2017/2 TİGEM 'e ATANANLAR

gülay

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar güvenlik soruşturması biten ve dosyası kuruma gönderilenler hemen başlatılacak mı. Yada bütün güvenlik soruşturmaları bittikten sonra mı toplu olarak mı başlangıç verilecek. Kurumu arıyorum ancak personel daireye bağlandıktan sonra açan olmuyor. Konuya dair bilgisi olan var mı?

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhaba arkadaşlar nasılsınız?guvenlik sorusturmasi ile ilgili bilgi alabileniniz oldu mu bi yerlere ulasabildiniz mi

umut8

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
büyük ihtimal şu an emniyettedir güvenlik soruşturması evrakı

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İşletme
Bugün bulunduğum ilçenin emniyetinden aradılar. Çoğunu da tanıyorum polislerin. Kpss tercihi yaptığım ve bunun için de güvenlik soruşturması başlatıldığını söyledi ilk başta. Sonra nerelisin hangi lisede hangi ünide okudun evlimisin eşi. Ne iş yapıyor ailen nerde oturuyor gibi sorular sordu. Bu telefon sana mı ait ve lazım olsuğunda tekrar soru sorabiliriz dedi. Hepsi bu kadar. Akşam ben tanıdığım birini aradım emniyetten. Soruşturma yeni başladı dedi. Şu an il emniyet müdürlüğü yürütecek dedi ve ne zaman biteceğini bilemeyiz dedi. Başka aranan oldu mu aranızdan.

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Bugün bulunduğum ilçenin emniyetinden aradılar. Çoğunu da tanıyorum polislerin. Kpss tercihi yaptığım ve bunun için de güvenlik soruşturması başlatıldığını söyledi ilk başta. Sonra nerelisin hangi lisede hangi ünide okudun evlimisin eşi. Ne iş yapıyor ailen nerde oturuyor gibi sorular sordu. Bu telefon sana mı ait ve lazım olsuğunda tekrar soru sorabiliriz dedi. Hepsi bu kadar. Akşam ben tanıdığım birini aradım emniyetten. Soruşturma yeni başladı dedi. Şu an il emniyet müdürlüğü yürütecek dedi ve ne zaman biteceğini bilemeyiz dedi. Başka aranan oldu mu aranızdan.
Güvenlik sorusturmasinda kisinin bizzat aranmasini ilk defa duydum normalde eve gelinir veya muhtar konu komsudan sorulur diye biliyorum.sizi tanıdıkları icin aramış olmasinlar?

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İşletme
Güvenlik sorusturmasinda kisinin bizzat aranmasini ilk defa duydum normalde eve gelinir veya muhtar konu komsudan sorulur diye biliyorum.sizi tanıdıkları icin aramış olmasinlar?
Ben de 2017/1 de atanan arkadaşıma sordum. Onun döneminde de aranan bi kaç kişi olmuş. Bazı bilgilere ulaşamadıklarında arıyorlarmış. Mahallede yeni olduğundan muhtar tanımıyordur ondan aramışlardır dedi.

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar merhaba nasılsınız? Bugun guvenlik soruşturması icin emniyetten geldiler.Başka gelen var mi?

gülay

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bildiğim kadarıyla herkese gidilmiyor özellikle büyük şehirler de yapılan bir uygulama. Çoğu kişinin soruşturması emniyette- yada bağlı bulunduğunuz karakolda tamamlanıyor yada belli bilgilere ulaşılamadığında muhtarlığa kadar geliniyor. Küçük şehirlerde soruşturma süreci kısa ama iş bunla bitmiyor belgeler kuruma gönderildikten sonra kurum inceleyip buna göre karar veriyor. Geçen hafta insan kaynaklarından konuştuğum bayan soruşturmanız bitmiş ve evraklarınız gelse de atamanızı yapamayız şu aşamada genel müdürümüzün atanmasını bekleyeceğiz dendi. Bilemiyorum ne kadar doğru telefonlardan bunalıp da bu cevabı vermiş olabilirler.

Dayanamiyom artik

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Bildiğim kadarıyla herkese gidilmiyor özellikle büyük şehirler de yapılan bir uygulama. Çoğu kişinin soruşturması emniyette- yada bağlı bulunduğunuz karakolda tamamlanıyor yada belli bilgilere ulaşılamadığında muhtarlığa kadar geliniyor. Küçük şehirlerde soruşturma süreci kısa ama iş bunla bitmiyor belgeler kuruma gönderildikten sonra kurum inceleyip buna göre karar veriyor. Geçen hafta insan kaynaklarından konuştuğum bayan soruşturmanız bitmiş ve evraklarınız gelse de atamanızı yapamayız şu aşamada genel müdürümüzün atanmasını bekleyeceğiz dendi. Bilemiyorum ne kadar doğru telefonlardan bunalıp da bu cevabı vermiş olabilirler.
Genel müdür göreve başladı ki.ne zaman görüştünüz siz? Bu arada batmanda yaşıyorum ben küçük bi sehir sayılır ama eve geldiler.bakalim artik hayırlısı