2018 - GTB - Yedek Atama Süreci

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Raportör de 8. yedeğe sıra gelmiş ve süreç devam ediyor arkadaşlar bilginize.

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Raportör de 8. yedeğe sıra gelmiş ve süreç devam ediyor arkadaşlar bilginize.
Anilcan bey merhaba size bı sorum olcak yedeklerden sıra geldi bana ama sağlık kurulu raporunu pazartesine kadar yetistirememe gibi bı durum var son gün pazartesi diğer belgeler tamam bı tek onda sıkıntı var salıya kalıyor acaba anlayış gösterirler mi

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Anilcan bey merhaba size bı sorum olcak yedeklerden sıra geldi bana ama sağlık kurulu raporunu pazartesine kadar yetistirememe gibi bı durum var son gün pazartesi diğer belgeler tamam bı tek onda sıkıntı var salıya kalıyor acaba anlayış gösterirler mi
gösterirler hocam, telefon açıp düzgün bir dille anlatın anlayış göstereceklerdir

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Tasrada kacinci yedek arandi bilen var mi ?

ErSe99

Yeni Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaslar listede muhafaza icin 242 kisiye kura cekilmis.bu kurada evrak teslim eden fakat es durumundan ayricalik taninacak kisiler yer almiyor mu yoksa 58 kisi evrak teslimi mi yapmamis bunu cok merak ettim
Eş durumu olanları listeye dahil etmemişler .

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam muhafazada 44 de kaldik ne sıkıntılı bi sureç ya gelir mi gelmez mi diye beklemek.
evet çok zor, biliyorum. Olursa ne mutlu olmazsada hayırlısı böyleymiş diyeceksin. Ben hala inanıyorum çünkü 44 tane yedeğin içerisinden de feragat eden olacaktır. 8 kişi. çok değil.

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
İktisat
evet çok zor, biliyorum. Olursa ne mutlu olmazsada hayırlısı böyleymiş diyeceksin. Ben hala inanıyorum çünkü 44 tane yedeğin içerisinden de feragat eden olacaktır. 8 kişi. çok değil.
Insallah hocam ya sizin tesellileriniz iyi geliyo valla bunaldikca size sariyorum :D

ErSe99

Yeni Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar kura ile ilgili bir gelişme var mı ?

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
İktisat
@anılcan bey bugun arandim sizinlede paylasmak istedim evraklarimi teslim ettim :)

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme

hkag

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Merhaba arkadaşlar . Muhafazada en son kaçıncı yedek çağırıldı birde artık yedekler için kura olacak bundan sonra yedek çağırılır mı ? 55. Yedeğim de

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhaba arkadaşlar . Muhafazada en son kaçıncı yedek çağırıldı birde artık yedekler için kura olacak bundan sonra yedek çağırılır mı ? 55. Yedeğim de
52 cagirildi yedeklerin yeri pazartesi belli olcak tekrar yedek cagirilmayablr

eski_mua

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
çağrılır bence yedeklerden başlamayan olursa telefonla aranabilirsinizz.

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
İktisat
Yarin yedeklerin kurasi cekilecek.ben 52ydim evrak teslimi icin gittigimde en son ben aranmistim.bence siz sali gunu bi arayip bilgi alin feragat eden var mi diye cunku kuradan sonrada feragat eden olabilir yedeklerden

hkag

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yarin yedeklerin kurasi cekilecek.ben 52ydim evrak teslimi icin gittigimde en son ben aranmistim.bence siz sali gunu bi arayip bilgi alin feragat eden var mi diye cunku kuradan sonrada feragat eden olabilir yedeklerden
anladım teşekkür ederim bende feragat edenler olacaktır diye düşünüyorum ama artık acaba tekrardan çağırırlar mı ki bi kere yedekler için kura yapılıp atama onayları çıktıktan sonra tekrardan yeni yedekler için aynı işlemler yapılır mı bilemedim