2018 branş sıralamarı açıklandı

ever

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Doğuş Ünv.
Bölüm
İşletme
Yok zaten bir yanlışlık olduğunu vurgulamak için söyledim bunu estağfirullah

88.29 m7 1028 diğer arkadaş ise 87.81 m7 1055 diyor yani 0.40 puanda 27 kişi mi var bence hata var.
M7 de 24 bölümü baza aldım bazı kişiler 23 alıyor bazıları 25 sanirım... ama baska bir forumda da buna benzer bir tablo vardı hata da olamayabilir...88 ve 87 puan arasında çok kişi yok sanırım

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
M7 de 24 bölümü baza aldım bazı kişiler 23 alıyor bazıları 25 sanirım... ama baska bir forumda da buna benzer bir tablo vardı hata da olamayabilir...88 ve 87 puan arasında çok kişi yok sanırım
yok hocam sadece 7 bölmü baz alacaksınız gerisi hikaye..

valverine

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme

asiblue59

Yeni Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar mrb M7 bana kalırsa tek başına net gerçeği yansıtmayabilir çünkü Yönetim Bilişim Sistemleri, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi vb gibi bolum mezunları da var iyi yapan bunları da dahil ederseniz daha net sonuç elde edebilirsiniz. 25-26 bölümü dahil edilip bu şekilde bakılması daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Bir de ayrıca Branş sıralamalarına 2 nci Ünv .(İİBF ) hala okuyanlar (mezun olmayanlar) da dahil. Son olarak iyi yapan Alancılar da var A grubu kadrolar için bu yuzden yukarıda saydığım kriterlerin branş sıralamasına yansıyacağını düşünüyorum.

mstfplt16

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar mrb M7 bana kalırsa tek başına net gerçeği yansıtmayabilir çünkü Yönetim Bilişim Sistemleri, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi vb gibi bolum mezunları da var iyi yapan bunları da dahil ederseniz daha net sonuç elde edebilirsiniz. 25-26 bölümü dahil edilip bu şekilde bakılması daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Bir de ayrıca Branş sıralamalarına 2 nci Ünv .(İİBF ) hala okuyanlar (mezun olmayanlar) da dahil. Son olarak iyi yapan Alancılar da var A grubu kadrolar için bu yuzden yukarıda saydığım kriterlerin branş sıralamasına yansıyacağını düşünüyorum.
Net bir fikir zaten veremez hocam ama fikir alınabilecek en iyi seçenek bu maalesef

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
tüm yorumlara baktım en düşük puana sahip benim 80-83 arası alan arkadaşlar nerdeler yalnız komayın beni :koptum::koptum:

C-hyptia

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Yok zaten bir yanlışlık olduğunu vurgulamak için söyledim bunu estağfirullah

88.29 m7 1028 diğer arkadaş ise 87.81 m7 1055 diyor yani 0.40 puanda 27 kişi mi var bence hata var.

87,19 puanla m7 de 1365im ben ben de anlamadım bu nasıl birşey
0,48 ile 27 kişi fark atmış 0,62 ile 310 kişi fark var arada

ever

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Doğuş Ünv.
Bölüm
İşletme
M7 sıralamasında 24 bölümleri ele almaları
87,19 puanla m7 de 1365im ben ben de anlamadım bu nasıl birşey
0,48 ile 27 kişi fark atmış 0,62 ile 310 kişi fark var arada
24 tane kodu seçerek yaptım 1028. Gösterdi bölümüm isletme orda da 450. Gösteriyor anlamadım gitti bu sıralamaları doğru mu hesaplıyorum yanlış mı

gokhante

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Merhaba arkadaşlar. SBKY+Kamu Yönetimi sıralamam 927, bütün iibf bölümlerini seçince 4023
Konu hakkında çok bilgisizim. Bilgili arkadaşlar sıralamamın umut vaat edip etmediği hakkında bir yorumda bulunabilir mi rica etsem?