sartlari kotuymus size hayirlisi olsun

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Ben vazgectim arkadaslar bu kurumun calisma sartlari kotuymus size hayirlisi olsun
Ben calisma sartlarinin kötü oldugunu sanmiyorum. En azindan memurlar icin. Tek kötü yani bazi ciftliklerin merkeze uzak oluşu ve rotasyon olabilir. Onuda ise basladiktan sonrada istediginiz zaman istifa edebilirsiniz. Tabii hali hazirda baska bi işte calisiyosaniz orasini bilemem. Ama işsiz kalmaktansa belli bi sürede olsa calismak iyidir bence. Yinede hakkinizda hayirlisi olsun.

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar orayi muhtar onayliyormus bugun beni kurumdan aradilar gs kagidina imza atmamissin bide muhtara orayi onaylatmamissin diye tekrar gonderttiler kagitlari
Evet ben de onu bilmiyordum muhtara onaylatman gerekiyordu dediler ben de bilmiyordum dedim.tamam biz hallederiz dediler bana ama

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Valla bana tekrar yollattilar yaa ama bende sadece o dgl bisey daha vardi bi yerimi ne doldurmayi unutmusum
İmza kısmını diyorsaniz onu yapmistim.4 unu de imzaladim sadece son kısım boş ki onu da sormustum sizin tarafinizdan mi doldurulacak diye evet demişti memur.elden teslim eden arkadasimiza da oyle bisey denmemis iste. yarin tekrar arayacam :mad:

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Valla hocam bir yere çok güzel diye gidersiniz mutsuz olursunuz bir yere çok kötü diye gidersiniz hayatınızda en mutlu olduğunuz yerdir. Bence iç karartmaya gerek yok.
Bende oyle dusunuyorum sonucta calistigi kurumdan cok memnun olan kimse gormedim. Nereye gidersek gidelim bizi neyin bekledigini bilemeyiz.

suleyman birkeser

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
İmza kısmını diyorsaniz onu yapmistim.4 unu de imzaladim sadece son kısım boş ki onu da sormustum sizin tarafinizdan mi doldurulacak diye evet demişti memur.elden teslim eden arkadasimiza da oyle bisey denmemis iste. yarin tekrar arayacam :mad:
Valla ben oraya muhtar onayi yaptimm yarin arayip yine yanlis derlerse kalkip ankaraya kendim goturcem napim kucuk kagit sigmiyr bzde 8 kardesz zaten ama brz bosluk kaldi oraya da kendileri ne yapacaksa yapar

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Aradim tekrar elden teslim olanlari onlar onayliyormus ben kargoyla yollamistim o yuzden o kisimda muhtar onayi gerekiyormus ama cok fazla eksik olani geri yolluyoruz falan dedi.imza resim falan mesela.bende onlar tam oldugu icin onaylamis arkadas dedi

umut8

İnfaz ve Koruma Memuru
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İnfaz koruma için de benzer bir güvenlik soruşturması formu doldurmuştum. son kısmı imzalatmamışlardı. biz dolduracaz demişlerdi. buraya da o kısmı boş gönderdim. geçtiğimiz gün tigemi aradım. evrakımın geldiğini ve sıkıntı ya da eksik olmadığını söylediler.

suleyman birkeser

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Tahmini ne kadar surer bu guvenlik sorusturmasi arkadaslar

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Soruşturması biten hemen baslaycak mi yoksa digerleri de beklenecek mi acaba?