2018/1 merkezi atama kadro dağılımı

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
O kod bilgisayar sertifikası değil mi herhangi bir lisans mezunuysanız belgeniz zaten otomatik varolmuş oluyor. Tekrar almaya gerek yok.
lisans mezunu herkesin bilgisayar sertifikası yok ki ayrıca bilgisayar sertifikası istiyor

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bu toplam atama ve nakil izni ek olarak verilmiş hepsi alınacak kadro sayısı değil net olarak.(Örneğin 5 kadro verilen yere 0 kişi alınıp 5 tanesi nakil olarak kullanılabilir tam tersi 5 tane kadro da çıkabilir)25 Mayıs'a kadar Dpb uzatma yapmış taleplerde.

Gözüme çarpan Sgk sayısı geçen sene Haziran ile aynı gibi 300 kontenjandan İibf adına 100 civarı Sgk gelmişti.Aşağı yukarı aynı sayı gelebilir Sgk olarak.

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Ekonometri
Bu başlık kadrolar acıklanana kadar hep olsun yazın yazın bu başlığı gördükçe heyecanlaniyorum mutlu oluyorum sanki kadrolar açıklanmış gibi hemen geçsin günler

ramos4

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar kpss başvurusunu yaptınız mı orada kpss 120 puanımın hesaplanmasını istiyorum kutucuğunu iibf mezunları olarak işaretlicez mi??

ramos4

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kpss başvurusu yapan hiç yok mu sitede?

Eğitim
Lisans
Üni
Balıkesir Ünv.
Bölüm
İşletme
.Öğretmen atamaları için bazı branşlarda alan sınavı yapılırken bazı branşlarda iseÖSYM tarafından alan sınavı gerçekleştirilmemektedir
Bu kapsamda ÖABT sınavı yapılmayan Almanca, Arapça, Çince, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Rusça gibi yabancı dil branşlarında öğretmen atamasında KPSSP 120 puanı kullanılıyor. KPSSP 120 puanı hesaplanırken adayın ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonuçları da dikkate alınıyor. Yani biz ibff ile alakalı değil.

ramos4

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
.Öğretmen atamaları için bazı branşlarda alan sınavı yapılırken bazı branşlarda iseÖSYM tarafından alan sınavı gerçekleştirilmemektedir
Bu kapsamda ÖABT sınavı yapılmayan Almanca, Arapça, Çince, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Rusça gibi yabancı dil branşlarında öğretmen atamasında KPSSP 120 puanı kullanılıyor. KPSSP 120 puanı hesaplanırken adayın ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonuçları da dikkate alınıyor. Yani biz ibff ile alakalı değil.
tamam hocam teşekkürler