2018/1 KPSS Tercihleri

44krm44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar merhaba. Merak ettiğim ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum bir konu var.

Haziran da bir tercih daha vereceğiz malumunuz. Bundan önceki merkezi alımda kitler kaç puan ile kapattı. Bir de haziran alımında sizce kaça düşer puanları. 83.5 puanım var acaba kitlerden birine atanir mıyım?

Mimitbiy

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Fırat Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kurumları arayıp kadro öğrenebilen var mı? Teiaş alım yapmayacak falan diyorlar

44krm44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
İnşallah 3000 kişinin üzerinde bir kadro gelir ve istediğimiz yere atanırız. Dhmi de alım yapabilir.

44krm44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
İnşallah 3000 kişinin üzerinde bir kadro gelir ve istediğimiz yere atanırız. Dhmi de alım yapabilir.

3000 mi? 500 kişi olsa öp başının üstüne koy bence :) Keşke 3000 kadro verseler iibf ye.

Bu arada 3. Havalimanı ne zaman açılacak? Dhmi adımlarını etkiler mi acaba :)

Mimitbiy

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Fırat Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yav sizin kurumu bekliyoruz hocam 1 yıldır böyle şey mi olur ne demek az alacak

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar merhaba. Merak ettiğim ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum bir konu var.

Haziran da bir tercih daha vereceğiz malumunuz. Bundan önceki merkezi alımda kitler kaç puan ile kapattı. Bir de haziran alımında sizce kaça düşer puanları. 83.5 puanım var acaba kitlerden birine atanir mıyım?
Hocam belli olmaz bölüm e özel tek kod koyarsalar sizin puan à da düşebilir kit ler .

Mimitbiy

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Fırat Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yav 85.5 ile üniversiteler falan hariç başka bir yere yerleşemezsem açıkta kalırsam gidip o kamu yönetimi diplomamı yırtacam

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
yok hocam ben 3000 i toplam alım olarak söyledim. malum ikinci üniversite olayından dolayı iibf mezunu sayısı çok arttı. diğer bölümlerden de alım çok olursa iibf nin de şansı artar.

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
3000 mi? 500 kişi olsa öp başının üstüne koy bence :) Keşke 3000 kadro verseler iibf ye.

Bu arada 3. Havalimanı ne zaman açılacak? Dhmi adımlarını etkiler mi acaba :)
yok hocam ben 3000 i toplam alım olarak söyledim. malum ikinci üniversite olayından dolayı iibf mezunu sayısı çok arttı. diğer bölümlerden de alım çok olursa iibf nin de şansı artar.
yeni havalimanı inşaatlarından dolayı, emeklilik, istifa, nakil, vefat vb. nedenlerden dolayı alım her zaman olabilir.

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yav 85.5 ile üniversiteler falan hariç başka bir yere yerleşemezsem açıkta kalırsam gidip o kamu yönetimi diplomamı yırtacam
Bu talep toplama süresi uzatilinca belki sayı da artar bilemiyorum ben sadece öyle duydum bikac ay önce

44krm44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
ÇEKO

Çeko için 82.5 ye kadar düştü sanırım. Diğer iibf bölümleri için bi bilgim yok malesef.

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
83.5 ile gelebilir miyim ki o kuruma :)
biraz zor ama ımkansız değil hocam alınacak kısı sayısına da baglı ve bolume :) en son gecen hazıranda bızı aldılar o zmna 87 ıle kapatmıstı

44krm44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
biraz zor ama ımkansız değil hocam alınacak kısı sayısına da baglı ve bolume :) en son gecen hazıranda bızı aldılar o zmna 87 ıle kapatmıstı

Ben iktisat mezunuyum. Karamsarlığa düştüm ama cevabınızdan sonra :)

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam teiaş nasıl memnunmusunuz tavsiye edermsnz ne iş yapıyorsunuz biraz bahsedebilrmsnz :D
cok sukur memnunum hocam :) bana gore dhmı den sonrakı en ıyı kurum. ben hem p ersonel ıslerıne hemde maas ıslerıne bakıyorum. eger alım yaparsa teias lıstenızın en basına rahatlıkla yazabılırsınız :)