2018/2 gumruk muhafaza mulakat sonucu bekleyenler

Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar ne zaman açıklanacak bu sonuçlar? ??

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
valla bi arkadaş yazmış foruma bakanlığı arayınca bilgi veriyorlar açıklana tarihi hakkında diye ama tabi paylaşmamış o tarihi her ne hikmetse, topluca aramamızı istiyor sanırım,, geçenlerde aradım 1 defa takip edin siteyi gibi bi cevap verdiler.

Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
valla bi arkadaş yazmış foruma bakanlığı arayınca bilgi veriyorlar açıklana tarihi hakkında diye ama tabi paylaşmamış o tarihi her ne hikmetse, topluca aramamızı istiyor sanırım,, geçenlerde aradım 1 defa takip edin siteyi gibi bi cevap verdiler.
Anladım hocam desene beklemek kalıyor bize sabırla. ..

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben aradim sonuçlar belli sadece soruşturmalar yapılıyormuş bayramdan sonra açıklanır dediler.
Kesin mi bu bilgi peki dostum yani sana sonuçlar belli dediler öyle mi?, iyi birisine denk gelmişsin sanırım, 10 gün kadar önce aradım benimle hiç öyle konuşmadılar,, demek ki süreci hızlandırıyorlar şimdi bir daha arayacağım öyleyse..

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben aradim sonuçlar belli sadece soruşturmalar yapılıyormuş bayramdan sonra açıklanır dediler.
Vallahi kardeş 4 kere aradım hatta 2 defa santralden(0 312 449 10 00) bağlattım 2 defa da direk sınav şubenin nosu vardı (0 312 449 16 41) orayı aradım hiç açan olmadı.. Başka arkadaşlar da arasınlar isterlerse; iyi yakalamışsın vallahi çalışanları bayram önü. İnşallah sana söyledikleri doğrudur, bir an evvel açıklanması ve hayırlı haberler almamız en büyük temennimiz...

Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Vallahi kardeş 4 kere aradım hatta 2 defa santralden(0 312 449 10 00) bağlattım 2 defa da direk sınav şubenin nosu vardı (0 312 449 16 41) orayı aradım hiç açan olmadı.. Başka arkadaşlar da arasınlar isterlerse; iyi yakalamışsın vallahi çalışanları bayram önü. İnşallah sana söyledikleri doğrudur, bir an evvel açıklanması ve hayırlı haberler almamız en büyük temennimiz...
Bende sizin gibi 2 kere aradım daha cok erken belli olmaz dediler.

Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Kesin mi bu bilgi peki dostum yani sana sonuçlar belli dediler öyle mi?, iyi birisine denk gelmişsin sanırım, 10 gün kadar önce aradım benimle hiç öyle konuşmadılar,, demek ki süreci hızlandırıyorlar şimdi bir daha arayacağım öyleyse..
Hocam varmı extra bir gelişme ?

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
vallahi aradım 0312 449 15 47 noyu açmadılar ama forumdaki bazı arkadaşlar bu nodan ulaşmış ve yakın zamanda açıklanabileceğinin sinyallerini vermişler.

Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
vallahi aradım 0312 449 15 47 noyu açmadılar ama forumdaki bazı arkadaşlar bu nodan ulaşmış ve yakın zamanda açıklanabileceğinin sinyallerini vermişler.
İnşallah hocam dört gözle bekliyoruz. İçim rahatladı allah razı olsun.

Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hocam bide form dakiler dedin ya hangi formları takip ediyorsun veya burdan hangi grupta yazıyorlar