2018 branş sıralamarı açıklandı

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Haziran ataması değil miydi? Neden soruşturma neticelenmedi henüz. Öğretmenler Temmuzda oldu çoğusu göreve başladı.
MİT yapıyomuş mke nin biraz stratejik ve tehlikeli bir yer olduğu için silah bomba vs. o yüzden uzun sürüyormş

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Maliye
maliye: 74
m7 : 1449
Kaçıncı atamada bir yer gelir yorum yapar mısınız ?

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
maliye: 74
m7 : 1449
Kaçıncı atamada bir yer gelir yorum yapar mısınız ?
ikinci atamada seçiciliğin yoksa atanırsın bence ama yerinde olsam 4 atamayıda beklerim istediğim yer olana kadar.

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Maliye
ikinci atamada seçiciliğin yoksa atanırsın bence ama yerinde olsam 4 atamayıda beklerim istediğim yer olana kadar.
Yer seçiciliğim yok , ilk atamada gitmenin derdindeydim, 4 atamayı bekleyemem hocam. çok teşekkür ederim

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Yer seçiciliğim yok , ilk atamada gitmenin derdindeydim, 4 atamayı bekleyemem hocam. çok teşekkür ederim
puanın iyiyken hocam yerinde olsam beklerm sonra bir daha kpss ile uğraşmam ayni önce memlket eş durumu tayin durumu vs. gibi şeyleri göz önüne alınız lütfen tabi abenm fikrim bu hakkınızda hayırlısı inş..

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Maliye
puanın iyiyken hocam yerinde olsam beklerm sonra bir daha kpss ile uğraşmam ayni önce memlket eş durumu tayin durumu vs. gibi şeyleri göz önüne alınız lütfen tabi abenm fikrim bu hakkınızda hayırlısı inş..
sağolun hocam, eş durumu ya da memleket gibi bir sıkıntım yok. Sabrı kalmayanlardanım. umarım iyi olur.

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
M7:925
Çeko:27
Kacinci atamada olur acaba ? Bir de bilenler yardımcı olabilir mi kurumlar hakkında? Hangisi daha iyidir,neden tercih edilmelidir?

id217

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Olur inşaAllah en geç 3 olmadı 4 olsun temiz olsun :)) Dediğim gibi beklemen lazım :) Onemli değil.
3-4 de çok uzun sürer. Bir an önce işe başlamam gerekiyor. Belki bir delilik yapıp ilk atamalarda neresi gelirse yazacağım. Çünkü gerçekten sabır kalmadı artık :/

KpssRehber

**KpssDanışmanı Sorularınızı sorabilirsiniz**
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
M7:925
Çeko:27
Kacinci atamada olur acaba ? Bir de bilenler yardımcı olabilir mi kurumlar hakkında? Hangisi daha iyidir,neden tercih edilmelidir?
Kadro durumu ve seçiciliğine göre değişir ama bu puanla 2.atamada gitme olasılığın yüksek

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
3-4 de çok uzun sürer. Bir an önce işe başlamam gerekiyor. Belki bir delilik yapıp ilk atamalarda neresi gelirse yazacağım. Çünkü gerçekten sabır kalmadı artık :/
İlk atamada yoksa beklemeye değer bir puan. 6 ay bekleyeceksin sadece olmadı. Ki taş çatlasa 1 yıl bekleyeceksin çok değil. Bir delilik yapıp 3bin tlye bu puana yazık. Baktın olmadı 3. atamada istediğin yeri yaz her türlü atanabilirsin o fırsatın var. En başta dediğim gibi sabredersen olur dedim. Sabır..

id217

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
İlk atamada yoksa beklemeye değer bir puan. 6 ay bekleyeceksin sadece olmadı. Ki taş çatlasa 1 yıl bekleyeceksin çok değil. Bir delilik yapıp 3bin tlye bu puana yazık. Baktın olmadı 3. atamada istediğin yeri yaz her türlü atanabilirsin o fırsatın var. En başta dediğim gibi sabredersen olur dedim. Sabır..
DHMİ'de alım olacak mı orası da meçhul. Bakalım inşallah sabrederiz de sonu hayırlı olur.

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
DHMİ'de alım olacak mı orası da meçhul. Bakalım inşallah sabrederiz de sonu hayırlı olur.
İlk 2 atama için bekleyip görmeyi dene. Olmadı 3. te istediğin yeri yazarsın. Nasiptir. En azından denemiş olursun sonra keşken olmasın diye. Hayırlısı olsun evvela..