*2018-19 Yılı PTT Net Maaşları Aylara Göre*

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Bende kurumda çok ezinlenlerdenim ama vergi dilimi sabit olsa cok daha güzel olacak hersey köy dagıtımı yapmaktayım va islerim cok yogun %5 büyük şehir farkı % 2 kıdem araç kullanma ücreti 100 hafta sonu tam mesai 600 köy harcırahı 400 tam performans 730-780 arası degişmekte vergi kesintisen dolayı net 4000 maas da sayarsak 6000 lira ortalama ediyor yasım 26 bu yasta bu sarlarda iş imkanı malesef zok zor ya polislik var yada asker suanda kamuda heryer sözlesmeli bide iş garantisi olsa 399 gibi iş yogunlugu bile koymaz ama bunuda sukurler olsun .

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
bekarım bide evli olup es yardımı aldıgınızda 6500 lira ediyor dagıtıcı için ülke sartlarında cok cok iyi ama ogm veye dsi karayollarıda olur kadrolu 4 bin lira versin bi dakika durmam stresi cok baska
Bende kurumda çok ezinlenlerdenim ama vergi dilimi sabit olsa cok daha güzel olacak hersey köy dagıtımı yapmaktayım va islerim cok yogun %5 büyük şehir farkı % 2 kıdem araç kullanma ücreti 100 hafta sonu tam mesai 600 köy harcırahı 400 tam performans 730-780 arası degişmekte vergi kesintisen dolayı net 4000 maas da sayarsak 6000 lira ortalama ediyor yasım 26 bu yasta bu sarlarda iş imkanı malesef zok zor ya polislik var yada asker suanda kamuda heryer sözlesmeli bide iş garantisi olsa 399 gibi iş yogunlugu bile koymaz ama bunuda sukurler olsun .

Nill85

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar gişe memuru ilave ödeme sıfır mı sizin de bu ay

Nill85

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Teşekkür ederim benimkinde yanlışlık var sanırım

Hikmet_Esra

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bizim sube merkez kadar kalabalik ve subede teksin daha ne diyimki
Bizim şube bazen tek bazen çift aylık en az 800 kargo/posta işlemi var tebligatı mektubu bitmiyor faturayı hiç saymıyorum bile keşke mahalle arası bi şube olsaydım sadece fatura alır rahat olurdum

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Iyi aksamlar arkadaslar bu ay hesaplanan performans ayında 1 gunluk egitimim vardi fakat sisteme girilmemis puanlar hesaplanmis ama itirazini nereye yapmaliyiz bilen varmi