2018 KPSS Puanları, Atama ve Ekonomik Kriz!

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar malum ciddi bir ekonomik kriz kapıda. Sizce Bu durum atamalara nasıl yansır? Özel sektör şirketleri iflas vermelere başladı. Aynı şey kamu içinde geçerli olur mu? 2016 alımları ve ileriki dönem atamalar arasında ne gibi farklılıklar olabilir?

Görüşleriniz önemli.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar malum ciddi bir ekonomik kriz kapıda. Sizce Bu durum atamalara nasıl yansır? Özel sektör şirketleri iflas vermelere başladı. Aynı şey kamu içinde geçerli olur mu? 2016 alımları ve ileriki dönem atamalar arasında ne gibi farklılıklar olabilir?

Görüşleriniz önemli.
''%30 tasarruf yapılacağı '' hakkında bi haber çıktı ama bu kpss alımlarını ne derece etkiler orası muamma .

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
''%30 tasarruf yapılacağı '' hakkında bi haber çıktı ama bu kpss alımlarını ne derece etkiler orası muamma .
Umarım etkilemez hocam. Ekonomik krizlerde Kamu harcamalarini kismak genelde güzel bir tercih olmamış umarım yine öyle olur.

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
2016 atamaları yeterli miydi peki hocam? Yani bundan da düşük gelir mi? Açıkçası çok emin değilim 2016 bana göre çok yeterli değil gibiydi o sebepten soruyorum.
2016 yeterli değildi tabi ki.atılanlar da olduğu halde 2016da böyle kadro geldiyse 2018de daha az gelecek demektir.

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
vala inş 2018 kpss den iyi alım olur 15 temmuz falan derken cok personel çıkarıldı.ama yerine alınan kişi sayısı belli her kurumda tıkanıklık var.in s şanslıyız dir.bence vergilerde ciddi bir artış olacak devlet bu şekilde kaynak aricayak. bir çok şey özel tüketim vergisine girebilir .

10URR

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bir cekocu olarak kpss uzmani puanımı 85 hesapladi umarim yakin bisey cikar 2 sene bi ise yarar puanım yoksa bize hayata cok gec kalmis olacağız

Tbtbtt

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Bir cekocu olarak kpss uzmani puanımı 85 hesapladi umarim yakin bisey cikar 2 sene bi ise yarar puanım yoksa bize hayata cok gec kalmis olacağız
Hayata geç kalmak evet kaldık ama herkes kendi zamanını yaşar topluma göre geç kaldığımız şeyler bize göre değil bence

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam sizin netleriniz nasil di

Musa Or

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
biraz önce 20 bin öğretmen ataması daha yapılacağı haberi okudum. Küçülme olayı atamaları ilgilendirmiyor galiba