2018 Kpss - Çeko atamaları

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Çekocular malumunuz kurumlardan talepler toplanmaya başladı. Aralik atamasi için cimere yazalım Sgk alima çıksın yoksa çeko adına puanlar düşmeyecek

iibf yorumcusu

Kadim iibfli
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Çekocular malumunuz kurumlardan talepler toplanmaya başladı. Aralik atamasi için cimere yazalım Sgk alima çıksın yoksa çeko adına puanlar düşmeyecek
evet alım olsun. serviste tekim zaten yanıma kişi lazım. 3000den fazla icra dosyası havuzda bekliyor benim:)

iibf yorumcusu

Kadim iibfli
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ben icra istiyorum ama batıda ,insallah sizin yaniniza da birileri atanır :) Biraz icra memurlugu hakkinda bilgi verebilir misiniz ? Zorluklari hakkinda veya faydaları ?
dur 1 dk dur:) sen şimdi icra memurluğunu mu öne alacaksın yoksa duruma göre TCDD TEİAŞ mı? ...şehir şartın çok doğu değilse icraya alternatif bunlar gelebilir.

iibf yorumcusu

Kadim iibfli
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
tavsiye etmiyorum. o paraya o maaş az. sadece unavnın var ve yükselmen kolay. ömür boyu icra memuru olacağım diyorsan yazma.. yükselecek kişi için lazım bunlar... Zaten icrayı müdürlüğe yakın gördüren de riskli olması. diğer birimlerde risk çok az.

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
dur 1 dk dur:) sen şimdi icra memurluğunu mu öne alacaksın yoksa duruma göre TCDD TEİAŞ mı? ...şehir şartın çok doğu değilse icraya alternatif bunlar gelebilir.
Batıda istedigim 5-6 sehirde kit gelirse önceligim oralar ama olmazsa Sgk önceligim olacak tayin imkani oldugu için. Icrayi unvan ve yukselme icin istiyorum aslinda surekli aynı konumda kalmak yerine devlette dahi olsa kendimi gelistirecegim ,yukselebilecegim bir is olsun istiyorum

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Batıda istedigim 5-6 sehirde kit gelirse önceligim oralar ama olmazsa Sgk önceligim olacak tayin imkani oldugu için. Icrayi unvan ve yukselme icin istiyorum aslinda surekli aynı konumda kalmak yerine devlette dahi olsa kendimi gelistirecegim ,yukselebilecegim bir is olsun istiyorum
yani muhtemelen meslektaşız o zaman. kit batıda gelmez kodraolar çök az.. sgk kesin gelir çünkü çekosun:)

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
CİMER başvurunuz incelenmiştir. 2019 yılı içerisinde Kurumumuza verilecek atama izni ve ihtiyaç duyulan alanlar doğrultusunda nitelik kodları belirlenerek Kamu Personeli Seçme Sınav sonucuna göre (KPSS) atama yapılabilmesi için talepte bulunulacaktır. Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz
Sgk'dan 2019/2 atamasi icin personel talep edip etmeyeceklerini sordum iibfliler adına bu cevap geldi.